18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

eterhal

2015-02-06, 11:24
Jazda motocyklem to świetne przeżycie, ale tacy debile są do odstrzału. Zapie**alać między samochodami, w korku ~70km/h to jest k***a szczyt debilizmu. I jeszcze potem pretensje mieć jak ktoś drzwi otworzy, że "nie patrzał w lusterka j***ny samochodowiec!"

Romo666

2015-02-06, 11:35
szkoda czasu, nie rozj***ł się.

greggy_

2015-02-06, 11:43
sam jeżdże na moto, i to już przesada jest. jednak szkoda ze nikt nie zmienił akurat pasa. Za pare lat jak będzięmy jechac samochodem a z tyłu dziecko w foteliku to w Ciebie moze sie wpie**olić taki debil

freeszpak

2015-02-06, 11:49
idiotyzm w czystej postaci, tyle.

yasu19956

2015-02-06, 11:59
nie oglądać, brak wypadku, żyje :(

qwachu

2015-02-06, 12:02
Mistrzowie prostej.

Kumpel jest fanem motocykli; mówi, że takich najlepiej robi się na zakrętach, pokazując im jak to jest jeździć na motorze.

Tyle, że on w ramach pasji wyżywa się na torach, na imprezach typu Gymkhana, gdzie trzeba pokazać pełnię opanowania pojazdu - na czas, w ciaśniutkich zakrętach i nawrotach, a nie do oporu zawinąć manetkę na prostej, najlepiej 3-pasmowej.


@Wiewiur51: Może taki przecinak być dawcą.. rogówki, bo chyb tylko to po wypadku nie spuchnie od krwotoku (o ile nie zostanie zmiażdżone wcześniej, albo w ogóle znajdzie się organy w niedalekiej okolicy. Oczywiście o ile nie przywali twarzą :)

W tym problem z takimi bezużytecznymi debilami, bez mózgu właśnie, ze nawet na dawców się nie nadają, żadnego pozytku. :(

fc...........ol

2015-02-06, 12:05
@crossdressphyxia mylisz sie dlatego , ze ich stac , tak samo mnie czy moich znajomych kupuje bo mnie stac . Nawiazujac do filmu typowe imbecyle zreszta u mnie tez takie durnia sa to ganiaja ich nocami .

woli123

2015-02-06, 12:37
Dźwięk zajebisty

fun88

2015-02-06, 12:41
i wlasnie dlatego lubię jak na hardzie są rozj***ni dawcy. haha. kiedyś taki burak wj***l mi sie w tyl dostawczaka którym rozwozilem paczki. Jakoś tak dziwnie harczał sk***ieljak do niego wyszedłem, ale nie rozj***l za bardzo auta to zostawiłem go w p*zdu i pojechałem dalej. :smiechzula:

KingOfDarkness

2015-02-06, 12:44
A więc tak wygląda odpowiednik gówniarza w zdezelowanym samochodzie, który próbuje palić gume albo wali do odcinki żeby sie popisać :D

ps.
wormgoro napisał/a:

Od razu widać że to nie Polska bo auta jadą w przepisowej odległości od siebie.



Jaka to jest 'przepisowa odległość pomiędzy autami'?

mustangscs

2015-02-06, 12:49
o co chodzi z tymi kotami? serio pytam
że głupi i egoistyczni jak koty? czy to jakiś skrót?

cieplo

2015-02-06, 13:03
Nutzz napisał/a:

Sroty nie koty. Powinni się rozj***ć na najbliższej latarni. To nie jest jazda z głową tylko stwarzanie zagrożenia. Droga nie jest twoją (specjalnie z małej litery plebsie) ani ich prywatną zabawką. Jak chcą się w ten sposób pobawić i poszukać adrenaliny to niech wypie**alają na tor.

Nie mówiąc już o tym że z o wiele większą przyjemnością oglądałbym ich rozwieszone na rzeczonej latarni jelita.




Przecinki...

KamayPL

2015-02-06, 13:11
Nutzz napisał/a:

Sroty nie koty. Powinni się rozj***ć na najbliższej latarni. To nie jest jazda z głową tylko stwarzanie zagrożenia. Droga nie jest twoją (specjalnie z małej litery plebsie) ani ich prywatną zabawką. Jak chcą się w ten sposób pobawić i poszukać adrenaliny to niech wypie**alają na tor.

Nie mówiąc już o tym że z o wiele większą przyjemnością oglądałbym ich rozwieszone na rzeczonej latarni jelita.



Zgadzam się z Tobą. Ulica to nie miejsce na wygłupy.
Napisałeś że mają wypie**alać na tor, znajdź mi max 40 km od Gliwic tor. W Gliwicach pozostaje nam tylko strefa i to jeszcze trzeba się z ochroną ugadać. Sam jeżdżę motocyklem (tak 150ccm to już motocykl według prawa), i również lubię poszaleć(taa 150ccm poszaleć sobie myślicie), ale robię to z głową i w miejscu gdzie nikomu prócz co najwyżej mi nie stanie się krzywda.

lapps

2015-02-06, 13:33
gwindak napisał/a:

Z całego serca życzę im powolnej śmierci lub staniem się w warzywkiem co do końca życia piję obiady ze słomki.



nikomu nic nie zrobili, a ty im zyczysz bycia warzywem do konca zycia, bo zalezy ci na tym zeby nikomu nic sie nie stalo :facepalm:

co za j***ny spoleczniak...

InnyName

2015-02-06, 13:38
A jaka kulturka jazdy blachosmrodów, trzymają się boku jezdni zostawiając środek :o