18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Jeśli robisz coś bez sensu.

Pergie21 • 2019-11-07, 08:08
To pomyśl o tych typach.


krasnal_hałabała

2019-11-07, 11:51
Wiewór napisał/a:

Urząd pracy to jest kolejny zraczały twór socjalistów. Jak ktoś chce pracować to robotę znajdzie i nie potrzebuje pośrednika.
Zamknąć to w p*zdu.



To samo z agencjami pracy, jak ktoś chce pracownika to sobie zatrudni i nie potrzeba pośredników.

~Angel

2019-11-07, 11:55
Pracownik ma pracować a nie zadawać pytania ;-)
Kazali im iść i kosić to łażą i "koszą" - godziny lecą a oni mają to gdzieś czy to ma sens czy nie.

krasnal_hałabała

2019-11-07, 12:18
mygyry napisał/a:

Z własnego doświadczenia stwierdzam, że pie**olisz.
Gdy chciałem otrzymać dotacje na rozwój działalności to jakiś k***a imbecyl wymyślił, że trzeba być pół roku na bezrobociu (po jaki ch*j nie wiem), w tym czasie oprócz regularnego stawiania się w tym zj***nym urzędzie to nie masz żadnej możliwości odrzucenia oferty pracy, musisz grzecznie zabrać papiery i zapie**alać do potencjalnego pracodawcy i on ci musi wpisać, że się nie nadajesz i znowu był na jakiś czas spokój.





~Velturałkę napisał/a:

Nie wiem jak z tym pół roku ale potwierdzam co napisałeś bo też jak chciałem dotację na założenie firmy wziąć to na dzień dobry kazali się zarejestrować jako bezrobotny i k***a aby im świadectwa pracy przynosić i to i tamto i siamto aby mieć status bezrobotnego. Mówisz im, że nie chcesz zasiłku tylko po prostu jako bezrobotny się zarejestrować przed otwarciem działalności aby spełnić wymogi dotacji... nie k***a. Przynoś papierologię. Później co? Wniosek i pie**olenie, że już hajsu nie mają i może będzie za pół roku albo za rok a jak mówisz, że chcesz otwierać za miesiąc to rozkładają ręce i masz 2 opcje: albo czekasz grzecznie jak ch*j na zbawienie i łudzisz się, że może hajs będzie albo otwierasz bez dotacji i już jej nie możesz dostać bo otworzyłeś i już nie jesteś bezrobotnym. Witamy w dziczy.



Polacy- Biznesmeni, narzekają na socjalizm ale kiedy trzeba wyciągnąć łapę po dotację to już socjalizm dobry. Pieniądze biorą się z pracy a nie z dotacji a firma pozyskuje fundusze na rozwój dzięki zarobkom a nie jałmużnom a zarabia dzięki konkurencyjności i produktywności, chcecie pozyskać fundusze? pozyskajcie inwestorów którym w zamian za inwestycje zaoferujecie udziały w firmie, wejdźcie na giełdę, stanie się to szybciej, nie każę wam grać na giełdzie, wiele osób myli giełdę z kasynem, wejdźcie na giełdę, sprzedajcie udziały inwestorom, skoro nikt nie chce w was inwestować to znaczy że ch*jowi z was biznesmeni, chcecie rozwoju firmy? zaryzykujcie, jeśli inwestycja warta świeczki to weźcie kredyt w banku a firma posłuży jako zabezpieczenie, nie chcecie ryzykować firmy? dajcie dom albo samochody jako zabezpieczenie. Ale w Polsce, polscy "biznesmeni" muszą dostać bo tak już został nauczony ten naród że pieniądze trzeba dostać. Jak już korzystasz z socjalizmu to nie narzekaj na niego bo gdyby nie on to zapie**alałbyś na budowie, już was sobie wyobrażam jako biznesmenów, dwa nazwiska, Krawczyk i Norek.

I uprzedzę odpowiedź, napiszecie pewnie "Lepiej mieć swoje a nie użerać się ze wspólnikami" to ja ci powiem tak, "lepiej mieć tort na spółkę niż gówno tylko dla siebie".

~Angel napisał/a:

Pracownik ma pracować a nie zadawać pytania
Kazali im iść i kosić to łażą i "koszą" - godziny lecą a oni mają to gdzieś czy to ma sens czy nie.



Z takim podejściem Polaków to nie wróżę temu krajowi sukcesów przez najbliższe milenium.

prfx

2019-11-07, 12:19
up Ty coś o tym wiesz pewnie jesteś prezesem tak jak wcześniej Twój tatuś i tatuś tatusia... zapomniałeś napisać o swoich pejsach... boli dupa że wredne goje Polacy coraz częściej budzą się i nie chcą już być niewolnikami u takich jak ty...

Putinov

2019-11-07, 12:20
Mając pod sobą podwładnych którzy czasami za dużo dyskutują. Powiem tylko jedno. Tacy pracownicy to skarb.


~Angel napisał/a:

Pracownik ma pracować a nie zadawać pytania
Kazali im iść i kosić to łażą i "koszą" - godziny lecą a oni mają to gdzieś czy to ma sens czy nie.




Potwierdzam


Wiewór

2019-11-07, 12:21
Angel napisał/a:

Pracownik ma pracować a nie zadawać pytania
Kazali im iść i kosić to łażą i "koszą" - godziny lecą a oni mają to gdzieś czy to ma sens czy nie.



Dokładnie. A zamawiający zamówił koszenie trawy to k***a ma koszenie trawy i nikt nie wchodzi w szczegóły.

~Velture

2019-11-07, 12:37
Wiewór napisał/a:

Dokładnie. A zamawiający zamówił koszenie trawy to k***a ma koszenie trawy i nikt nie wchodzi w szczegóły.



Nie zdziwiłbym się gdyby po prostu ktoś chciał przyciąć na grabieniu i myślał, że oni najpierw zgrabią a tu taki ch*j :krejzi:

krasnal_hałabała

2019-11-07, 13:16
prfx napisał/a:

up Ty coś o tym wiesz pewnie jesteś prezesem tak jak wcześniej Twój tatuś i tatuś tatusia... zapomniałeś napisać o swoich pejsach... boli dupa że wredne goje Polacy coraz częściej budzą się i nie chcą już być niewolnikami u takich jak ty...



Pewnie że mnie bolą pejsy, jeden z naszych powiedział kiedyś "Nie pozwolimy żeby Polakom w Polsce żyło się dobrze, Nam zawsze będzie się żyło lepiej niż Polakom". I gdzie Polacy się budują? budują się, za kredyty w Naszych bankach i do tego nie potrafią utrzymać swoich domów bez długów tak aby móc przekazać je własnym dzieciom tylko na starość wyprzedają majątek, przenoszą się do małych mieszkanek a za oszczędności całego życia bawią się w tanich egipskich kurortach dla biedoty a dzieci muszą brać kolejny kredyt, i zapie**alać na niego całe życie żeby powtórzyć życie swoich ojców, dziadów i pradziadów, to żaden postęp i co ma mnie boleć? My się z tego cieszymy bo sami z siebie robicie niewolników. A wiesz co jest w tym wszystkim najlepsze? że dzieci muszą spłacać długi swoich rodziców za mieszkania i domy w których nigdy nie dane im będzie mieszkać po osiągnięciu pełnoletności. To ciebie boli że musisz pracować i nic z tego nie masz, że nigdy nie posmakujesz kawioru, prawdziwej chałwy greckiej, nigdy nie będziesz się rżnął z ekskluzywną kurtyzaną, nigdy nie będzie ci dane latać klasą biznesową, kogo ma boleć? Ciebie boli dupa bo wszędzie widzisz Żydów, Masonów, Iluminatów którzy chodzą do każdego twojego pracodawcy i mówią "oh vey! weź mu nie daj wypłaty!" A prawda jest taka że żaden Chasyd czy inny Syjonista nie zawraca sobie tobą głowy tylko żyje po swojemu i ma cię w dupie bo nie jesteś wart jego czasu ani nerwów ale ty wszędzie widzisz Żydów którzy przeszkadzają ci w osiągnięciu sukcesu a prawda jest taka że jedyną osobą która przeszkadza ci w osiągnięciu sukcesu jesteś ty a jedynym zjawiskiem jest twoja mentalność która ciągnie cię za sobą na dno bo zamiast wziąć się za siebie wygodniej jest powiedzieć "Żyd winien!" albo "Tusk mi ukradł!"

Wiesz, Żydzi mają cię w dupie ale gdybym ja miał cię w dupie i gdybym źle życzył Polsce i Polakom to robiłbym to co wszyscy czyli łechtałbym wasze ego pochlebstwami i optymizmem co bardzo lubicie w myśl zasady "Kto ci dzisiaj dupę liże ten jutro w nią ugryzie" i zarabiałbym na tobie i twoich ziomkach, gdybym źle ci życzył to po prostu zostawiłbym szaleńca który wszędzie widzi żydowski spisek z jego szaleństwem o żydowskim spisku. Ale ja wam Polacy właśnie dobrze życzę, chcę wam pokazać wasze przywary abyście się ich wyzbyli i stali się lepsi głupcy!

A jak Bóg głosił w Biblii "Kogo kocham, tego karcę".

A nie, napisałeś "budzą się" a ja przeczytałem "budują się" o Chryste, jaki blamaż z mojej strony, ale tak poza tym mam rację. Z czego się budzą, z żydowskiej hipnozy którą Żydzi nałożyli na Wielkich Lechitów?

glesner1910

2019-11-07, 13:36
Nie rozumiem waszego oburzenia. Przecież ktoś KAZAŁ IM TO ROBIĆ. Jak mi kazali w robocie czyścić maszyny, które do działania potrzebują duuuużo smaru i wiecznie i tak są brudne to po prostu czyściłem. Co mi do tego, że to bez sensu?

IOI

2019-11-07, 13:43
krasnal_hałabała napisał/a:

To samo z agencjami pracy, jak ktoś chce pracownika to sobie zatrudni i nie potrzeba pośredników.



gowno wiesz o temacie, a sie madrzysz. zatrudnienie pracownika to "strata" na firmy, wynajecie przez zewnetrzna firme to koszt ktory sobie moze odliczyc

~Velture

2019-11-07, 14:00
IOI napisał/a:

gowno wiesz o temacie, a sie madrzysz. zatrudnienie pracownika to "strata" na firmy, wynajecie przez zewnetrzna firme to koszt ktory sobie moze odliczyc



Do tego jeśli przyjdzie jakiś baran z agencji to po prostu się go wymienia a w najgorszym razie nie przedłuża umowy bo z tymczasówek to zatrudniają po miesiąc max i tak przedłużają co miesiąc na miesiąc.
U nas jak potrzebowali dużo siły roboczej na okres letni to po prostu z agencji brali masowo. Jakiś się opie**alał albo po prostu nie nadawał to zgłaszało się agencji i pana X już następnego dnia nie było a na jego miejsce był kolejny pan Y po 2-3 dniach.

Do tego w wielu firmach zwyczajnie bardziej opłaca się wynająć agencję niż tworzyć cały dział rekrutacyjny i go utrzymywać.

Baro

2019-11-07, 14:46
:lol:

mygyry

2019-11-07, 15:13
krasnal_hałabała napisał/a:

olacy- Biznesmeni, narzekają na socjalizm ale kiedy trzeba wyciągnąć łapę po dotację to już socjalizm dobry. Pieniądze biorą się z pracy a nie z dotacji a firma pozyskuje fundusze na rozwój dzięki zarobkom a nie jałmużnom a zarabia dzięki konkurencyjności i produktywności,



Dotacja zaledwie pokrywa ci koszty utrzymania firmy przez rok, zusy i inne ch*jstwa, ponadto mając już fach w ręku w wieku 20 lat ciężko mi było wywalić naście tysięcy na zakup profesjonalnych narzędzi, żeby rozwijać swoją działalność, koniec końców z użerania się z tymi pie**olonymi biurwami w urzędzie zrezygnowałem i pie**olnąłem drzwiami, później zdziwienie, że na koniec roku nie wykorzystali ileś milionów funduszy unijnych.
Ponadto jako osoba prowadząca działalność to w podatkach spłacę te niby dotacje w ciągu roku dwukrotnie, więc nie pie**ol.

dfc77

2019-11-07, 16:20
@Baro

To są przetargi czy zamówienia. Masz np. umowę na od kwietnia do listopada. Jedno na miesiąc np. Aura potrafi zaskoczyć. Widziałem jak robili w śniegu, ulewie czy skwarze. Jak jest duża firma co nawygrywala umów to mają grafik, bo skaczą po odcinkach w kraju. Tu z liśćmi zakładam sytuację, że osoby odpowiedzialne za opad jak np. komunalna się nie wyrobili. To przy tej samej stawce w/w firma miała to grabić? Kto zapłaci, a grabienie to też odpad. Jest to chore ale też jako właściciel firmy ogrodniczej, bez znalezienia ultimatum, kosilbym. Uwierzcie, że procedura aneksu itp. itd. nie z każdym wychodzi. Śnieg. Mieli termin typu ostatnie koszenie do mikołajek. Spadł śnieg. Może jutro maja termin wpisany odgórnie kilometry dalej. Nie skosza śniegu to albo brak odbioru, albo kary umowne, albo problemy na drugiej robocie. Moi chłopacy pytają się np. inny sposób wykonania. Jak się nie są to nie. Jest specyfikacja. Jeden mi sprawdzi np. korytowanie na 10cm i musi być tyle pod kamien, a drugi widzi jak już jest kamień i nie grzebie tematu.

osamaaaa

2019-11-07, 16:46
Oni chodzą z wykrywaczami metali... :d