18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Janusz Palikot chce likwidacji państwa polskiego

Mr.Drwalu • 2012-09-02, 13:41

Janusz Palikot powiedział, że jest zwolennikiem likwidacji wszystkich państw narodowych, i stworzeniem jednolitego państwa europejskiego.

Tylko zjednoczona Europa będzie mogła stawić czoło wyzwaniom, które przed nami stoją. Gdybyśmy mieli choćby możliwość posiadania jednych wspólnych euroobligacji, to już o 3-4 proc. jako cala Europa zaoszczędzilibyśmy na kosztach finansowych. Gdybyśmy wspólnie jako Europa mieli możliwość zakupu od Rosji surowców takich jak choćby gaz i ropa, to polskie firmy miałyby niższe ceny. Jest wiele bezpośrednich korzyści z likwidacji państw europejskich. Nie byłoby wojen w Europie. Polska mogłaby tylko zyskać na wspólnym europejskim państwie– mówi szef Ruchu Imienia Samego Siebie w wywiadzie dla portalu Onet.pl


Palikot twierdzi również, że językiem urzędowym państwa europejskiego miałby być angielski, zaś polski miałby być jedynie językiem lokalnym. Konstytucja RP, godło i flaga to są symbole nacjonalizmu, które często prowadzą do antagonizmów, a w konsekwencji do wojen. Konstytucja, godło i flaga nie są potrzebne ani Polsce, ani Włochom, Francuzom i innym państwo europy. Więcej zyskamy jeśli pozbędziemy się tych fałszywych symboli – twierdzi parlamentarzysta opłacany z budżetu polskiego państwa…

Źródło: narodowcy.net

kenizeg

2012-09-04, 00:35

starfucker18

2012-09-04, 00:53
BongMan napisał/a:


Jestem za! Z tym że:
- państwo nazywać się będzie Rzeczpospolita Polska
- język, flaga, godło i hymn będą polskie
- kultura i obyczaje będą polskie
- państwo będzie całkowicie świeckie
- rządzić będzie jedna mądra osoba, Polak
- każdy kto jest innego koloru niż biały, nie będzie miał tu wstępu


Pisior rasista

PaQ93

2012-09-04, 00:55
Głosujcie na Palikota przećpane cwe*e

Sz...........an

2012-09-04, 01:05
Jedno marzenie mam. Żeby politycy zasmakowali życia z jakim muszą zmagać się najbiedniejsi. Życzę im serdecznie pracy w kopalni, żeby stoczyli się na samo dno biedy, żeby wyłącznie myśleli jak utrzymać całą rodzinę za 500 zł na miesiąc, żeby im ledwo wystarczało na chleb. Po takich przeżyciach śmiało mogą w kampanii wyborczej nawijać o problemach polaków.


A Palikot powinien już siedzieć dawno w pierdlu. Za swój program.

BulaKSSG

2012-09-04, 01:11
Ile dostaje na rękę przeciętny Polak? 1500 zł? Coś koło tego. Tyle właśnie powinni zarabiać politycy. Bez żadnych dodatków. 1500 zł na rękę jak z bicza strzelił. Jeśli postaraliby się aby przeciętny Polak zarabiał więcej, również ich pensje by wzrosły. I tak pewnie mieliby serdecznie w dupie to ile przeciętny Polak zarabia, ale podwyższenie jego pensji byłoby jedynym sposobem na podwyższenie ich pensji.

Nie mam nic przeciwko temu aby politycy zarabiali 20 koła na miesiąc. Jeśli przeciętny Polak będzie tyle zarabiał dzięki ich działaniom, jestem za.

St...........ke

2012-09-04, 01:14
Pater patriae napisał/a:



Znowu popisujesz się swoją wiedzą trollu? Za każdym razem jak widzę twój post to wyobrażam sobie ciebie jako pryszczatego chuderlaka z tłustymi włosami na którego żadna dziewczyna nigdy nie spojrzy inaczej niż z odrazą...

Chcesz k***o znowu rozbiorów ? Ja bym chciał, żeby za takie komentarze wieszali..


Dudeczek, jest już pozew od KNP.



I tak nie wygra z Palikotem ;) a co do pomysłu Palikota, w przyszłości może nie tyle będzie jedno państwo Europejskie, ale jedno państwo - Ziemia. O ile wszyscy idioci wyginą i ludzkość dojdzie do porozumienia.

Zl...........ny

2012-09-04, 01:21
BongMan napisał/a:


- każdy kto jest innego koloru niż biały, nie będzie miał tu wstępu



Czyli rozumiem, że opalanie się nie wchodzi w rachubę? Albo biały jak mąka albo strzał w tył głowy? Oj BongMan ty mały pojebie ;)

NcLR

2012-09-04, 01:44
BongMan napisał/a:


Jestem za! Z tym że:
- państwo nazywać się będzie Rzeczpospolita Polska
- język, flaga, godło i hymn będą polskie
- kultura i obyczaje będą polskie
- państwo będzie całkowicie świeckie
- rządzić będzie jedna mądra osoba, Polak
- każdy kto jest innego koloru niż biały, nie będzie miał tu wstępu


Piwo za ostatni punkt:D

dth

2012-09-04, 01:48
Palikot sam siebie przerosl. Powinni mu zasadzic ostrzegawczy strzal w tyl glowy, bo to juz jest parodia calkowita. Targowica nam sie szykuje, j***ni "polacy" chca oddawac nasze panstwo we wladze ludziom zza granicy. Tfu. Powinna byc za to kara smierci.


@Zizu Ziomek
Czlowieku, Ty tak na powaznie? Zanim zaczniesz sie wypowiadac na jakis temat to najpierw sie odnosnie niego doksztalc troche, bo robisz z siebie posmiewisko. Zachowujesz sie jakby byli tylko ludzie "za Palikotem (oswieceni, nowoczesni)" i "cala reszta oszolomow, zacofancow"... Z drzewa sie urwales czy co? 19 lat masz, moglbys zaczac myslec samodzielnie, zamiast poddawac sie j***nej propagandzie.

MrPink

2012-09-04, 01:53
BongMan napisał/a:


Jestem za! Z tym że:
- państwo nazywać się będzie Rzeczpospolita Polska
- język, flaga, godło i hymn będą polskie
- kultura i obyczaje będą polskie
- państwo będzie całkowicie świeckie
- rządzić będzie jedna mądra osoba, Polak
- każdy kto jest innego koloru niż biały, nie będzie miał tu wstępu


No, wreszcie coś konkretnego napisałeś, obiecuję, że się od Ciebie i Twoich sucharów odpie**olę na zawsze.

Dzawor

2012-09-04, 01:59
Wielka Polska Narodowa!

Głosujcie na NOP w wyborach, to takie pedały nie będą miały prawa głosu!

push3k

2012-09-04, 02:13
Czyli, ta 'nowa lewica' to nic innego jak komuchy.

bizzy

2012-09-04, 02:51
palikot udawal madrego, marionetka. i znowu z siebie robi pajaca, tylko na tym szczeblu na ktorym teraz jest, jest to mniej smieszne niz kiedys
korwin tez udawal (tego akurat lubie) i wszystko sp***olil. jest inteligentny, a do tego nie trzeba udawac madrego i sp***olic sobie w ten sposob kazda wypowiedz.
i takie mamy alternatywy? pajac udajacy madrale i inteligencja udajaca znawcow idealnego porzadku rzeczy.
szkoda, ze nie nadejdzie dzien w ktorym wiekszosc glosow w urnach bedzie taka jak moje, pusta. moze ktos by cos wreszcie zrobil.

Zizu Ziomek

2012-09-04, 04:28
dth, Nie miałem zamiaru mówić że RP to jedyna sensowna partia. Chodzi mi o ogólne nastawienie ludzi do tej partii i w ogóle podejście do niektórych spraw: gdy tylko się wspomina tą partię zaraz pojawiają się komentarze o tym jakie to ćpuny czy zboczeńcy itp, rzadko kiedy pojawiają się sensowne argumenty. (po to by podkreślić jakie jest podejście ludzi dałem przykład z ortografią w komentarzach) Ta partia ma wiele ciekawych pomysłów, choć nie jestem pewien czy powinna być partią rządzącą.
Co do mojej samodzielności myślenia, to już jakiś czas temu miałem podobny pomysł co w temacie (być może napisałem o tym w którymś komentarzu)
Sam myślisz bardzo samodzielnie:
"j***ni "polacy" chca oddawac nasze panstwo we wladze ludziom zza granicy." - czy to nie tego uczą w szkołach? - Bezmyślnego patriotyzmu. Oddać, a połączyć to 2 różne rzeczy. Oddać - macie róbcie z tym co chcecie. Połączyć - tworzymy teraz jedno państwo, wszyscy są traktowani jako obywatele jednego państwa niezależnie od poprzedniego obywatelstwa. Widzisz różnicę? Nie mówię że byłoby to proste, bo jakieś podziały by niestety zostały, choć z czasem by i to zanikło. Główny problem jest tu ze sprawowaniem władzy, np Polacy by dbali najbardziej o ludność byłej Polski a resztę olewali, tak samo rządy z innych państw.
A jak władzy odbije to łatwiej jest powstrzymać jedno małe państewko niż całą Europę.

myha

2012-09-04, 07:54
można sobie pisać co się chce ale prawda jest taka że bez wspólnej europy Polska i reszta krajów europy za kilkanaście lat nic nie będą znaczyć na świecie(zresztą już prawie nic nie znaczą w pojedynke).
Rosja, pakistan, indie, brazylia, meksyk, indonezja dołączą do państw które już są silniejsze od każdego państwa europejskiego osobno(chiny/japonia/usa) Dodatkowo takie państwa jak nigeria, wietnam, egipt też będą się dobijać do czołówki spychając państwa europy na margines.
Integracja europejska jest jedyną możliwością dla Europy. Kwestia jak przeprowadzić tą integracje to inna sprawa. Nie sądzę żeby całkowita likwidacja państw była potrzebna, bycie Polakiem i Europejczykiem się nie wykluczają.