18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Jimi Hendrix - Star Spangled Banner

MUSTAINE • 2012-11-20, 20:35
Hymn USA w wykonaniu Hendrixa.
Jak można zinterpretować to wykonanie?
Najlepiej oglądać pod wpływem środków odurzających :maryska:

Przypominam ,że jest rok 69 - Wojna wietnamska.

torro

2012-11-21, 09:13
A jak zinterpretujecie to wykonanie mądrale?

Rottensparrow

2012-11-21, 10:25


To lepsze :-D

UfoTeam*

2012-11-21, 11:45
Za to że we Wrocłąwiu co roku mogę zagrać Hey Joe i oddać pewnego rodzaju pokłon dla Jimiego daję piwo ! :)

ps: @up sorry za błąd.

torro

2012-11-21, 12:24
dionizodoros napisał/a:

Koniec Świata napisał/a:

@Ja-ah-qu-ub-el Weź się lewaknij w ten durny łeb i daruj sobie te breivikowe pie**olenie


k***a, podoba mi się twoja poetyka :D .



Zachlaj_Von_Burbon

2012-11-21, 14:28
hendrix... no na plus pomimo że to małpa, ale za ten hymn :idzwch*j:

MUSTAINE

2012-11-21, 17:39
Mam dziwne wrażenie ,że wszyscy mówiący źle o tym wykonaniu to debile ,którzy nie potrafią tego zrozumieć.

nekroboy

2012-11-21, 18:27
Wukonanie jest złe, bo po pierwsze koleś fałszuje( bądź nie stroi mu gitara). Po 2 brzmienie to cienizna, tona fuzzy na singlach. ŻADNA WYTWÓRNIA NIE WYŁOŻYŁA BY Złotówki na płytę nagraną w ten sposób.
Po 3 Hendrix nie jest nawet w drugiej lidze gitarzystów, jest przeciętny. Do takich tuzów jak Vai , Satriani Petrucci Malsteem, Holdsworth, Becker, i wielu wielu innych. Nie mówiąc już o tonie grajków na YT lub absolwentów szkół muzycznych lub ich profesorów. Sam poznałem wielu wybitnych gitarzystów, grających asturiasy arie etiudy i inne naprawdę trudne wałki. To jest obiektywne stwierdzenie, jego warsztat jest cieńki co nie zmienia faktu że komuś może się spodobać.

jvhjvhkuba

2012-11-21, 18:41
up
Warsztat techniczny to jedno, a feeling to drugie. To pierwsze można wyćwiczyć, to drugie można mieć wrodzone albo nie mieć wcale :]

JedzMojLagier

2012-11-21, 19:28
Macionso napisał/a:

@JedzMojLagier

Parafrazując klasyka: "Może nie do końca wiesz co powiedziałeś, albo czujesz że się wygłupiłeś ale teraz nie chcesz się do tego przyznać".

A tak moimi słowami to, pie**ol się ignorancie, bo nie wiesz że gdyby nie między innymi ten bambus o którym mówisz, przemysł muzyczny nie ewoluował by do obecnej, komercyjnej i dostępnej dla każdego postaci i nie mógłbyś słuchać swojej zasranej muzyki czegokolwiek tam sobie słuchasz choćby to był dźwięk kamieni w blenderze.

I jedna rada na przyszłość, jeżeli czegoś nie rozumiesz to się nie wypowiadaj, bo generalnie społeczeństwo toleruje ludzi upośledzonych umysłowo, pod warunkiem że nie dzielą się swoimi ograniczonymi opiniami.
:idzwch*j:



dziekie za uswiadomienie, czyli mam rozumiec ze tylko i wylacznie dzieki temu ze hendrix 'wymiatal' na wiosle, moge sobie teraz sluchac klasyke choralna, jak Bogurodzica i Gauder Mater Polonia ? :krejzi: i wiem dobrze co chcialem powiedziec, i to powiedzialem, dziekuje dobranoc

TheCars

2012-11-21, 20:50
Rzesza fanów już tępi tych co piszą, że to wykonanie nie jest ok. Bo nie jest. To tylko hymn USA na gitarze. Nic więcej. Gdyby to było coś z jego płyt czy coś bardziej twórczego to postawiłbym piwo, napisał że fajne, ale tak nie jest. To jest bardzo przeciętne. Hendrix był wielki i będzie, ale bez przesady, NIE LUBI SIĘ WYKONAWCY TYLKO JEGO MUZYKĘ. Tak od siebie dodam, że wolę Johna Frusciantego. Hendrix był jego idolem. Dla mnie John jest jednym z najlepszych gitarzystów na świecie. Oczywiście wszystkie kawałki z Red Hot Chilli Peppers. Po tym jak odszedł od nich spadł i w jego solowych płytach praktycznie nie słychać gitary, tak nawalone synthów.

Przepraszam za dłuższego posta, pewnie i tak 70% go nie przeczyta. Pozdrawiam, nawet hejterów, którzy zaraz mnie zjadą bo nie lubie humnu USA granego na gitarze. ;)

JE_not

2012-11-21, 23:36
pisze sie star SHPONGLED banner.

Rottensparrow

2012-11-22, 12:24
nekroboy napisał/a:

Wukonanie jest złe, bo po pierwsze koleś fałszuje( bądź nie stroi mu gitara). Po 2 brzmienie to cienizna, tona fuzzy na singlach. ŻADNA WYTWÓRNIA NIE WYŁOŻYŁA BY Złotówki na płytę nagraną w ten sposób.
Po 3 Hendrix nie jest nawet w drugiej lidze gitarzystów, jest przeciętny. Do takich tuzów jak Vai , Satriani Petrucci Malsteem, Holdsworth, Becker, i wielu wielu innych. Nie mówiąc już o tonie grajków na YT lub absolwentów szkół muzycznych lub ich profesorów. Sam poznałem wielu wybitnych gitarzystów, grających asturiasy arie etiudy i inne naprawdę trudne wałki. To jest obiektywne stwierdzenie, jego warsztat jest cieńki co nie zmienia faktu że komuś może się spodobać.



Człowieku gitarzy których wymieniłes to gitarowi masturbatorzy którzy nigdy nie stworzyli nic twórczego na gitarze. Gitarzysty nie ocenia się po technice tylko po jego brzmieniu, twórczości i czuciu gitary

doriath

2012-11-24, 12:01
przypominam, że jest to z WOODSTOCKu '69... ! jeden i jedyny prawdziwy, rdzenny, wspaniały... aż mi się łezka w kakaowym oku zakręciła...