18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Jeff Hannemann nie żyje

PotworZlyBardzo • 2013-05-03, 00:45
Dziś rano zmarł gitarzysta i współzałożyciel Slayera.
Twórca takich hitów jak np. "Angel of Death" zmarł na niewydolność wątroby.
Informację o tym podał oficjalnie zespół na facebooku kilka minut po północy.




Cytat:


Slayer is devastated to inform that their bandmate and brother, Jeff Hanneman, passed away at about 11AM this morning near his Southern California home. Hanneman was in an area hospital when he suffered liver failure. He is survived by his wife Kathy, his sister Kathy and his brothers Michael and Larry, and will be sorely missed.

Our Brother Jeff Hanneman, May He Rest In Peace (1964 - 2013)






Spieszmy się chodzić na koncerty, bo starym muzykom dużo już nie potrzeba do zejścia, a jednak to co innego usłyszeć dany riff, znany od dzieciństwa, zagrany przez jego oryginalnego twórcę. ch*j, że grają to, co stworzyli najwcześniej 15 lat temu i nic poza tym.

babycow

2013-05-03, 09:32
jednego brudasa mniej! Panowie, pijemyyyy!!!

Koniec Świata

2013-05-03, 09:35
donplicco napisał/a:

Moja babka też ostatnio zmarła, ale jakoś nie huczy o tym cały internet a też napisała sporo hitów, chociażby takich jak: "zjedz wnuczku tę kanapkę" "Nie możesz iść z pustym brzuchem" "Masz tu pieniążki kup drożdżówkę".



To musiał być brutal death metal.

re...........ka

2013-05-03, 09:46
Został wezwany przez szatana.

Ar...........ch

2013-05-03, 09:47
Pan_Prokurator napisał/a:

ch*j z nim, są ważniejsze w życiu rzeczy niż przejmowanie się jakimś brudasem



Ha, pewnie to samo powiedzieli Twoi rodzice gdy potrzebowałeś na pierwszą plombę.

artiee

2013-05-03, 09:56
Metal to nie muzyka, a pogo to nie taniec.

zlomiarz666

2013-05-03, 10:07
Bez paniki, na pewno poszedł do nieba :aniol:

queke3arena

2013-05-03, 10:51
Radysh napisał/a:

queke3arena W czasach świetności Slejerka nie byliście w planach.



k***o polska nie będziesz mi mówić kiedy się urodziłem:)
tak sie sklada, ze przezyłem cała historie całego thrash boomu, więc grzecznie przebieraj nóżkami w drugą stronę.

Krwawy Opiekacz

2013-05-03, 11:09
Szkoda chłopa, szacunek za to co nagrał razem ze Slayerem. Całe szczęście miałem okazję zobaczyć ich razem na żywo.
R.I.P. Jeff.

manczas

2013-05-03, 11:22
Wielka szkoda :/ Pamientam jak dzis jak gral na skrzypkach u boku slawnego rapera Czarodzieja, niestety te czasy juz nie wroca.

Tak na powaznie to faktycznie tragedia, jednego brudasa mniej. ;/

wolo1994

2013-05-03, 11:29
Slayer ssie, ale szkoda gościa :/

jumbill

2013-05-03, 11:29
queke3arena napisał/a:



k***o polska nie będziesz mi mówić kiedy się urodziłem:)
tak sie sklada, ze przezyłem cała historie całego thrash boomu, więc grzecznie przebieraj nóżkami w drugą stronę.


panie queke który "przeżyłeś całą historie całego trash boomu" mając około 2 latek z lubością i kontemplacją zasłuchiwałeś sie tak pięknymi albumami jak "Kill 'Em All","Show No Mercy"
Wspaniałe przeżycia miałeś bobasku :metalhead:

KwusheR

2013-05-03, 12:03
Cytat:

k***o polska nie będziesz mi mówić kiedy się urodziłem:)



Brawo kolego. Właśnie potwierdziłeś to jakim jesteś debilem i ignorantem. Przeżyłeś thrash boom? Jeszcze mi powiedz, że zostałeś spłodzony w mosh pitcie, dlatego jesteś true i możesz pie**olić farmazony o wyższości metalcore'u - muzyki dla smutnych spedalonych chłopaczków do twórczości Slayera. O zgrozo...

Koniec Świata

2013-05-03, 12:24
Ja słucham różnych odmian muzyki gitarowej, m.in rocka alternatywnego, thrash i death metalu, punka, new wave, rockabilly, psychobilly, hard rocka, bluesa, classic rocka i wk***ia mnie jak dwa przygłupy spierają się nad wyższością jednej odmiany na drugą. Takie, k***a, dyskusje to były dobre ale w gimbazjum, więc ogarnijcie wasze osmolone dupska, bo już k***a nie moge na to patrzeć. :-x

Poza tym właśnie sobie słucham płyty Megadeth "Youthanasia", którą kupiłem za j***ne 19,99 (bo mnie, k***a, stać cebulaki) w sklepie o kosmicznej nazwie i jestem najprawdziwszym "brudasem" na świecie, więc możecie złożyć mi pokłony, pozerskie kundle. :szczerbaty:

nemalypy

2013-05-03, 12:34
to juz wiem czemu moj sasiad od rana napie**ala slayera !