18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Jimi Hendrix - Star Spangled Banner

MUSTAINE • 2012-11-20, 20:35
Hymn USA w wykonaniu Hendrixa.
Jak można zinterpretować to wykonanie?
Najlepiej oglądać pod wpływem środków odurzających :maryska:

Przypominam ,że jest rok 69 - Wojna wietnamska.

MUSTAINE

2012-11-20, 22:27
TheCars napisał/a:

Sami pie**olicie. Wykonanie ch*jowe, tak jak każda gitarowa interpretacja hymnu USA. Rzygam już tym. Ochy i achy bo Jimi Hendrix, co z tego? Czy wszystko wielkich ludzi musi być tak zajebiste? Nie, a to zdecydowanie nie jest.



Sam jakoś za specjalnie nie jaram się Hendrixem(nie moje klimaty)
To wykonanie podoba mi się ze względu na 'dziwne' dźwięki ,którymi Hendrix próbuje naśladować karabiny , samoloty , granaty itd.

he...........01

2012-11-20, 23:14
Taaa.. To jest ten typ.

Carol

2012-11-20, 23:29
Pod wpływem środków odurzających to możesz słuchać sobie polskiego hip-hopu i reggae.

oc...........an

2012-11-20, 23:34
Star Spangled Banner?

Jak jesteśmy w 69' i z USA, to ja dam dla balansu rockową wersję CCCP (naprawdę nieźle to wyszło).



Bo komunizm czeba zrozumjeć :krejzi:

[EDIT:]

My też nie jesteśmy gorsi! Edytka do boju!

makarybenc napisał/a:



Kaszysz

2012-11-20, 23:35


cudze chwalicie, swego nie znacie :)

di...........os

2012-11-20, 23:47
Koniec Świata napisał/a:

@Ja-ah-qu-ub-el

Weź się lewaknij w ten durny łeb i daruj sobie te breivikowe pie**olenie. :plzdie:



k***a, podoba mi się twoja poetyka :D .

neil

2012-11-20, 23:49
oddałbym cały ten syf żeby tam być, a ten mówi coś o bambusach i fajkach...

szyldek

2012-11-20, 23:57
Jego interpretacja hymnu zawiera w sobie dźwięki naśladujące pole bitwy. Wybuchy bomb, strzały z karabinów i hałas silników myśliwców. Co tu więcej gadać...

waldzio

2012-11-20, 23:58
Po pierwsze dla hate'rów: wątpie aby ktokolwiek chciał tego słuchać w celu rozrywkowym. Jakby nie bylo jest to na żywo, chodzi o jakieś przesłanie a nie poruszenie widowni do muzycznego orgazmu. Nikt przecież nie podpisał tego filmu jako "Best of Hendrix"... Powiedzenie, że to ch*jowe bo słuchać się nie da- nie jest ani konstruktywną krytyką ani nie ma się nic do tematyki tego filmu.
Po drugie nie każdy murzyn któremu da się do ręki gitarę zamiast łopaty będzię z miejsca nazwany No.1
Wypie**alać od Hendrixa

Piotrychu

2012-11-21, 00:00
oczywiście ogromny kufel piwa za Hendrixa. do hejterów - szkoda tylko, że ten "bambus" stworzył mnóstwo legendarnych riffów i stał się inspiracją dla tysięcy ludzi na świecie, a największą rzeczą jaką wy zrobicie w swoim marnym życiu to zdanie drugiej klasy j***ne gimby :)

Zlorf

2012-11-21, 00:14
Piotrychu napisał/a:

oczywiście ogromny kufel piwa za Hendrixa. do hejterów - szkoda tylko, że ten "bambus" stworzył mnóstwo legendarnych riffów i stał się inspiracją dla tysięcy ludzi na świecie, a największą rzeczą jaką wy zrobicie w swoim marnym życiu to zdanie drugiej klasy j***ne gimby :)



6pak browca dla Ciebie!

Ma...........so

2012-11-21, 00:40
@JedzMojLagier

Parafrazując klasyka: "Może nie do końca wiesz co powiedziałeś, albo czujesz że się wygłupiłeś ale teraz nie chcesz się do tego przyznać".

A tak moimi słowami to, pie**ol się ignorancie, bo nie wiesz że gdyby nie między innymi ten bambus o którym mówisz, przemysł muzyczny nie ewoluował by do obecnej, komercyjnej i dostępnej dla każdego postaci i nie mógłbyś słuchać swojej zasranej muzyki czegokolwiek tam sobie słuchasz choćby to był dźwięk kamieni w blenderze.

I jedna rada na przyszłość, jeżeli czegoś nie rozumiesz to się nie wypowiadaj, bo generalnie społeczeństwo toleruje ludzi upośledzonych umysłowo, pod warunkiem że nie dzielą się swoimi ograniczonymi opiniami.
:idzwch*j:

artur1518

2012-11-21, 00:46
Tak i nagle wszyscy są fanami Jimiego Hendrixa , tak samo jak z tą małpą co był aktorem w ,,Zielonej mili" jakim on był dobrym aktorem i sranie w banie a niektórzy widzieli go tylko w tym filmie. Małpa i tyle!

konwogniu

2012-11-21, 01:54
Cytat:

Psychodeliki ponad wszystko.


PIWO ZA
'Psychodeliki ponad wszystko.'

TrooperBR

2012-11-21, 01:57
czy to ważne że gość był czarny?

grał zajebistą muzę i to się liczy dla sztuki

gimborasiści wielcy