18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Jan Pietrzak [Temat Zbiorczy]

plaplasmash • 2010-05-05, 17:53


Pietrzak jak zwykle w formie.

"(...)Mamy niby wolną Polskę - cel pokoleń wielu,
Rzygać chce się, rzygać chce się tak jak w PRL-u(...)"

Pater patriae

2012-11-02, 12:03
@up
1. Nie dziel ludzi na zwolenników PO i PiS.
2. Przeczytaj sobie programy KNP i RP, bo nie obchodzi mnie co o nich myślą Twoi rówieśnicy z gimnazjum.
3. Nie znasz sytuacji w Libii, to nie porównuj.
4. Tak, najlepiej wyjedź z kraju, jednego barana mniej.

ZareFF

2012-11-02, 12:23
1. Odwołanie do forum, wystarczy poczytac komentarze pod tematami politycznymi
2. Czytałem, żaden mnie nie urzekł, Palikot pewnie nie wiedziałby co zrobic z władza gdyby wygrał, a korwin kieruje sie ku faszyzmowi.
3. Tak jak to zrobiły brudasy w Libii - jak to zrobiły? A no obaliły rząd, w najprostszy sposób, mówimy o sposobie, nie o podstawach do tego, nadinterpretacja

cezar43

2012-11-02, 12:25
Wiadomo już kiedy popełnią mu samobójstwo?

pakicito

2012-11-02, 12:34
Cytat:

3. Tak jak to zrobiły brudasy w Libii - jak to zrobiły? A no obaliły rząd, w najprostszy sposób, mówimy o sposobie, nie o podstawach do tego, nadinterpretacja


może jeszcze napiszesz, że kadafi był zbrodniarzem wojennym? jeśli tak sądzisz to gratuluję logiki

Pater patriae

2012-11-02, 12:36
ZareFF,
1. Jakoś nie zauważyłem tutaj zwolenników PO, a PiSu niezbyt wielu.
2. Palikot by lobbował w Unii za zniesieniem państwa Polskiego i parytetami dla transwestytów, natomiast co do programu KNP to możesz mi przytoczyć gdzie tam jest ten faszyzm, czy tylko tak sobie rzuciłeś?
3. No, rozjebmy pół kraju w wojnie domowej, przy pomocy zagranicznych służb, najprostszy sposób.

tds1974

2012-11-02, 12:54
Pater: bo do PO nikt sie publicznie nie przyzna, ze zwykłego pragmatyzmu - będa k***y lecieć. A głosować będą i tak nie na PO, ale przeciw PiS

darnok99

2012-11-02, 12:54
Generalnie już samo to, jak bezkrytycznie podchodzi do tego co mówi sprawia, że mu nie ufam. To, że rzepa wycofała się z tego co napisała ma logiczne uzasadnienie, chyba że szanowny Pan lepiej wie jak się przeprowadza badania tego typu i WIE ze nie przeprowadza ich się tak jak zaprezentowano. Fakty jakimi dysponował chorąży nie zniknęły wraz z nim, świadczy o tym chociażby to, ze zostały tu przywołane. Wstępne przesłuchanie jest na papierze. Ludzie jednak popełniają z różnych względów samobójstwa(w 2010 popełniono ponad 4000 samobójstw to daje ok 11 dziennie) i mówienie o seryjnym samobójcy i sugerowanie ze demokratycznie wybrany rząd zabija swoich obywateli kiedy nie ma się najmniejszych na to dowodów powinno być ścigane jak pomówienie. A dla mnie to jest gra pod publiczkę, wmówienie niezadowolonym ze nie mamy demokracji, ze to rzad zabił nam prezydenta, ze to rząd wynajmuje bandytów zeby żyło nam się gorzej i żeby zagrozić demokracji a masy to kupią bez zastanowienia. Moim skromnym zdaniem to prawicowe środowiska sabotują na arenie międzynarodowej całe smoleńskie dochodzenie. Nie uważam, żeby było wzorowe, ale na boga - krzyczenie co chwilę, że to był zamach bez niezbitych dowodów to nie jest poważne zachowanie

TYGRYS2008

2012-11-02, 12:55
Najgorsze w tym wszystkim jest to, że naród polski nic z tym nie robi i ma wyj***ne na to co dzieje się w tym kraju! Wszyscy zapominamy o tym, że to naród sprawuje władzę w kraju a nie kilku cwaniaczków którzy napychają kieszenie naszymi pieniędzmi z podatków a jak przyjdzie co do czego to usuną się w cień i ślad po nich zaginie. Nie potrafimy nic zrobić w kraju co mogłoby zapewnić miejsca pracy i zysk dla skarbu państwa! Wszystkie dziedziny i gałęzie polskiego przemysłu zostały sprzedane obcemu kapitałowi a resztę zamknięto. Dzięki temu zapie**alamy w zachodnich koncernach za kilka groszy albo u prywaciarzy, których polski rząd stara się zniszczyć za wszelką cenę!!! Za to bardzo chętnie liczymy na jałmużnę z UE i na dotacje, które pokazują w jakim stanie jest gospodarka kraju! Ciągłe afery,przekręty i brak jakichkolwiek wyciągniętych wniosków doprowadza mnie do obłędu! Fala dziwnych samobójstw ludzi,którzy mieli coś do powiedzenia o całej polityce i sytuacji w kraju! Sprawa katastrofy Smoleńskiej, która pokazuje, że po części coś jest na sumieniu i za wszelką cenę rząd stara się tuszować sprawę! Jednym słowem w tym pięknym kraju, który kocham za chwilę okaże się, że jestem niewolnikiem pracującym na zachodni kapitał i nie mającym żadnych perspektyw na przyszłość! Ale od czasu do czasu wyjdzie wódz Tusk i zapewni, że wszystko jest pod kontrolą a państwo zdało egzamin! Pomyślałem też sobie ,że na Sadistic-u jest na pewno dużo ludzi, którzy chcieliby coś zmienić w tym kraju! Więc może zacząć od czegoś i spróbować założyć jakąś partię. Może wydawać się to śmieszne, ale jak się nie spróbuje to nic się nie zmieni!!!

darnok99

2012-11-02, 13:19
@TYGRYS2008

Twierdzenie, że wszystkie gałęzie przemysłu zostały sprzedane w zagraniczne ręce to jest najzwyczajniejsze kłamstwo. Pierwsze dwie gałęzie które przychodzą mi do głowy to wytwarzajace tabor kolejowy i zbrojeniówka. Zapewne jest tego więcej ale akurat te przyszły mi do głowy. A to, że wiele firm jest w obcych rękach to kwestia tego, że Polska(wbrew temu co sądzicie) to nie jest bogaty kraj(jeszcze) i nie mamy kapitału z którego moglibyśmy sami kupować firmy. Posłużę się tu prostym przykładem - Eurobank. Załozył go Polak, ludzie z zagranicy dostrzegli potencjał i kupili - czysty biznes(Nie wiem nawet gdzie mialby się tu wmieszać rząd). Moim skromnym zdaniem jak minie jeszcze trochę czasu sami będziemy na tyle bogatym krajem, że będzie nas stać na zagraniczne inwestycje - ale bez pracy nie ma kołaczy jak się mówi. Pomiędzy nami a zachodem jest wciąż z 15 lat różnicy(czy się to niektórym podoba czy nie), a jęczenie ze u nas jest gorzej i że to tacy sami ludzie i dlaczego za te samą pracę mają dostawać więcej świadczy o niezrozumieniu ekonomii. Popatrzmy na kraje afrykańskie albo zza naszej wschodniej granicy tam też są tacy sami ludzie a osoba która zamiata ulice zarabia nieporównywalnie mniej niż osoba wykoujące tę samą pracę w Polsce. Także pieprzenie ze w Polsce jest najgorzej na świecie to śpiewka polityków którzy nie są u władzy a bardzo by u niej chcieli być i to jeden ze sposobów jaki znalezli aby osiągnąć swój cel.

Godelo23

2012-11-02, 13:31
Jak z tego kraju sp***olić ?

Czym prędzej. k***a :(

jinrey

2012-11-02, 13:39
Ten pan niech lepiej nie nagrywa tego typu filmików, bo popadnie w depresję, zaćpa się i popełni samobójstwo (bez udziału osób trzecich)

Pan Mularz

2012-11-02, 13:42
Ile mamy niepodległości?
To tak jakby kobieta pytała:
Ile mam ciąży?

M.ChObi

2012-11-02, 13:44
To już więcej piw ma Wujek Uszatek Urban i w sumie wole go niż Pierdu pierdu Smoleńsk , Rosja Be , Ultra prawica zawsze dziewica i inne takie zboczenia . A swoją drogą takie piep***ie powinno trafić na Harda

Danielos1

2012-11-02, 13:50
Stan Lee opowiada o niepodległości ?

FourthIllusion

2012-11-02, 14:00
Suwerenna POlska ? dobre dobre, a co do tej tragedii, moze kiedys wyjdzie prawda na jaw.

@ Ruszta sie na Marsz 11.11
X