18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

boss.

2015-02-06, 00:31
k***a ale koty.

Leworeczny

2015-02-06, 00:49
Dawca?
Znając życie jesteś grubym typowym koniozwałem , który porusza się komunikacją miejską, a z motocyklem nigdy w życiu nie miałeś do czynienia.
PS : Różowy skuter siostry się nie liczy.
Co do filmiku , KOTY!!

Nutzz

2015-02-06, 01:11
Sroty nie koty. Powinni się rozj***ć na najbliższej latarni. To nie jest jazda z głową tylko stwarzanie zagrożenia. Droga nie jest twoją (specjalnie z małej litery plebsie) ani ich prywatną zabawką. Jak chcą się w ten sposób pobawić i poszukać adrenaliny to niech wypie**alają na tor.

Nie mówiąc już o tym że z o wiele większą przyjemnością oglądałbym ich rozwieszone na rzeczonej latarni jelita.

Bila

2015-02-06, 01:45
SadystyczniePozytywny napisał/a:

Dawca?
Znając życie jesteś grubym typowym koniozwałem , który porusza się komunikacją miejską, a z motocyklem nigdy w życiu nie miałeś do czynienia.




W takim razie ch*jowo je znasz.

szfak

2015-02-06, 02:34
co za j***ne cioty.. zajebista to zabawa przegazowac motorynke przy ludziach..
az mi sie przypomnial south park o harleyowcach :D

FAGS!

genesisnemesis

2015-02-06, 03:36
Jeden koleś robi sobie zabawę na mieście i oczywiście nagrywa swe wyczyny. Trafiają one później do Internetu, a media podchwytują temat i w ramach ukrywania ważnych informacji rozdmuch*ją sprawę "piratów drogowych".

Policja wezwana do działania rozpoczyna szeroką akcję zwalczania "piratów drogowych" i dokonuje czasowych zatrzymań praw jazdy kierującym którzy przekraczają dozwoloną prędkość, jeżdżą z oszronionymi tylnymi szybami, a nawet tym którzy pod blokiem zostawiają na noc samochód przy boksie śmietnikowym. Policja chwali się wynikami prac, a media szaleją z zachwytu apelując o zwiększenie kwot mandatów.

No i niestety... Prawdziwymi ofiarami takich nagrywających rajdy "zuchów" stajemy się my. Oby poślęcie Grodzkie weszło wam do łóżka łajdacy! :idzwch*j:

maksymilian45

2015-02-06, 03:38
Cudze chwalicie, swego nie znacie

SharpSe

2015-02-06, 05:39
Z całego serca życzę im powolnej śmierci lub staniem się w warzywkiem co do końca życia piję obiady ze słomki.

embeno

2015-02-06, 07:12
Wystarczyłoby, aby jedno auto w tunelu zmieniało pas i po ch*ju fest. Kierujący samochodem nawet by gościa nie zauważył w lusterku. No, ale co ja tam wiem, w końcu mam tylko wigry i jeżdżę z doczepionymi kółkami.

crossdressphyxia

2015-02-06, 10:24
Pomijając fakt, że to w ch*j niebezpieczne i jebie głupotą na kilometr to rozj***ła mnie oczywiście odcinka na pokaz przed bandą ludzi stojącą na chodniku...


Bo oczywiście trzeba poszpanować i pokazać się ludziom jakim się jest zajebistym. Ludziom których się nie zna, z którymi się nie zapozna, z którymi nie spędzi się życia i prawdopodobnie nigdy więcej nie zobaczy.

Cała masa ludzi kupuje sobie drogie rzeczy nie dla siebie, tylko dla innych, żeby się pokazać. Zajebista mentalność.

Wiewiur51

2015-02-06, 10:32
co do stwierdzenia dawca sie nie zgodzę, dawca to motocyklista jeżdżący spokojnie, wyobraź sobie że taki zapie**alający w coś zajebie, zostaje mokra plama a z jadącego spokojnie można coś odzyskać.
żeby nie było tak jeżdżę motocyklem cb500

wormgoro

2015-02-06, 10:36
Od razu widać że to nie Polska bo auta jadą w przepisowej odległości od siebie.

Alphi

2015-02-06, 10:40
Myślałem że się rozjebie.

kronosmarr

2015-02-06, 11:07
Zawsze mam rozkminę oglądając takie filmiki - typ jeszcze żyje, czy może jeździ na wózku?
Zero wyobraźni, gdzie można przycisnąć, to ok, ale między autami na pełnej piździe? k***a gratuluję...