18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Jedyny taki bezdomny w Polsce

Deemx • 2013-03-06, 21:14
Wiem, że nie lubicie osób o tym kolorze skóry ale może was zainteresuje historia tego człowieka. :cry:


~CanesPL

2013-03-06, 22:07
Gerath napisał/a:

magister inżynier rolnictwa wodnego.. ja pie**ole.. !



Zanim pie**olniesz na dobre: Hydroponika.

Bagman

2013-03-06, 22:08
skoro go tu nie akceptuja to dlaczego nie wróci do kraju? niech chociaż do roboty na miesiąc pójdzie i na bilet będzie. Problem w tym, że chociaż mu jest źle to ma wygodne jak na swoje warunki życie w tej Polsce i to go tutaj trzyma.

piotrek2703

2013-03-06, 22:08
Fajny koleś. Może jakaś akcja sadoli, zrzucimy się po 5-10zł (dla nas to nic, dla niego byłaby dobra suma) i ktoś z trójmiasta by mu przekazał?

johniewalker

2013-03-06, 22:11
Ja pie**ole.. co to za kurestwo, że magister inżynier, człowiek który gdzieś indziej by zarabiał grube pieniadze, u nas jest bezdomny.. i po co studiować?

SzpadyZorro

2013-03-06, 22:12
zawsze mi sie takich ludzi robi żal, chcą zaznać lepszego życia, a tu ch*j w plecy. Nie ważne czy ciapaty czy murzyn ale czy ma w głowie poukladane i potrafi rozroznic co jest dobre a co złe.

fangreen

2013-03-06, 22:14
szkoda mi go, oby znalazl jakas dobra prace i sie ustatkowal

rafal327

2013-03-06, 22:15
patrze na najlepszy komentarz i myślę czy to jeszcze sadistic czy już besty tudzież kafeteria lub jakaś inna kobieta . pl
wiesiors4 po tak rzewnym komentarzu to nic tylko się popłakać nad tym jacy straszni i nietolerancyjni z nas ludzie na tym sadisticu, powinniśmy budować meczety i pomagać organizować demonstracje przeciwko homofobi, znajdywać pracę cyganom i co jeszcze nakazuję twój postępowy kodeks?

Jimmy_Katana

2013-03-06, 22:15
ehh.. życie to nie reklama T-mobile... Niby każdy kowalem swojego losu ale wiecie jak to jest, nie na wszystko mamy wpływ.. żal mi dupę ścisnął!

jebacwas

2013-03-06, 22:16
taos napisał/a:

Ale Sadistic jest opinio twórczy ja pie**ole...
Ostatnio gdy widziałem filmik gdzie czarny koleś pobił się z białym to większość użytkowników Sadistica pisało coś w rodzaju: "Niech ktoś k***a powie że murzyny to nie zwierzęta" albo : "k***a kto wypuścił takiego z ZOO?" A teraz nagle komentarze typu: "To taki sam polak jak każdy" No błagam was ogarnijcie dupę z tą zmianą zdania co filmik



To jest czarny humor. Można się z tego pośmiać, tak jak z żydów i innych ch*jostw (ogólnie pojazd po stereotypach bawi :D ), ale jak taki typowy sadol idzie ulicą i mija go czarny, żyd, cygan, arab - cokolwiek, to nikt nie drze mordy "j***ć żydów!" albo "niechaj czarne k***y zawisną", nikt nie rozmawia ze znajomymi:
Tyy, patrz - ten murzyn powinien umrzeć bo jesteśmy lepsi.

Jeśli ktoś tutaj przyjmuje takie rzeczy poważnie, i uważa, że ze względu na kolor skóry ktoś powinien umrzeć lub mieć gorsze życie od siebie - powinien umrzeć.

Co do cyganów to jednak w większości pociski które im się należą. Nie znam cygana który pracuje choćby na j***nej kasie w biedrze, jakiegoś który widać, że stara się coś zmienić - większość leży w melinach, sępi hajs, przebiera się za wróżki i kradnie. Chociaż trzeba pamiętać, żeby ludzi nie szufladkować - mimo, że spotkałem 10000 cyganów i każdy był śmieciem.

rafal327 napisał/a:

patrze na najlepszy komentarz i myślę czy to jeszcze sadistic czy już besty tudzież kafeteria lub jakaś inna kobieta . pl
wiesiors4 po tak rzewnym komentarzu to nic tylko się popłakać nad tym jacy straszni i nietolerancyjni z nas ludzie na tym sadisticu, powinniśmy budować meczety i pomagać organizować demonstracje przeciwko homofobi, znajdywać pracę cyganom i co jeszcze nakazuję twój postępowy kodeks?



Weź k***a sklej warę wieśniaku. Nikt nie pisał żeby budować jakieś ścierwa czy pomagać w demonstracjach. Ten murzyn z filmiku jest tak samo bezdomny jak jego biały odpowiednik. Tego całego "Jasia bezdomnego" wszyscy popierali, tak - trzeba pomóc, ogarnięty człowiek którego spotkał ch*jowy los. Z tym stało się to samo i tak samo go większość traktuje. A Ty widzisz, że jest czarny i od razu zapala Ci się diodka żeby go pojechać. Chcesz cisnąć? - ciśnij, ale tych którzy odpie**alają, są kretynami, drą mordę jak j***ne małpy itd. Tutaj widać że typek ogarnięty tylko życie to k***a.

Trzymaj temat i wejdź sobie pocisnąć zamiast pisać tutaj gówno.
http://www.sadistic.pl/nowa-lepsza-nicki-minaj-vt180048.htm

stworek

2013-03-06, 22:19
Nie wiem kiedy było to kręcone, ale mam nadzieję że jakoś się temu Panu życie ułoży, widać że chce pracować a nie siedzieć na utrzymaniu innych osób. Tak więc życzę żeby Pan pokonał depresję, znalazł pracę i nagrał film z bardziej pozytywną historią.

Svenlee

2013-03-06, 22:22
Dobrze. Ale jak pomóc?

hide999

2013-03-06, 22:22
pakicito napisał/a:


czarni czarnymi, ale cygani to śmierdziele i zasługują na lincz



Racja, oni nie myślą o marzeniach, nie starają się o nic. Bo proste potrzeby życiowe zapewni im nasze państwo a konkretnie nasze podatki. A ten człowiek skończył studia, marzy o tym, co każdy z nas ma na co dzień...Co więcej ma obywatelstwo polskie...Gdzie sprawiedliwość?

tigerqaz

2013-03-06, 22:26

bober4

2013-03-06, 22:30
Osobiście do murzynów nic nie mam, ale cyganów i ciapatych kurew nienawidzę z całego serca.

marakuja88

2013-03-06, 22:32
dałobyrade to bym mu dał dwa piwa!