18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Jedyny taki bezdomny w Polsce

Deemx • 2013-03-06, 21:14
Wiem, że nie lubicie osób o tym kolorze skóry ale może was zainteresuje historia tego człowieka. :cry:


NieWeszles

2013-03-07, 02:42
@CDBlaze

A znasz chociaż jednego?
Wątpię..

luki_wch

2013-03-07, 07:31
@jeankes Ty wysłuchałeś do końca tego filmu? Bohater tego materiału sam przyznaje, że po powrocie do Polski próbował pracować na różnych stanowiskach ale mu nie wychodziło. Nie dziwię się, bo kto by chciał u nas "czarnego" zatrudniać na ochronę czy gdzie indziej ... Gość urodził się w Senegalu i przyjechał do nas na studia, zdobył tytuł magistra, mówi praktycznie perfekcyjnie po Polsku i nie udaje żadnych raperów ani mafiozów jak 90% "murzynów" w USA. Żal mi takiego gościa, bo znając mentalność w PL to znalezienie jakiejkolwiek pracy będzie graniczyło z cudem.

Sz...........jk

2013-03-07, 09:25
@luki_wch

Próbował, nie wychodziło i ch*j z tego? To, że jest czarny, ma magistra i depresje robi z niego osobę, którą ma utrzymywać reszta społeczeństwa? k***a, normalny człowiek musi ZApie**alAĆ za najniższą krajową żeby mieć dom, żarcie i w porywach luksusu internet, a ten czeka na zasiłki z MOPSu, dostaje żarcie za darmo i mieszka w schronisku dla bezdomnych. Ma komputer (znam wielu ludzi pracujących, których na to nie stać) i planuje sobie założyć internet. Wspomina, że ma grupę inwalidzką (skąd ja to znam!) i że nie może sobie poradzić w pracy, no k***a, typowa postawa roszczeniowa. Mało tego, zrobił dzieciaka Polce, wykształcił się na polskiej uczelni, a później sp***olił za granice pracować na stacji benzynowej. Wrócił bo go bioderko zabolało i popadł w depresje. Powiem Wam tak, kto ma miekkie serce musi mieć twardą dupę, u nas to odosobniony przypadek, ale takich ludzi jest pełno na zachodzie Europy, przyjeżdżają i żyją z zasiłku, bo pracować nie mogą z byle powodów (tłumaczą to sobie oczywiście rasizmem...). Będziecie się użalać nad takimi ludźmi to oni będą doić Wasze pieniądze.

W ogóle instytucja taka jak opieka społeczna nie powinna istnieć, wszelkie patologie z tego żyją, a porządnym ludziom i tak nic z tego się nie należy. A jak już to bezdomni powinni dostawać coś w stylu prac społecznych i za ich wykonanie mieliby posiłek i dach nad głową, a do tego jakieś drobne pieniądze. Czy biały czy czarny nie powinien żyć za darmo bo im dłużej tak się żyje tym więcej się chce!

Stew

2013-03-07, 09:47
Już wczoraj chciałem skomentować ten wpis, ale byłem zbyt 'nietrzeźwy', żeby napisać coś mądrego.

Podobno jest taka choroba wśród bezdomnych, którzy wymyślają historie, których nigdy nie przeżyli i opowiadają jako swoje. Ten gość mi pod coś takiego podchodzi.

Może nawet nie ma podstawówki skończonej, tylko przyjechał, bo myślał, że Polska to państwo opiekuńcze i się kurewsko rozczarował. A wrócić nie wróci, bo mu się nie chce :D

mmroowa

2013-03-07, 11:10
Napier****cie na murzynów a popatrzcie na Polaków... W czym niby jesteśmy lepsi? Większość z was napierdziela na murzynów nie ma nawet średniego wykształcenia a siedzą na takim sadolu i pieprzą tylko głupoty.. Facet zrobił magista i inżyniera i co z tego ma? Nic, nawet domu..

Plecionkarz

2013-03-07, 11:54
Takiemu to by się nawet chciało pomóc i wyciągnąć go z tego. Sympatyczny gość.

OgarStaryx2

2013-03-07, 12:25
Niech otrzyma drugi stopien niepelnosprawnosci to dostanie prace w DELTA security za 6zl na h

jahaja1906

2013-03-07, 13:03
Szkoda mi chłopa. I choć jestem przeciwko masowej imigracji to odczuwam współczucie.

papcio666

2013-03-07, 13:21
Większość problemów z czarnymi, śniadoskórymi, żółtymi i ch*j wie jakimi wynika z SOCJALIZMU. Życie na koszt innych demoralizuje, nie wyciąga z marazmu i tworzy nowe problemy. W normalnym ustroju (a nie takim, który pracowitym ludziom rzuca kłody pod nogi) każdy obcokrajowiec, który przyjedzie do potrzebnej pracy (pracy, którą tworzą prywatni przedsiębiorcy na wolnym rynku, nie państwowa biurokracja) jest korzyścią dla kraju. Czarnoskóry inżynier, lekarz-Hindus, czy zwykły pracownik najemny do zbierania truskawek z Ukrainy do korzyść dla wspólnoty (oczywiście niektórzy będą oburzeni konkurencją na rynku pracy). Pomijam cyganów, ponieważ na świecie nie występuje takie zjawisko jak uczciwie pracujący cygan :mrgreen:

Gerath

2013-03-07, 15:12
guteksk napisał/a:

A ty kur*a kim jesteś ? Zapie**alaj dalej na budowie czy innym h*jstwie z wykształceniem nie pełnym podstawowym.



jak widać na sadolu są przypadki myślenia i kultury osobistej.. Drogi mój gutesiczku !!
Zamieszczając ów post chciałem podkreślić swoją dezaprobatę wszystkim dobrze znaną poj***na sytuacją na rynku pracy w Polsce gdzie mgr inż bud wodnego, jak mnie poprawiliście ;p ( bo niewyraźnie mówił) należy do grona homeless, a Polska boryka się z brakiem fachowców. Brawo dla hejtów ! "h*jctwo" rządzi !!

boogeyman

2013-03-07, 16:23
To są często bardzo wartościowi ludzie. Wole pogawędzić z takim "bezdomnym menelem" niż z cymbałem, którego elokwencja kończy się na k**wa i ch*j, nie wiedzącym nic o świecie.

an...........81

2013-03-07, 20:50
dobra dobra, jakbym ja był murzynem w Polsce to pewnie też bym się nabawił depresji...... a Ty chłopie cyknij sobie fotke nad Bałtykiem i wracaj do swojej dżungli tam będziesz wśród swoich .... otwórz tam szkołę czy coś ... jak nie masz na bilet to przesrobaj coś to Cię deportują na koszt państwa :)

niedzi

2013-03-07, 22:22
Makumba historia prawdziwa...

Coo

2013-03-07, 23:14
Ja też jestem rasistą. Rasizm nie musi oznaczać bezwzględnej, nieuzasadnionej nienawiści. Są murzyńskie gówna, i są czarni. Ten człowiek, nie da się ukryć - czarny - zrobił, co mógł (przynajmniej tak wynika z wywiadu), aby podziękować Polsce za gościnę. Mało jest takich imigrantów. Jako zagorzały rasista był bym w stanie bez żalu podać mu rękę.

igorzasty18

2013-03-08, 01:05
Kur*a polak za granicą zasuwa jak dziki osioł na dwie zmiany żeby utrzymać dzieci, żonę, dom i jeszcze pomóc rodzicom emerytom, o depresji nawet nie słyszał bo nie miał kiedy, bo jedyny wolny czas to jak z jednej pracy jedzie do drugiej. A ten burżuj mieszkał 4 lata w akademiku z żoną i dzieckiem mając w dupie i nie myśląc o przyszłości. Jak akademik się skończył to pojechał do Genewy pracować na stacji benzynowej i nie wytrzymał nerwowo a teraz na bezrobociu siedzi od jakiś 20lat. Ja się pytam jak nie można znaleźć stałej pracy przez 20LAT????? Jako struż, sprzątacz nawet głupie zamiatanie ulic lub w budowlance ??? On może, bo nawet nie chce pracować bo w Senegalu pracując to nie miał by kompa, ani dachu nad głową a tutaj jak w raju wszytko za darmo. Inżynier wodny i pracy znaleźć nie mógł, jak by chciał to by do Niemiec pojechał tam zaraz by pracę znalazł bo bambusów tam bezliku więc nie gadał by o braku akceptacji. Tylko po co jak tutaj nakarmią, przenocują kompa dadzą i jeszcze pieniądze, że chce sobie neta podłączyć. Więc KUR*A nie brońcie murzynów!!!!!