18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Jan Pietrzak [Temat Zbiorczy]

plaplasmash • 2010-05-05, 17:53


Pietrzak jak zwykle w formie.

"(...)Mamy niby wolną Polskę - cel pokoleń wielu,
Rzygać chce się, rzygać chce się tak jak w PRL-u(...)"

vass

2010-05-05, 23:57
Dziadkowi się coś popie**oliło w główce, za komuny trzepał kase na krytykowaniu władzy i teraz też krytykuje. Myśli, że jak będzie kontrowensyjny, to jeszcze parę groszy wyrwie.

wodzu22

2010-05-06, 01:11
kasa kasą ale sporo racji dziadek ma. za dużo sytuacji jest w życiu codziennym kiedy żałuje ze jestem polakiem, by nie narzekać... kiedy duma z bycia tym kim jestem przewyższy wstyd za np większość rodaków czy drogi wtedy będzie można tępić takich maruderów. póki co Janek ma racje.

zaqwas

2010-05-06, 13:45
jakby kolo śpiewał 'jest jak w PRL-u' to bym go zj***ł, ale ja PRL znam tylko z gawędzeń babuni to co będę pie**olił w tym temacie. a jeżeli ktoś ma 'kompleks Polski' to proponuje historie sobie przypomnieć jak prusak całował po ręce gościa z banknotu 200zł.

a tak poza tym to z polityki można się śmiać i nawet należy

plaplasmash

2010-05-06, 18:52
Widzę, że należy napomnieć, iż piosenka nie dotyczy Polski, lecz sytuacji w Polsce - to drobna różnica.

Wilku94

2011-04-29, 23:12
vass napisał/a:

Dziadkowi się coś popie**oliło w główce, za komuny trzepał kase na krytykowaniu władzy i teraz też krytykuje. Myśli, że jak będzie kontrowensyjny, to jeszcze parę groszy wyrwie.


W naszym państwie panuje tak ch*jowy ustrój i sposób sprawowania władzy,że jak ktoś powie prawdę to jest to kontrowersyjne,bo większość sobie z tego nie zdaje sprawy.

Pater patriae

2012-09-16, 20:23
Nie, nie chodzi o Amber Gold.


WP...........PR

2012-09-16, 20:27
Pana Pietrzaka to zawsze miło posłuchać. Piwo.

ProVVe

2012-09-16, 20:34
Pnie Pietrzak, ale proszę uważać bo jest kolejka do samobójstw...

Pa...........an

2012-09-16, 20:40
I później będzie:
Jan Pietrzak popełnił samobójstwo zrzucając sobie na głowę fortepian

McMenel

2012-09-16, 21:40
OOO komuch... Znaczy się prawicowy neofita.
"Jan Stefan Pietrzak urodził się na warszawskim Targówku jako syn Wacława i Władysławy z Majewskich. W bardzo młodym wieku został posłany przez matkę do wojska. W latach 1948–1957 był kolejno słuchaczem Korpusu Kadetów im. gen. Karola Świerczewskiego oraz Oficerskiej Szkoły Radiotechnicznej w Jeleniej Górze. Po odejściu z wojska pracował w Warszawskich Zakładach Telewizyjnych przy produkcji telewizorów. Studiował również na kursie wieczorowo-zaocznym na Wydziale Socjologii Wyższej Szkoły Nauk Społecznych przy KC PZPR, którą ukończył w roku 1968. Był członkiem Związku Młodzieży Polskiej, a także Polskiej Zjednoczonej Partii Robotniczej. Po latach przyznał w wywiadzie dla Rzeczpospolitej (1994): Nie miałem nic przeciwko zastanej rzeczywistości. Nie walczyłem z nią, ja z niej wyrastałem – byłem w ZMP, w partii. Socjalizm brałem wprost (...). Dlatego w radzie robotniczej uchodziłem za krzykacza[1]."
Najgorsi są właśnie tacy jak on. Najpierw gorący zwolennik PZPR a teraz zawzięty antykomunista.

dr_dex

2012-09-16, 21:56
szkoda spermy dla ofermy...

pie**ole, scrolluje dalej

Pater patriae

2012-09-16, 22:29
McMenel, z każdym twoim kolejnym postem wk***iasz mnie coraz bardziej, serio, nie wiem gdzie takie debile wyrastają, pewnie to nie twoja wina, a twoje menelskie korzenie dają o sobie znać, ale dla dobra twojego, jak i społeczeństwa nie udzielaj się lepiej w internecie. Wiem, że trollowanie to twoje ulubione zajęcie, pewnie jedyne, bo kolegów na bank nie masz, no może oprócz takich intelektualnych meneli jak ty, ale naprawdę, skończ!

Dla wszystkich których ten baran ogłupił, podam coś na obronę Pietrzaka, niestety z tego samego źródła, czyli Wikipedii, ale nie mam zbytnio czasu:

Cytat:

W latach 70. wraz z Krystyną Jandą i Piotrem Fronczewskim był inwigilowany przez SB w ramach akcji wymierzonej przeciwko twórcom "Kabaretu Pod Egidą". Komunistyczne władze bardzo bolała popularność kabaretu, budowana na ironii wobec systemu. Wokół kabaretu działało co najmniej kilku tajnych współpracowników SB. Twórcom kabaretu oferowano wyjazdy zagraniczne w zamian za podpisanie tzw. "lojalki", której ani on, ani Janda z Fronczewskim nigdy nie podpisali. Wiele występów "Pod Egidą" było nagrywanych przez tajnych współpracowników peerelowskich służb i władza utrudniała udostępnienie grupie lokalu. Część dowcipów z tego okresu szersza publiczność usłyszała dopiero w latach 80.[3]


weeds

2012-09-16, 23:27
Dobrze gada. Jebac PO. Bedziemy mieli przej***ne.
X