18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Jeff Hannemann nie żyje

PotworZlyBardzo • 2013-05-03, 00:45
Dziś rano zmarł gitarzysta i współzałożyciel Slayera.
Twórca takich hitów jak np. "Angel of Death" zmarł na niewydolność wątroby.
Informację o tym podał oficjalnie zespół na facebooku kilka minut po północy.




Cytat:


Slayer is devastated to inform that their bandmate and brother, Jeff Hanneman, passed away at about 11AM this morning near his Southern California home. Hanneman was in an area hospital when he suffered liver failure. He is survived by his wife Kathy, his sister Kathy and his brothers Michael and Larry, and will be sorely missed.

Our Brother Jeff Hanneman, May He Rest In Peace (1964 - 2013)






Spieszmy się chodzić na koncerty, bo starym muzykom dużo już nie potrzeba do zejścia, a jednak to co innego usłyszeć dany riff, znany od dzieciństwa, zagrany przez jego oryginalnego twórcę. ch*j, że grają to, co stworzyli najwcześniej 15 lat temu i nic poza tym.

carl92

2013-05-03, 12:46
Fuck Metal Only Techno

ziron

2013-05-03, 13:45
Cytat:

bo starym muzykom dużo już nie potrzeba do zejścia



49 latek to dla ciebie stara osoba?

ZimnePiwko

2013-05-03, 14:42
Wątroba mu padła od żarcia tych kotów :roll:

Mr Dan

2013-05-03, 15:39
Widziałem Slayera live, więc mnie to nie obchodzi. Na 2 koncert i tak bym nie poszedł, bo po co.

pisk64

2013-05-03, 16:11
Mr Dan napisał/a:

Widziałem Slayera live, więc mnie to nie obchodzi. Na 2 koncert i tak bym nie poszedł, bo po co.



pewnie jesteś z tych co stoją z tyłu jak p*zdy i oglądają wystrój

Szkoda chłopa.




Dla niekumatych: na zdjęciu widnieje Gary Holt, gitarzysta grupy Exodus (swoja drogą też zajebistej grupy) który od czasu wypadku Jeffa zastępował go w Slayerze
swoją drogą patrzcie co na WP sie stao
(na tvn też ale zmienili)

wolfisko

2013-05-03, 16:59
kutwa to jakiś ponury żart :// :( SLAYER KUR*AAA!!

MichaU

2013-05-03, 22:15
pisk64 napisał/a:

pewnie jesteś z tych co stoją z tyłu jak p*zdy i oglądają wystrój



A ty pewnie jesteś z tych zjebów, co obijają się o siebie pod sceną i myślą, że są zajebiści.

koperGT

2013-05-04, 01:50
queke3arena napisał/a:



k***o polska nie będziesz mi mówić kiedy się urodziłem:)
tak sie sklada, ze przezyłem cała historie całego thrash boomu, więc grzecznie przebieraj nóżkami w drugą stronę.



Za tą "polską k***ę" to powinieneś dostać w dupę wielkiego 12'' murzyńskiego, żylastego, owłosionego, brudnego, śmierdzącego ku*asa z serem pod napletem.

Zyragon

2013-05-04, 03:24
k***a, ile będziecie jeszcze napie**alać o tym że umarł? Teraz brudasy mają ból dupy że tyle osób nie słyszało o tym gostku. Spytam sie k***a jeszcze raz - to Sadol czy grupa wsparcia dla pokrzywdzonych?

pisk64

2013-05-04, 11:45
msnrc napisał/a:



A ty pewnie jesteś z tych zjebów, co obijają się o siebie pod sceną i myślą, że są zajebiści.



Ta, właśnie tak sobie myśle, ale jak ty nie potrafisz pojąć o co w tym wszystkim chodzi to lepiej żebyś sobie nadal słuchał swojej muzyczki z ajfona i nie przychodził na żaden koncert.

qtacz

2013-05-04, 14:10
Jednego brudasa mniej


EdmundKemper

2013-05-04, 22:43
Kuce oburzone, że się jakiegoś bruda wyzywa po śmierci, ale pierwsze lecą do wyzywania JPII.

ASAKKU

2013-05-05, 21:17