18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Jedyny taki bezdomny w Polsce

Deemx • 2013-03-06, 21:14
Wiem, że nie lubicie osób o tym kolorze skóry ale może was zainteresuje historia tego człowieka. :cry:


wiesiors4

2013-03-06, 21:19
Deemx napisał/a:

Wiem, że nie lubicie osób o tym kolorze skóry ale może was zainteresuje historia tego człowieka.


Wielu tych "nielubiących" nie mają nic do czarnych, ale odkąd na mistrzach i kwejku zaczęły się pojawiać obrazki o czarnych złodziejach, czarnych niewolnikach i czarnych zbierających bawełnę najazdy na czarnych stały się MODNE. I tak teraz podążają oni za kimś innym jak stado baranów. Bo modne... To samo było z wk***iającą serią cygan gruz :homer:

Deemx

2013-03-06, 21:26
wiesiors4 napisał/a:


Wielu tych "nielubiących" nie mają nic do czarnych, ale odkąd na mistrzach i kwejku zaczęły się pojawiać obrazki o czarnych złodziejach, czarnych niewolnikach i czarnych zbierających bawełnę najazdy na czarnych stały się MODNE. I tak teraz podążają oni za kimś innym jak stado baranów. Bo modne... To samo było z wk***iającą serią cygan gruz :homer:



Zaraz zostaniesz pewnie zlinczowany przez większość, lecz nie zmienia to faktu, że mądrze mówisz.

Gerath

2013-03-06, 21:29
magister inżynier rolnictwa wodnego.. ja pie**ole.. !

pakicito

2013-03-06, 21:32
Cytat:

To samo było z wk***iającą serią cygan gruz


czarni czarnymi, ale cygani to śmierdziele i zasługują na lincz

JakisGosciu

2013-03-06, 21:45
Serce mi sie kraje, jak widze takiego człowieka. Mogę śmiało powiedzieć że ten CZARNY POLAK (to w żadnym wypadku nie jest obraza) posługuje się językiem lepiej niż 80% gimbazjalistów. "Chowej szlugji facetka idzie"
zrobił sobie "magistra inżyniera" jak to któryś kolega nadmienił i mógł wiać gdzie indziej, ale ch*j. Wybrał Polskę
Z własnej woli chciał pracować, robił tam co mógł ale jak widać ludzie to sk***ysyny bez serca i sumienia bo pozwalają żeby tacy ludzie nie mieli życia. A mi żałują paru groszy więcej, które bym i tak wydał na obiad dla takiego człowieka bo poprostu sprawia mi przyjemność patrzenie na dobro jakim emanuje.

pie**olona Rasa ludzka. Dawać te Atomówki. Rozpie**olić wszystkich. Zj***liśmy jako ludzie więc zaczynać od nowa.

guteksk

2013-03-06, 21:45
Cytat:

Magister inżynier rolnictwa wodnego.. ja pie**ole.. !

A ty kur*a kim jesteś ? Zapie**alaj dalej na budowie czy innym h*jstwie z wykształceniem nie pełnym podstawowym.

____

2013-03-06, 21:54
Temat umieszczony w dziale "Inne czarności" :D

kufel01

2013-03-06, 21:54
to ten koleś z PO?

Pater patriae

2013-03-06, 21:55
wiesiors4, nie wiem co się dzieje na kwejku i mistrzach, ale się osobiście ciesze, że nie ma wielu czarnych w Polsce, bo zaraz by się zaczęły problemy. Nie mam nic przeciwko jakimś nielicznym murzynom, czy arabom w Polsce, ale pozwolenia na osiedlenie się większej ich liczbie spowoduje tylko problemy, takie jak ma zachodnia Europa.
Jest to chyba jedyny pozytywny dla Polski skutek II WŚ, że jesteśmy państwem bez dużych mniejszości, a szczególnie bez Żydów, nie żebym popierał holokaust, bo to była okropna zbrodnia, ale endecja miała dosyć dobry pomysł, żeby im opłacić podróż do Izraela i w ten sposób pozbyć się z Polski.
Multkikulti zawsze będzie prędzej, czy później prowadzić do napięć społecznych, a następnie konfliktów.

Black Snake

2013-03-06, 21:55
A ja jestem rasistą i nie lubię wszystkich innych ;] tyle, że NIEKTÓRZY murzyni są ok, ale niestety ci z Ameryki to totalne małpy są ;/ Jamajczyków lubię bo kiedyś zaczęto oskarżać Volkswagena, że jest rasistą i naśmiewa się z Jamajczyków. Ktoś wysoko postawiony na Jamajce powiedział, że nie widzi w tym nic złego i reklama mu się podoba. Nienawidzę za to pie**olonych małp, które niczego więcej nie potrafią jak wrzeszczenie 'niga niga!'. Zazwyczaj śmieciami okazują się ci co ich przodkowie zostali zniewoleni bo normalni mieszkańcy Afryki, którzy emigrują zazwyczaj okazują się ok.

tajfun666

2013-03-06, 21:59
Nie no wszystko wporzadku, ale zeby 20 lat studiowac? Lekka przesada.

Cyjanek

2013-03-06, 22:03
Mudżynów nie cierpię, ale ten oceniając go po jego wypowiedzi wydaje mi się ok, ale pozory mogą mylić.

taos

2013-03-06, 22:07
Ale Sadistic jest opinio twórczy ja pie**ole...
Ostatnio gdy widziałem filmik gdzie czarny koleś pobił się z białym to większość użytkowników Sadistica pisało coś w rodzaju: "Niech ktoś k***a powie że murzyny to nie zwierzęta" albo : "k***a kto wypuścił takiego z ZOO?" A teraz nagle komentarze typu: "To taki sam polak jak każdy" No błagam was ogarnijcie dupę z tą zmianą zdania co filmik