18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Jazda BMW M5 po Moskwie

sobanek • 2012-12-16, 04:06
Niestety, bez wypadku :(

Ma rozmach, j***ny :mrgreen:



5:09 - Cooperem jechał nikt inny jak Adam Małysz :mrgreen:

moonmaker05

2012-12-16, 06:27
Ma rozmach ? chyba dresy we krwi...

mloodzian

2012-12-16, 06:37
@moonmaker05
Jak za 15 lat kupisz sobie takiego uzywaka też się bedziesz tak wozil!

exculibrus

2012-12-16, 07:45
Jak ja nienawidzę takich ch*jów. Kupił zwykły sportowy samochód i odpie**ala we łbie (choć to pewnie kwestia mentalności). Gość stwarza zajebiste zagrożenie dla życia innych a wam staje gdy to oglądacie... Chociażby 1:35, nich mu jakieś dziecko wybiegnie z pomiędzy samochodów.

@mlodzian
Dorośnij. A raczej, patrząc na Twój wiek, dojrzej.

W odpowiedzi na przyszłe odpowiedzi:
1. Tak, zwykłego w krajach cywilizowanych. W Szwecji listonosz może kupić sobie za 3-4 letnią pensję.
2. Gość nie pokazał żadnych umiejętności.
3. Zajebistych kierowców widać na torach, wieśniaków na ulicach.

Sarkos

2012-12-16, 08:08
exculibrus napisał/a:

2. Gość nie pokazał żadnych umiejętności.


Zgadzam się

Cytat:

3. Zajebistych kierowców widać na torach, wieśniaków na ulicach.


Tutaj już nie.
Można poruszać się dynamicznie po ulicach miasta nie zajeżdżając nikomu drogi i nie łamiąc przepisów. Nie mówię tu o bezmyślnym zapie**alaniu, tak jak ten burak na filmie.

pipol

2012-12-16, 08:22
Makas ?? jak to on to browar ! bo gość wymiata !

lolol666

2012-12-16, 08:33
exculibrus napisał/a:

Kupił zwykły sportowy samochód i odpie**ala we łbie (choć to pewnie kwestia mentalności).

W odpowiedzi na przyszłe odpowiedzi:
1. Tak, zwykłego w krajach cywilizowanych. W Szwecji listonosz



Najnowsza M5 która kosztuje około 500Tyś zł, poprzednia generacja teraz jakieś 200-300Tyś. zł. ...tak, zwykły samochód a w innych krajach szaraczki typu listonosz popie**alają takimi od tak.. weź się puknij.

Pewnie sprawdziłeś zarobki a nie sprawdziłeś utrzymania się w takim kraju co jest podstawowym błędem Polaków wyjeżdżających za granicę. A potem ze smutnymi ryjami wracają bo inaczej sobie wyliczyli. Albo nie wracają bo im wstyd..

całe życie na takiego nie zarobisz, jak boli to trudno. A może zarobisz, kto wie. Ale wypisywanie takich głupot niczemu nie służy.

Sarkos napisał/a:


Można poruszać się dynamicznie po ulicach miasta nie zajeżdżając nikomu drogi i nie łamiąc przepisów. Nie mówię tu o bezmyślnym zapie**alaniu, tak jak ten burak na filmie.



100% racji. wkurzają też typy które nie wiedzą co to bezpieczna odległość i siedzą na zderzaku jak takie barany.

jeloo

2012-12-16, 09:26
Oj tam. Pewnie syn nowobogackiego. Ojciec mu kupił, to popie**ala, a jak zepsuje to od tatusia dostanie nowego. Jakby sam na niego zapracował, to ta jego jazda by nieco inaczej wyglądała. Takie jest moje zdanie. Dlaczego takie? Miałem kumpla który od ojca dostał M3, to popie**alał jak debil. Ale potem zarobił trochę pieniędzy, i kupił sobie swoje własne M, za swoje ciężko zarobione pieniądze. Efekt, jeździ normalniej i bezpieczniej niż większość młodzieży w "Podrasowanych" Golfach II, albo jak jest kasa to III

lolol666

2012-12-16, 09:38
jeloo napisał/a:

Oj tam. Pewnie syn nowobogackiego. Ojciec mu kupił



ahh ta Polska zazdrość ;-)

jeloo

2012-12-16, 09:42
lolol666 napisał/a:



ahh ta Polska zazdrość ;-)




Ja mu niczego nie muszę zazdrościć.
Wszystko co mi do życia potrzebne mam ;)


Edit:A to, że Ty masz takie podejście do życia, że jak ktoś coś krytykuje, to od razu zazdrości, to tylko świadczy o Tobie ;) Nie mierz ludzi swoją miarą. Poza tym, jakbyś doczytał mój komentarz do końca, albo przynajmniej ze zrozumieniem, to byś zobaczył, że mi trochę o coś innego chodziło ;)

lolol666

2012-12-16, 09:43
jeloo napisał/a:




Ja mu niczego nie muszę zazdrościć ;)
Wszystko co mi jest potrzebne do życia mam ;)



Ale gryziesz się w język na myśl że gościu może być w twoim wieku i sam zarobił na furkę 8-)

krytyka a głupi komentarz w stylu "tata mu kupił" to dwie różne sprawy. :idzwch*j:

jeloo

2012-12-16, 09:48
lolol666 napisał/a:



Ale gryziesz się w język na myśl że gościu może być w twoim wieku i sam zarobił na furkę 8-)



I znów błąd ;) Z niczym się nie gryzę ;) Zresztą to już powiedziałem w komentarzu do którego najpierw się odniosłeś ;) Tam powiedziałem, że mój kumpel rówieśnik, sam sobie zarobił na M3 i je szanuje po prostu, bo to jego ciężko zarobiona kasa ;)

Jak ktoś zepnie dupę, to zarobi na wszystko, tylko będzie się z tym obnosił jak z jajkiem ;) O to mi chodziło, a nie o to, ze jestem zazdrosny o cokolwiek ;)

Ja mam mieszkanie, dziewczynę, 15 letni samochód i motocykl, i to jest to co jest mi do życia potrzebne.

lolol666

2012-12-16, 09:49
Tak trzymać 8-) u mnie podobnie ;-)

wiktor4024

2012-12-16, 09:50
A potem wypadek i refleksja, co ja k***a zrobilem!?

lolol666

2012-12-16, 09:51
wiktor4024 napisał/a:

A potem wypadek i refleksja, co ja k***a zrobilem!?



nie nie proszę cię, takie buraki mają później jeszcze wonty do Ciebie.