18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach

Jestem stanowczo za aborcją !!!

PA...........SM • 2014-01-20, 23:07
Witam :)
Chciałbym przytoczyć przypadek z mojego miasta Zabrza, jednak dotyczy to całego kraju :( Zapraszam do lektury:

Po raz kolejny zabrzańscy stróże prawa rozliczają pijane matki. - To miała być rutynowa kontrola przeprowadzona przez dzielnicowego w mieszkaniu należącym do 47-letniej zabrzanki. Nikogo jednak nie było w lokalu przy ul. Cmentarnej - relacjonuje Marek Wypych z zabrzańskiej policji. - Jednak opuszczając budynek, policjant napotkał kobietę w towarzystwie jej 26-letniej córki i ich dzieci w wieku od 3 do 15 lat. Obie dorosłe kobiety były pijane i zachowywały się wulgarnie.

Okazało się, że młodsza kobieta - aż z 2,7 promila w wydychanym powietrzu! - jest w drugim miesiącu ciąży, o czym bez ogródek poinformowała mundurowych w trakcie zatrzymania. Jej 47-letnia matka miała "tylko" 1,4 promila.

Kobiety wylądowały w policyjnym areszcie, a dwoje dzieci trafiło pod opiekę rodziny. Pozostałe - pod opiekę rodziców zastępczych.

Za narażenie dzieci na niebezpieczeństwo grozi kara od 3 miesięcy do 5 lat pozbawienia wolności.


Czytając o takich przypadkach twierdzę, że gdyby ta 47 letnia suka poddała się aborcji to nie urodziłaby tej j***nej młodszej suki. Ta z kolei nie rodziła by bękartów, które teraz narażone są na cierpienia :(
Z tej całej familii nic nie będzie, tylko same kłopoty przynoszą służbom mundurowym i podatnikom. Aborcja powinna być ogólnie dostępna i to za darmo. Po jakiego ch*ja rodzić takie bachory i narażać na cierpienie???

Macias17

2014-01-22, 23:40
Max Ibuprom napisał/a:

Moim skromnym zdaniem aborcja na żądanie powinna być legalna do kilku/kilkunastu tygodni ciaży- w moim mniemaniu działa to wtedy jako "zapasowa antykoncepcja". Tak jak jajko nie jest kurą tak zarodek nie jest człowiekiem. Bądźmy rozsądni! Prezerwatywy tez niet, bo gdyby nie one to mogło by ise urodzić dziecko?



k***a porównywać niezapłodnione jajko z zapłodnionym zarodkiem :homer: A od którego dnia ma być legalna? Mi już się nie chce pie**olić na ten temat rozpisałem sie wcześniej o tym dużo.

hommesucks

2014-01-23, 04:09
Sator_et_Ultor napisał/a:

Równie dobrze można powiedzieć, że rodzice użyszkodników sadola powinni dokonać aborcji, bo tu co najmniej połowa to degeneraci i popaprańcy.




dobre 90% procent użytkowników takich portali łącznie z administratorami to popaprańcy, uboczne produkty internetu i braku rodziców w domu w odpowiednim czasie.

Stetryczały_Sk***iel napisał/a:

Max Ibuprom, że co k***a? Jajko nie jest kurą? To czym? UFO? Weź się jebnij w ten głupi łeb i poczytaj trochę podręcznika z biologii. Licealny albo gimnazjalny powinien styknąć, bo czuję, że nie przełkniesz akademickiego. To już lepiej oddać dziecko do adopcji niż uczyć społeczeństwo zabijać istnienia tylko dla własnej wygody. Aborcja to tylko kolejne pseudo-rozwiązanie, które wychowuje ludzi na niekompetentnych i nieodpowiedzialnych baranów, przeświadczonych, że mogą robić co chcą i żadne konsekwencje ich nie dosięgną.

Dzieci są traktowane już jak towar (paradoksalnie tak tylko w socjalizmie) i co? Będziesz decydował, które może żyć, a które nie tylko dlatego, że komuś się coś nie podoba w płodzie? Jak daleko zajdziemy? Może kolor oczu? Tylko jak się doktor jebnie w prognozie/badaniu i urodzi się z innym kolorem, to może od razu dajmy im okres gwarancyjny - np. tydzień po narodzinach matka może je udusić lub utopić, bo nie podoba jej się wynik?

Jeszcze o ile potrafię zrozumieć przypadki, że ludzie chcą aborcji dla pojebów genetycznych albo gdy zarodek zagraża życiu matki np. przy ciąży pozamacicznej (zakłada się, że matka może urodzić inne, następne) - OK. Ale aborcja bo kretyni nie pomyśleli o zabezpieczeniu albo pieprzyli się na lewo i prawo, a teraz im nie wygodnie - rzygać się chce. Po gwałcie też nie powinno się niewinnego dziecka zabijać (tylko gwałciciela, jak już), jeśli jest zdrowe. Czym ono zawiniło?
Kojarzy się potem z biologicznym ojcem? A co jak mąż ma też te same włosy i uśmiech. Można go odstrzelić, bo PRZYPOMINA o gwałcie? Rozumiem, że trauma - ale trzeba ją opanować, nie ciągnąć całe życie i szkodzić innym...




rocznik 92 i jakiego mądrego udaje. Dziecko wyłącz komputer i idź poczytaj lekturę do szkoły :)

Max Ibuprom

2014-01-23, 17:10
91 i w zwyczaju mam nic nie udawać....

użyszkodnik

2014-01-24, 20:20
Sator_et_Ultor napisał/a:

Równie dobrze można powiedzieć, że rodzice użyszkodników sadola powinni dokonać aborcji, bo tu co najmniej połowa to degeneraci i popaprańcy.



No, no, no... nie rozpędzaj się tak :P Niemniej dzięki za awansowanie mnie na degenerata!