18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Jeśli robisz coś bez sensu.

Pergie21 • 2019-11-07, 08:08
To pomyśl o tych typach.


mygyry

2019-11-07, 08:12
Ja ni ponimaju, ja robotaju

aaaaaaaaaaaaaa

2019-11-07, 08:15
Może nie mieli zbierać tylko rozdrobnić.
Ja do liści też kosiarki używam. Bardziej skuteczna niż odkurzacz.

~Velture

2019-11-07, 08:25
aaaaaaaaaaaaaa napisał/a:

Może nie mieli zbierać tylko rozdrobnić.
Ja do liści też kosiarki używam. Bardziej skuteczna niż odkurzacz.



Również używam kosiarki ale pewnie też zauważyłeś, że oboje napisaliśmy "kosiarka" a nie podkaszarka/kosa.

Nie ma co się doszukiwać głębszego sensu na tym filmiku. Dostali zlecenie aby skosić to poszli i koszą aż nie wypalą całej benzyny. Jakby tam był śnieg to by śnieg kosili.

_P...........me

2019-11-07, 08:25
Koszenie trawy, przy okazji liści.

lateralustool

2019-11-07, 08:51
Kierowniku tego koszenia to nie do przerobienia
Ps na godzinę maja :D

nowynick

2019-11-07, 08:51
~Velturałkę napisał/a:

Również używam kosiarki ale pewnie też zauważyłeś, że oboje napisaliśmy "kosiarka" a nie podkaszarka/kosa.
Nie ma co się doszukiwać głębszego sensu na tym filmiku. Dostali zlecenie aby skosić to poszli i koszą aż nie wypalą całej benzyny. Jakby tam był śnieg to by śnieg kosili.



Bo tam głównie nierobów z urzędu pracy kierują. Porobi sk***iel kilka dni w roku, a resztę czasu żyje na nasz koszt. Kiedyś byłem (z ciężarną żoną żeby nie było) to jakiś socjalny ch*j obok dostawał kolejne oferty pracy - "asystent elektryka?, ale ja mam lęk wysokości a to na drabinie trza tak?", "na dworzu? Panie przy moim altretyźmie? Ni dam rady" j***niec z 5-6 ofert odrzucił w ciągu trzech minut, po czym leży do góry ch*jem całymi dniami albo idzie do zakładu szwagra zarabiać na gębę a socjal ma w gratisie. O zmarłych niby się źle nie powinno mówić, ale Kuroniowi należy się pośmiertny kij w kakao.

mygyry

2019-11-07, 09:01
nowynick napisał/a:

Bo tam głównie nierobów z urzędu pracy kierują. Porobi sk***iel kilka dni w roku, a resztę czasu żyje na nasz koszt. Kiedyś byłem (z ciężarną żoną żeby nie było) to jakiś socjalny ch*j obok dostawał kolejne oferty pracy - "asystent elektryka?, ale ja mam lęk wysokości a to na drabinie trza tak?", "na dworzu? Panie przy moim altretyźmie? Ni dam rady" j***niec z 5-6 ofert odrzucił w ciągu trzech minut, po czym leży do góry ch*jem całymi dniami albo idzie do zakładu szwagra zarabiać na gębę a socjal ma w gratisie. O zmarłych niby się źle nie powinno mówić, ale Kuroniowi należy się pośmiertny kij w kakao.


Z własnego doświadczenia stwierdzam, że pie**olisz.
Gdy chciałem otrzymać dotacje na rozwój działalności to jakiś k***a imbecyl wymyślił, że trzeba być pół roku na bezrobociu (po jaki ch*j nie wiem), w tym czasie oprócz regularnego stawiania się w tym zj***nym urzędzie to nie masz żadnej możliwości odrzucenia oferty pracy, musisz grzecznie zabrać papiery i zapie**alać do potencjalnego pracodawcy i on ci musi wpisać, że się nie nadajesz i znowu był na jakiś czas spokój.

poligon6

2019-11-07, 09:34
nowynick napisał/a:

Bo tam głównie nierobów z urzędu pracy kierują. Porobi sk***iel kilka dni w roku, a resztę czasu żyje na nasz koszt. Kiedyś byłem (z ciężarną żoną żeby nie było) to jakiś socjalny ch*j obok dostawał kolejne oferty pracy - "asystent elektryka?, ale ja mam lęk wysokości a to na drabinie trza tak?", "na dworzu? Panie przy moim altretyźmie? Ni dam rady" j***niec z 5-6 ofert odrzucił w ciągu trzech minut, po czym leży do góry ch*jem całymi dniami albo idzie do zakładu szwagra zarabiać na gębę a socjal ma w gratisie. O zmarłych niby się źle nie powinno mówić, ale Kuroniowi należy się pośmiertny kij w kakao.



Pan mógł sobie krecic nosem, ale dostaje papier i zapie**ala do pracodawcy, tam moze szopke odstawić że nie chce pracować. Pracodawca mozę mu wtedy podbic paier, że nie nadaje sie do pracy, albo kazać mu wy@#$alać. Wtedy kolo ma problem, a pracodawca moze sie wytłumaczyć, ze kolo wprost powiedział że nie bedzie pracować. tak najlepiej ujebac nierobów.

Krak

2019-11-07, 09:51
[quote="aaaaaaaaaaaaaa"]Może nie mieli zbierać tylko rozdrobnić.
Było zlecenie na ostatnie koszenie przed zima to koszą., a to że wcześniej liście spadły to przecież ich nie będą sprzątać żeby skosić :)
Wytłumaczalne?


Wiewór

2019-11-07, 09:59
Urząd pracy to jest kolejny zraczały twór socjalistów. Jak ktoś chce pracować to robotę znajdzie i nie potrzebuje pośrednika.
Zamknąć to w p*zdu.

~Velture

2019-11-07, 10:47
mygyry napisał/a:

Gdy chciałem otrzymać dotacje na rozwój działalności to jakiś k***a imbecyl wymyślił, że trzeba być pół roku na bezrobociu (po jaki ch*j nie wiem), w tym czasie oprócz regularnego stawiania się w tym zj***nym urzędzie to nie masz żadnej możliwości odrzucenia oferty pracy, musisz grzecznie zabrać papiery i zapie**alać do potencjalnego pracodawcy i on ci musi wpisać, że się nie nadajesz i znowu był na jakiś czas spokój.



Nie wiem jak z tym pół roku ale potwierdzam co napisałeś bo też jak chciałem dotację na założenie firmy wziąć to na dzień dobry kazali się zarejestrować jako bezrobotny i k***a aby im świadectwa pracy przynosić i to i tamto i siamto aby mieć status bezrobotnego. Mówisz im, że nie chcesz zasiłku tylko po prostu jako bezrobotny się zarejestrować przed otwarciem działalności aby spełnić wymogi dotacji... nie k***a. Przynoś papierologię. Później co? Wniosek i pie**olenie, że już hajsu nie mają i może będzie za pół roku albo za rok a jak mówisz, że chcesz otwierać za miesiąc to rozkładają ręce i masz 2 opcje: albo czekasz grzecznie jak ch*j na zbawienie i łudzisz się, że może hajs będzie albo otwierasz bez dotacji i już jej nie możesz dostać bo otworzyłeś i już nie jesteś bezrobotnym. Witamy w dziczy.

BrunerOvned

2019-11-07, 10:52
~Velturałkę napisał/a:

Również używam kosiarki ale pewnie też zauważyłeś, że oboje napisaliśmy "kosiarka" a nie podkaszarka/kosa.
Nie ma co się doszukiwać głębszego sensu na tym filmiku. Dostali zlecenie aby skosić to poszli i koszą aż nie wypalą całej benzyny. Jakby tam był śnieg to by śnieg kosili.



Takie rzeczy już były w Polsce.
Styczeń 2018, Świniary, woj. wielkopolskie



McQurwa

2019-11-07, 11:26
BrunerOvned napisał/a:

Takie rzeczy już były w Polsce.
Styczeń 2018, Świniary, woj. wielkopolskie


sk***ysyny zaskoczyli zimę