18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Jan Pietrzak [Temat Zbiorczy]

plaplasmash • 2010-05-05, 17:53


Pietrzak jak zwykle w formie.

"(...)Mamy niby wolną Polskę - cel pokoleń wielu,
Rzygać chce się, rzygać chce się tak jak w PRL-u(...)"

Sl...........nx

2012-11-02, 14:09
ZareFF napisał/a:

To pie**olenie o smolensku nie ma sensu, trupów do zycia nie przywrócimy, rosji podskoczyc tez nie podskoczymy, a jedyne co zostaje to wieszanie psów na PiSie i PO przez fanatyków rudego lub kaczora.



Oczywiście. Jak ci matka zginie w niewyjaśnionych okolicznościach, to też trzeba będzie temat olać, przecież nikt jej życia nie przywróci.

[quote"ZareFF"]Gimbusy dalej beda sie spuszczać nad korwinemm i palikotem[/quote]

Że palikot i gimbusy, to rozumiem. Że Korwin i gimbusy, też, tylko to już jest nieprawdziwe. To wymyśliły takie lewackie k***y jak ty, które nie potrafią merytorycznie odpowiedzieć, dlaczego ich program jest zły.

[quote"ZareFF"]Ogólnie jeden wielki cyrk polityczny, pozostaje albo sp***olic z kraju, albo wjechać na k***ie tak jak to zrobiły brudasy w Libii. [/quote]

To paszoł won, a o Libii się nie wypowiadaj, bo nic nie wiesz.

[quote"ZareFF"]korwin kieruje sie ku faszyzmowi. [/quote]

Jakim trzeba być idiotą, żeby zarzucić Korwinowi faszyzm? Kolejny kretyn z rodziny nie znających się, ale wypowiadających?
Przecież Korwin to konserwatywny liberał, a to jest na zupełnie przeciwległym biegunie, niż faszyzm. Bliżej do faszyzmu mają wszystkie partie sejmowe.

darnok99 napisał/a:

To, że rzepa wycofała się z tego co napisała ma logiczne uzasadnienie



Właśnie, że nie. To tylko pokazuje, jak mało wiesz o świecie mediów.
Rzeczpospolita napisała sprostowanie, z którego później wykreśliła "pomyliliśmy się". Redaktora Gmyza znam i ufam, że to, co napisał jest prawdą, zresztą, sam na twitterze nie wycofał się z niczego.
Dodatkowo naczelny... ech, szkoda gadać. Widać, że siedzi w czyjejś kieszeni, po prostu.

darnok99 napisał/a:

Ludzie jednak popełniają z różnych względów samobójstwa(w 2010 popełniono ponad 4000 samobójstw to daje ok 11 dziennie) i mówienie o seryjnym samobójcy i sugerowanie ze demokratycznie wybrany rząd zabija swoich obywateli kiedy nie ma się najmniejszych na to dowodów powinno być ścigane jak pomówienie



Czyli mam uwierzyć, że zdrowy, spełniony i bez problemów finansowych Petelicki ot tak strzela sobie w łeb, nie myśląc o rodzinie, która przez to nie dostanie odszkodowania z tytułu ubezpieczenia na życie, ale myśląc jednak o tym, by strzelić sobie w łeb poza okiem kamer?
Mam uwierzyć w samobójstwo Leppera?
Mam uwierzyć w samobójstwa świadków w sprawie Olewnika?

Wybacz, aż taki głupi nie jestem. Chcesz być tępy, to sobie bądź, swoją durnotą innych nie zarażaj.

M.ChObi napisał/a:

To już więcej piw ma Wujek Uszatek Urban i w sumie wole go niż Pierdu pierdu Smoleńsk , Rosja Be , Ultra prawica zawsze dziewica i inne takie zboczenia



To właśnie pokazuje, że to ty jesteś zboczony.
Masz w ogóle pojęcie, kim był i jest Urban?

matol

2012-11-02, 14:11
Pietrzak na prezydenta!
A nieee, to już było...

Pa...........an

2012-11-02, 14:23
I później będzie w prorządowych gazetach, że pan Jan Pietrzak popełnił samobójstwo skacząc 10 razy z okna :)

darnok99

2012-11-02, 14:26
Slonx,

O większości samobójców mówi się, że byli raczej normalni i nie sprawiali wrażenia przygnebionych. Ci którzy płaczą i mają doła zwykle samobójstw nie popełniają. Co do Leppera - to nie był zdecydowanie człowiek któremu wszystko w życiu się udało i to jest fakt(wiec nie sugeruj ze takim był i że jego samobójstwo jest "dziwne"). Z przytoczonych przez Ciebie przykładów tylko samobójstwa świadków w sprawie Olewnika wydaja się być dziwne. Co do rzepy, to żę Gmyz się nie wycofał o niczym nieświadczy, Kaczyński z Macierewiczem od dawna bez dowodów postulują, że to był zamach - takie mają przekonania. Gmyz natomiast pokazał jak bardzo niezależnym dziennikarzem jest publikując ten materiał - jego osobiste przekonania wzięły górę nad faktami. Jesli mieliby niezbite dowody to dlaczego rzepa ich nie przedstawiła, nikt nie kazałby im pisać sprostowań jeśli mają rację. Co więcej byłaby to przełomowa informacja i zapewne zarobiliby na tym na wielu płaszczyznach(normalne pieniądze, słąwę, renomę itp. itd.). NIestety takich dowodów nie przedstawili więc zapewne ich nie mieli. Jesli masz inna wiedzę o "świecie mediów" o którym z kolei ja tak mało wiem to proszę podziel się nią, a nie poprzestawaj tylko na sugestiach bez poparcia ich dowodami co ma chyba pokazać, że nie jestem wiarygodny i że nie warto zastanowić się nad moimi komentarzami.

di...........os

2012-11-02, 14:48
On mówi prawdę - bo również jestem spiskowcem i brałem udział w konstrukcji bomby atomowej, która jebła była pod fotelem najbardziej niebezpiecznego męża stanu, zagrażającemu słowem naszej misji: rozpieprzenia najpiękniejszego, najdzielniejszego i najbardziej cnotliwego narodu świata: Polski, która mogłaby być teraz możnowładcą europejskim. Ale do rzeczy.

Jak się zapewne domyślacie, zabić chcieliśmy Leszka Kaczyńskiego. Cnota tegoż i patriotyzm (czy lepiej: "patriotyz"), przewyższały jego nawet rozum orli, czy sokoli (może sowi na kształt Ateny, naszej mądrości boginki? W każdym razie ptasi). Już same dwa te przymioty w które obdarzony był obficie - to jest 'cnota' przeklęta i 'patriotyzm' nam złowrogi, ustanawiały go konstytucyjnie naszym odwiecznym wrogiem: bo odkąd pierwsze państwa powstały (wbrew pozorom, państwa, pomimo całego swego majestatu, wymyślił kruchy i niedoskonały człowiek), zdrajcy zawsze stali w opozycji do tych, odważnie broniących racji stanu ukochanego tworu umysłów człowieczych, odważnie, cnotliwie i sprawiedliwie broniących Polski waszej ukochanej. Tak więc, stał nam ten tytan na przeszkodzie. My (jako ludzie, nie część ludzkości) w naturze mamy usuwanie jednak barykad oddzielających nas od celu naszej istoty. A jaką istotę może mieć istota istotnie zdradliwa, jeśli nie zdradę samą w sobie, czystą, wyabstrahowaną. Nią się więc posłużyliśmy, zadając cios w plecy, jak tchórze, kaci, co o świcie zdradzają.

I skończył się w ten sposób sen o pochodzie niepodległościowym, w którym rzędzie pierwszym kroczyłby dumnie cnotliwy prezydent wszystkich Polaków: nasz Leszek, co w katyńskim lesie gnije.

M.ChObi

2012-11-02, 14:56
Slonx napisał/a:





To właśnie pokazuje, że to ty jesteś zboczony.
Masz w ogóle pojęcie, kim był i jest Urban?




Po Pierwsze Każdy jest zboczony na swój własny sposób .

A z Tego co wiem Urban był rzecznikiem rządu za komuny taki Hofman czy Graś tamtejszych czasów . Pieprzył głupoty jak każdy polityk , nikogo nie zabił ,nikogo nie pobił , NIC nie ukradł zarobił Krocie na NIE ( polecam dobry dziennik co tygodniowy ).
Dziś ten uszatek ma wielki dystans do siebie i otaczającego go świata , demaskuje poczynania rządu obecnego i byłych w tym tak znienawidzonej zabetonowanej Lewicy , wystarczy sobie przypomnieć zeznania przed komisją w sprawie LWa R.

A według mnie jest dziś większym Patriotą niż cała prawica bo zależy mu na przestrzeganiu prawa i dobru Polski , a nie na światopoglądzie , i z tego co wiem nie uwłaszczył się na majątku innych tylko zdobył $$ wydając swoje pismo co boli wszystkich tych którym się nie udało .

Holineks

2012-11-02, 15:00
Dobrze gada
Stawiam piwo

Pater patriae

2012-11-02, 15:04
dionizodoros, lepiej nie staraj się pokazywać swojej erudycji i bogactwa językowego bo mylisz pojęcia i wychodzisz na jeszcze większego idiotę niż jesteś.

di...........os

2012-11-02, 15:10
Slonx napisał/a:



Że palikot i gimbusy, to rozumiem. Że Korwin i gimbusy, też, tylko to już jest nieprawdziwe. To wymyśliły takie lewackie k***y jak ty, które nie potrafią merytorycznie odpowiedzieć, dlaczego ich program jest zły.



Pisze to ten, co merytorycznie odpowiada (merytorycznie udowadnia niemerytoryczność?).

Choć to nie pierwszy raz gdy śmieje się z merytoryczności twej (pomijając już fakt, że terminów, którymi gębę wycierasz, czasem nie rozumiesz), teraz zareagować musiałem: teoretyk pie**olenia będzie zarzucał komukolwiek pie**olenie?! Toż to jest wbrew najbardziej pierwotnym zasadom logicznym!

pie**olić może każdy. Ale pie**olący nie powinien upominać.

Pater patriae napisał/a:

dionizodoros, lepiej nie staraj się pokazywać swojej erudycji i bogactwa językowego bo mylisz pojęcia i wychodzisz na jeszcze większego idiotę niż jesteś.



Och, pomyliłem pojęcia... W tym odnajdę prawdę pewną: źle oceniłem twoje pojęcie i do niewłaściwego pojęcia próbuje dotrzeć.

maxs90

2012-11-02, 15:24
korwin pokazał jakim jest idiotą po paraolimpiady. Swoimi wypowiedziami potrafi sam sie pogrążyć i pokazać jak bardzo blisko mu do faszysty. XXI w,a wysuwamy takie wnioski o osobach niepełnosprawnych jak on to tylko pogratulować głupoty.

Pater patriae

2012-11-02, 15:35
maxs90 napisał/a:

korwin pokazał jakim jest idiotą po paraolimpiady. Swoimi wypowiedziami potrafi sam sie pogrążyć i pokazać jak bardzo blisko mu do faszysty. XXI w,a wysuwamy takie wnioski o osobach niepełnosprawnych jak on to tylko pogratulować głupoty.



Wiesz w ogóle co to jest faszyzm, bo wydaje mi się, że Tomasz Lis, który uważa Cię za za barana i idiotę, tego Ci jeszcze nie wytłumaczył lub zrobił to błędnie?

maxs90

2012-11-02, 16:03
nie oglądam nawet Tomasza Lisa chłopczę gdyż nie oglądam tv więc nie pie**ol. nie wiem czy wiesz ,ale faszyzm można stosować jako synonim nazimu /eksterminacji,a czym jest dążenie do czystości rasy jak nie eksterminacją/faszyzmem/nazimem (to wszystko są ciągle synonimy). ukrywanie ludzi upośledzony tj w jakimś stopniu patologicznych ,odcinanie ich od "zdrowego" społeczeństwa jest dążeniem do czystości rasy

Uechtacz

2012-11-02, 16:10
A mi szkoda Pietrzaka, naprawdę.
W kapitalizmie radzi sobie dużo gorzej niż za komuny, i akurat to, wyjątkowo, chyba jednak nie jest winą Tuska.

Poniżej śmiała wizja pana Janka radzącego sobie w kapitalizmie. Oczywiście w wykonaniu tegoż pana Janka.

Pater patriae

2012-11-02, 16:43
maxs90 napisał/a:

nie oglądam nawet Tomasza Lisa chłopczę gdyż nie oglądam tv więc nie pie**ol. nie wiem czy wiesz ,ale faszyzm można stosować jako synonim nazimu /eksterminacji,a czym jest dążenie do czystości rasy jak nie eksterminacją/faszyzmem/nazimem (to wszystko są ciągle synonimy). ukrywanie ludzi upośledzony tj w jakimś stopniu patologicznych ,odcinanie ich od "zdrowego" społeczeństwa jest dążeniem do czystości rasy



Twoja bieda umysłowa powala, owszem błędna argumentacja pozwala Ci na potwierdzenie swojej debilnej tezy, ale nie zmienia to faktu, że jest błędna. . .
Jeżeli twierdzisz, że eksterminacja, a faszyzm są synonimami to dalsza dyskusja nie ma żadnego sensu. Rozmowa z człowiekiem tępym jest bezowocna.

!Timon

2012-11-02, 16:44
@maxs90

Jeśli dla Ciebie pojęcia "odcinanie od 'zdrowego' społeczeństwa" a "nieprzekonywanie na siłę, że to 'zdrowe' społeczeństwo" są tożsame to błyskasz umiejętnością interpretacji tekstu na poziomie podstawówki.
X