18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Jazda BMW M5 po Moskwie

sobanek • 2012-12-16, 04:06
Niestety, bez wypadku :(

Ma rozmach, j***ny :mrgreen:



5:09 - Cooperem jechał nikt inny jak Adam Małysz :mrgreen:

wympal

2012-12-19, 02:32
wy się hejtujcie albo masturbujcie, cokolwiek,a ja wam powiem, że ten kierowca jest popie**olony i jeździ jak bezmózgie yeti i żeby się k***a nadział na łychę od koparki albo widły od innego ch*jstwa zanim kogoś zabije. na pochybel

kylu

2012-12-19, 08:10
większość z was po prostu ma ból dupy bo nigdy takiego samochodu nie będziecie mieć...a on ma i zapie**ala...a to czy się sam dorobił czy mu rodzice kupili to nie wasz zasrany interes...

Lumpy1

2012-12-19, 10:25
za ch*ja nie widziałem tam Małysza :-/

lapps

2012-12-19, 10:56
kylu napisał/a:

większość z was po prostu ma ból dupy bo nigdy takiego samochodu nie będziecie mieć...a on ma i zapie**ala...a to czy się sam dorobił czy mu rodzice kupili to nie wasz zasrany interes...



i pewnie swoim czikleczento boja sie przekroczyc bariere 50 km/h

lolol666 napisał/a:


100% racji. wkurzają też typy które nie wiedzą co to bezpieczna odległość i siedzą na zderzaku jak takie barany.



no jak ktos nie odroznia lewego pasa od prawego to sie nie ma co dziwic...

Philipek

2012-12-19, 12:03
gosciu zaajebiscie zapie**ala i ma ladnie wyczuty samochod. zaloze sie, ze 90% z was dawno by w cos zaj***la. troche przegina pale nie ma co ale jak ktos uwaza ze do tego nie trzeba umiejetnosci to jest w wielkim bledzie :) no ale najwiecej maja do powiedzenia ludzie, ktorzy jezdza golfem 3 1.6 w gazie i nigdy mocy nie poczuli. jak ktos z was ma 400KM pod maska i nadal jezdzi spokojnie a do tego na torze potrafil by pokazac conieco to tedy mam niesamowity respekt. ale jak p*zdami jestescie i za ch*j nie umiecie prowadzic samochodu to japa w kubel kurewskie spoleczniaki!

TheKatsuSama

2012-12-19, 13:10
exculibrus napisał/a:

Jak ja nienawidzę takich ch*jów. Kupił zwykły sportowy samochód i odpie**ala we łbie (choć to pewnie kwestia mentalności). Gość stwarza zajebiste zagrożenie dla życia innych a wam staje gdy to oglądacie... Chociażby 1:35, nich mu jakieś dziecko wybiegnie z pomiędzy samochodów.



W tej 1:35 to gdzie mu dziecko miało wybiec ? jak tylko z prawej strony jest przejście a z lewej masz murek ? To co dziecko ma od tak sobie wybiegać na ulicę ? Racja stwarza dużo zagrożenia no ale ten przykład to dałeś słaby

Dzejdi

2012-12-19, 13:39
Eric Davidich

Tutaj więcej z jego życia, gdyby ktoś chciał : )

Czajol3

2012-12-19, 15:13
M5 - pewno w domu żona ma mikroskop elektronowy żeby wiedzieć kiedy właściciel dochodzi

HaoPao

2012-12-19, 16:05
"Chociażby 1:35, nich mu jakieś dziecko wybiegnie z pomiędzy samochodów." No to je pier*olnie i to zdrowo, nauczy sie przełazić przez pasy.

K3NJI

2012-12-19, 17:32
exculibrus napisał/a:

Jak ja nienawidzę takich ch*jów. Kupił zwykły sportowy samochód i odpie**ala we łbie (choć to pewnie kwestia mentalności). Gość stwarza zajebiste zagrożenie dla życia innych a wam staje gdy to oglądacie... Chociażby 1:35, nich mu jakieś dziecko wybiegnie z pomiędzy samochodów.

@mlodzian
Dorośnij. A raczej, patrząc na Twój wiek, dojrzej.

W odpowiedzi na przyszłe odpowiedzi:
1. Tak, zwykłego w krajach cywilizowanych. W Szwecji listonosz może kupić sobie za 3-4 letnią pensję.
2. Gość nie pokazał żadnych umiejętności.
3. Zajebistych kierowców widać na torach, wieśniaków na ulicach.



bardzo cie ubodlo widze, spoko ty dalej jezdzij tico:)

Dża

2012-12-19, 19:45
Jednak to nie taki rosyjski kozak.
Koło policji ładniusio jechał :lol:

Generalnie to musi być zajebista zabawa. Ja jednak, mam jeszcze kilka rzeczy do załatwienia na tym świecie :D

Poza tym, nie mam BMW M5...