18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Janusz Palikot chce likwidacji państwa polskiego

Mr.Drwalu • 2012-09-02, 13:41

Janusz Palikot powiedział, że jest zwolennikiem likwidacji wszystkich państw narodowych, i stworzeniem jednolitego państwa europejskiego.

Tylko zjednoczona Europa będzie mogła stawić czoło wyzwaniom, które przed nami stoją. Gdybyśmy mieli choćby możliwość posiadania jednych wspólnych euroobligacji, to już o 3-4 proc. jako cala Europa zaoszczędzilibyśmy na kosztach finansowych. Gdybyśmy wspólnie jako Europa mieli możliwość zakupu od Rosji surowców takich jak choćby gaz i ropa, to polskie firmy miałyby niższe ceny. Jest wiele bezpośrednich korzyści z likwidacji państw europejskich. Nie byłoby wojen w Europie. Polska mogłaby tylko zyskać na wspólnym europejskim państwie– mówi szef Ruchu Imienia Samego Siebie w wywiadzie dla portalu Onet.pl


Palikot twierdzi również, że językiem urzędowym państwa europejskiego miałby być angielski, zaś polski miałby być jedynie językiem lokalnym. Konstytucja RP, godło i flaga to są symbole nacjonalizmu, które często prowadzą do antagonizmów, a w konsekwencji do wojen. Konstytucja, godło i flaga nie są potrzebne ani Polsce, ani Włochom, Francuzom i innym państwo europy. Więcej zyskamy jeśli pozbędziemy się tych fałszywych symboli – twierdzi parlamentarzysta opłacany z budżetu polskiego państwa…

Źródło: narodowcy.net

Kupa_w_majtkach

2012-09-02, 13:46
Może jakiś zbiorowy pozew przeciwko Paligniotowi?

Art. 127.
§ 1. Kto, mając na celu pozbawienie niepodległości, oderwanie części obszaru lub
zmianę przemocą konstytucyjnego ustroju Rzeczypospolitej Polskiej, podejmuje
w porozumieniu z innymi osobami działalność zmierzającą bezpośrednio do
urzeczywistnienia tego celu,
podlega karze pozbawienia wolności na czas nie krótszy od lat 10, karze
25 lat pozbawienia wolności albo karze dożywotniego pozbawienia
wolności.
§ 2. Kto czyni przygotowania do popełnienia przestępstwa określonego w § 1,
podlega karze pozbawienia wolności na czas nie krótszy od lat 3.

BongMan

2012-09-02, 13:55
Mr.Lumberjack napisał/a:

Janusz Palikot powiedział, że jest zwolennikiem likwidacji wszystkich państw narodowych, i stworzeniem jednolitego państwa europejskiego.


Jestem za! Z tym że:
- państwo nazywać się będzie Rzeczpospolita Polska
- język, flaga, godło i hymn będą polskie
- kultura i obyczaje będą polskie
- państwo będzie całkowicie świeckie
- rządzić będzie jedna mądra osoba, Polak
- każdy kto jest innego koloru niż biały, nie będzie miał tu wstępu

ul...........rt

2012-09-02, 13:56
@up
wszystko git,ale jak Polak będzie rządził to i tak ch*j z tego będzie... :-/

0statniSprawiedliwy

2012-09-02, 14:05
Ja bym wprowadził przepis- 1 przepis, który by zmienił losy Polski. Mianowicie, prawo dla wszystkich Polaków do przyj***nia sztuki każdemu posłowi, który skłamie. Jakby rudy dostał 35 mln strzałów to by mu się odechciało kłamać. Posłowie przestaliby kłamać, składać obietnice bez pokrycia (Wałęsa obiecał 100mln PLN dla każdego i wygrał wybory) i ludzie wiedzieliby na kogo głosują.

Co do samego Palikota, w dużej mierze popieram jego poglądy, zresztą poczytajcie programy wyborcze wszystkich partii w parlamencie. Sld, Po, PiS, Psl, wszystko było już u władzy i była ch*jnia, a Polacy drugi raz wybrali PO. Ja bym dał szansę nowym partiom, bo dupicie, że nie ma alternatyw, a są tylko trzeba głosować jak się uważa a nie jak sondaże każą. Palikotowi sondaże dawały 1.5 % a tu niespodzianka- 10%. Wszyscy kojarzą go z wibratora na mównicy, a nikt nie wie co dzięki temu zdziałał- bo wibrator to tylko był symbol gwałtu na pewnej dziewczynie, w areszcie policyjnym, z którym nikt nic nie robił. Jest to też poseł, który nie musi kraść. Poseł, który chce powołać rząd fachowców. Patrzycie na to, że był za kościołem, a po 10.04.2010 postanowił oddzielić kościół od państwa- a sami pie**oliliście jaki kościół upolityczniony się zrobił. Jedyny prezes Partii, który pozwolił oddolnie kandydować na posłów, nawet bez wstępowania do partii.
Oczywiście ma część haseł populistycznych, ale jak inaczej ma coś osiągnąć? A wy słuchajcie dalej sondaży, głupot, przekłamań, dyktowanych Wam przez różnego rodzaju media, jaki Palikot jest zły, jaki JKM jest ch*jowy i zróbcie rewolucje, a po rewolucji będzie jeszcze większa ch*jnia niż jest.

_R...........s_

2012-09-02, 14:08
Takie samo sranie, jak wszystkie inne ich obietnice. Właściwie to takie samo pie**olenie jak wszystkich innych polityków. Każdy próbuje jakoś podnieść sobie poparcie. Janek wybija się na kontrowersjach, oczywiście potem ch*ja z tego jest, ale ludzie gotowi mu uwierzyć. Sztuka to tak napie**olić głupot, żeby ludzie za tym poszli, taka już sk***iała ta cała polityka.
Znając życie, pewnie pod tym tematem rozpędzi się kolejny shit storm o polityce.

tds1974

2012-09-02, 14:16
Sobie może takli Palikot gadać co chce. Mało kto go już słucha, podobnie jak Mikkego.
Znów wybierzemy PO i PiS :(

pakicito

2012-09-02, 14:21
Cytat:

Jestem za! Z tym że:
- państwo nazywać się będzie Rzeczpospolita Polska
- język, flaga, godło i hymn będą polskie
- kultura i obyczaje będą polskie
- państwo będzie całkowicie świeckie
- rządzić będzie jedna mądra osoba, Polak
- każdy kto jest innego koloru niż biały, nie będzie miał tu wstępu


masz podobne poglądy do austriaka, który swego czasu rządził niemcami

Loaloa

2012-09-02, 17:08
Cytat:

Źródło: narodowcy.net



Toż to wyrocznia niemal

Cytat:

rządzić będzie jedna mądra osoba, Polak



czyli dwie osoby

McMenel

2012-09-02, 22:39
I ma rację jak widzę polską "klasę" polityczną to pragnę aby znów nastąpiły rozbiory polski. Skorumpowani od lewa do prawa. Wszystkie mordy myślą tylko o dobru partii a nie obywatela. Więc k***a ja chcę rządu spoza polski.

buoba

2012-09-02, 23:14
RP to partia komunistyczna, tylko w 'demokracji' to jest bardzo niefortunne określenie. Nikt na nich by nie zagłosował, gdyby jednoznacznie ogłosili swój program polityczny; niejasności i niedomówienia dotyczące ideologii działają dla nich na korzyść.

Dzięki temu w Sejmie zasiada podnóżek i stały bywalec zjazdów grupy Bilderberg (dążącej do utworzenia światowego systemu totalitarnego), wykastrowany, zasłużony członek SB oraz pedałowaty przechrzta-żydek (jak większość żydów w Polsce, zmienił wyznanie/stał się ateistą oraz zmienił nazwisko).

Pater patriae

2012-09-02, 23:18
McMenel napisał/a:

I ma rację jak widzę polską "klasę" polityczną to pragnę aby znów nastąpiły rozbiory polski. Skorumpowani od lewa do prawa. Wszystkie mordy myślą tylko o dobru partii a nie obywatela. Więc k***a ja chcę rządu spoza polski.



Znowu popisujesz się swoją wiedzą trollu? Za każdym razem jak widzę twój post to wyobrażam sobie ciebie jako pryszczatego chuderlaka z tłustymi włosami na którego żadna dziewczyna nigdy nie spojrzy inaczej niż z odrazą...

Chcesz k***o znowu rozbiorów ? Ja bym chciał, żeby za takie komentarze wieszali..


Dudeczek, jest już pozew od KNP.

wojas30

2012-09-02, 23:20
Janusz...Ty weź już nie pij przy każdej wizycie w Polmosie...

Zizu Ziomek

2012-09-03, 04:23
Pomysł niegłupi, choć czasem przydaje się interwencja z zewnątrz np jeśli władzy odbije. Trzeba by było stworzyć odpowiednie zabezpieczenia prawne, by ludność miała spory wpływ na to co się dzieje w państwie. Konieczne do tego by były wybory, a ludzie są tak ogłupieni patriotyzmem, że nawet gdyby wzrost gospodarczy wyniósł przez to 1000000%, to woleliby żyć po staremu, i dalej narzekać na to co jest. Może jeszcze niech każde województwo ogłosi niepodległość.
Choćby nie wiem z jak dobrym pomysłem wyskoczyli, dla większości to i tak partia ćpunów, pedałów, i trans, a przywódca wystąpił z wibratorem (jak z sytuacją na forach, że błędy ortograficzne w poście świadczą o totalnej głupocie autora i nie warto nawet tego czytać). Lepiej przecież wybrać znów PO i przeboleć wzrost podatków, benzyny, wieku emerytalnego itp, niż narażać się na widok facetów trzymających się za ręce i inne "poryte" pomysły. Dlaczego tyle osób jest przeciwne posiadaniu możliwości wyboru: chcesz palisz trawkę - palisz, nie chcesz -nie palisz, chcesz mieć faceta - masz, chcesz mieć dziewczynę - masz, aborcja/eutanazja/in-vitro nie kłóci się z twoimi poglądami, a chcesz jej dokonać - robisz, kłóci się - nie robisz . A mówi się o tym jakby mieli to narzucać.
Dlaczego większość ludności chce być podzielona, i nie może zaakceptować, że ktoś może mieć inne poglądy nieszkodliwe dla nich. U nas wszyscy muszą wierzyć w to samo, być przeciwko tym samym rzeczom i w ogóle działać jak jeden umysł. A wszelkie odstępstwa od normy należy karcić, niezależnie od ich szkodliwości. Ale cóż, żyjemy w kraju w którym wiara w rzeczy przeczące nauce jest wskazana, a nie przepustką do psychiatryka, a naj***nie się powodem do dumy.

~Tołdi

2012-09-04, 00:33
Znowu polityka na sadolu :roll: