18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Jak wygląda robienie dubbingu do gier

teken • 2013-11-07, 19:25
Na przykładzie Batman Arkham City.
Widać, jak ludzie przykładają się do swojej roboty, emocje, wczucie w postać, przez co wychodzi coś fajnego.



Jak powstaje polski dubbing ?
Oglądałem kiedyś sporo filmów "making of" polskiej wersji, na YT, czy to dołączonych do wydania gry. W każdym pojawia się zwrot typu
"Dubbing gier to świetna zabawa ! Ciekawe doświadczenie, ale przede wszystkim świetnie się bawiłem" Masz k***a pracować, a nie się bawić, bo później wychodzi taki szmelc jak to:

ENTON999

2013-11-09, 00:11
wam tez sie wydaja ogladajac ten filmik z BF4 ze jakos tak zalatuje postaciami ze Shrecka ?

Lenart

2013-11-09, 23:56
da się w Polsce zrobić dobry dubbing do filmu czy gry. Beyond (poza tą k***ą Sochą), Warfighter z zeszłego roku czy absolutny k***a kocur The Last of Us.

Problem jest taki że zamiast zajebistych voice actorów zatrudnia się największe k***y polskiego szołbizu. Nikt mi k***a nie powie że J. Jabłczyńska się nadaje do takich projektów. Ona ma 3 dychy na karku a głos jak 4 latka. Bałbym się ją nawet r*chać żeby mi prokurator nie wjechał na chatę.

Tak jak ze wszystkim, chcesz mieć zajebisty efekt? Zrób to porządnie i zatrudnij ludzi którzy się na tym znają.

Whiteroom

2013-11-11, 08:43
Nikt k***a nie grał w D2 albo W3? pie**olicie, że nie ma konkretnych polskich dubbingów.