18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Jak się protestuje na Świecie

cerastes • 2013-02-25, 16:27
czyli to czego nie pokazują w mainstreamowej telewizji

PS. można dodać Bułgarię !!



miczel1

2013-02-25, 17:24
te owieczki to nie rosja to POlska

listekcr

2013-02-25, 17:57
Nie owieczki.. barany k***a...;/ Ciekawe kiedy u nas cos podobnego sie zrobi. Oj tak zeby tusk z kaczka na jednym drzewie zawisli...

adik799

2013-02-25, 18:41
Zabawne jest, że często gdy pokazuje się obrazki z protestów za granicą, media mówią, piszą, śpiewają, że tam walczy się o wolność. Ludzie biorący udział w takim wydarzeniu nazywani są protestującymi, studentami, górnikami, farmerami czy lekarzami, a gdy u nas dochodzi do takich scen to wszystkich od razu nazywa się bandytami. Pokazuje nam to tyle, że inni o lepsze życie walczyć mogą, ale Ty j***ny Polaku masz siedzieć w domu i zamknąć mordę.

zwirz13

2013-02-25, 19:09
wyobrażcie sobie taką scene, ze we wszystkich wiekszych miastach na swiecie o tj samej godzzinie zaczynają taki rozpie**ol! cos pieknego,

Bacutil

2013-02-25, 19:54
Poda ktoś listę utworów granych w tle?

froqer

2013-02-25, 20:01
O jaką wolność gimbusy -.- nie walczą o wolność tylko o hajs bo im mordy od koryta odsunęli jak przyszedł kryzys

Shaint

2013-02-25, 20:03
W Grecji to już chyba codzienność.

Wdr

2013-02-25, 20:04
froqer rok urodzenia 1993 gościu wez się zamknij i morda w książki albo powiedz tacie aby dziś użył wazeliny jak będzie cie łatał w dupsko dorośniesz pójdziesz do pracy to sam zobaczysz jak to fajnie jest jebac w tym "kraju" za murzyńskie talary....

Donor

2013-02-25, 20:04
adik799 napisał/a:

Zabawne jest, że często gdy pokazuje się obrazki z protestów za granicą, media mówią, piszą, śpiewają, że tam walczy się o wolność. Ludzie biorący udział w takim wydarzeniu nazywani są protestującymi, studentami, górnikami, farmerami czy lekarzami, a gdy u nas dochodzi do takich scen to wszystkich od razu nazywa się bandytami. Pokazuje nam to tyle, że inni o lepsze życie walczyć mogą, ale Ty j***ny Polaku masz siedzieć w domu i zamknąć mordę.

To najprostszy sposób siana propagandy :) Patrz na marsze niepodległości w Warszawie... Za komuny w telewizji też zrobiono z robotników bandytów. Jak dla mnie w Polsce nic się nie zmieniło od zakończenia wojny. Socjalizm trwał i trwa dalej. Ale wkońcu Ci ludzie nazywani, faszystami, rasistami, homofobami i antysemitami zrobią z tą czerwoną chołotą porządek.
Na koniec taki kawał od siebie:
Zomowiec łapie młodego mężczyzne podczas godziny policyjnej:
-Student?!
-Nie, chuligan.
-A to bardzo pana przepraszam.

cerastes

2013-02-25, 20:08
Bacutil napisał/a:

Poda ktoś listę utworów granych w tle?





Francja - Madball "We The People"
Kanada - Hatebreed "Another Day, Another Vendetta"
Hiszpania - Terror "Split My Rage"
Rosja - Władimir Władimirowicz Putin
UK - Pro-Pian "Three Minutes Hate"
Grecja - Shadows Fall "The Power Of I And I"
USA - Adam Freeland - We Want Your Soul (Ed Rush & Optical Remix) Obczajcie :mrgreen:
Irlandia - Killswitch Engage "This Is Absolution"

froqer

2013-02-25, 20:15
@Wdr stary a głupi, wybacz ale ani poziom wykształcenia ani poziom intelektualny nie pozwala ci ze mną dyskutować, ani z tatą ani z mamą niestety nie mieszkam, ale ciebie zapraszam zabierz wazeline... a co to tematu, każe ci ktoś tu siedzieć? wyjedz, co to za problem? znam wiele osób, które wyjechały, zarabiają i są szczęśliwe, w odróżnieniu z resztą od ciebie jak widzę. A z resztą co mnie obchodzi twoja niska pensja, ale co jest niska, bo skończyłeś europeistyke? czy średnią szkołę ogrodniczą? Czy jest niska w porównaniu do pensji Niemieckich?
Poza tym jesteś dla mnie gimbusem nieważne ile masz lat. Nie rozumiesz co stałoby się gdyby "kibole" obaliły rząd? Naprawdę nie rozumiesz? Porównujecie Polskę do Bułgarii? DO BUŁGARII k***a? Już widzę to zaufanie zagranicznych inwestorów, u których pewnie pracujesz do naszego kraju i waluty. Po tym jak obaliłbyś rząd mój waleczny przyjacielu twoja morda znalazłaby się na bruku. Moja na szczęście nadal w książkach ;)

adik799

2013-02-25, 20:16
Froger, jak już pójdziesz do pracy(która daje żyć na ludzkim poziomie), której nie będziesz mógł znaleźć, bo nie ma i ch*j, albo będą chcieli od Ciebie 10 lat doświadczenia zaraz po szkole i będziesz tak kombinował przez dłuższy czas, aż nagle nie wytrzymasz i wyjdziesz na ulicę razem z innymi ludźmi, którzy mają taką samą sytuację jak Ty to też będziesz twierdził j***nY GIMBUSIE(bardzo nie lubię tego określenia), że idziesz bo Cię od koryta odsunęli?

PS. Sorki za tak długie zdanie.

froqer

2013-02-25, 20:19
Zobaczymy jak taka sytuacja nadejdzie, jak na razie robię wszystko, żeby pracę dostać, j***ny gimbusie ;) Ale nie wmówisz mi, że Grecy wyszli na ulicę, bo nie mają co jeść, bo ich pensje są niskie i nie stać ich, żeby utrzymać rodzinę.

PS. Zdecydowanie nie ma za co, moje studia polegają na czytaniu długich i pok***ionych zdań (btw nie mowie ze twoje takie jest, twoje jest prawie miłe :)

Zarentha

2013-02-25, 20:27
Tylko dlaczego Polacy nie mogą się tak zebrać, wyjść wszyscy na ulicę bez rzucania w siebie k***ami i przedmiotami różnego pochodzenia i przepędzić w ch*j i jeszcze dalej tych wszystkich debili z rządu a potem wybrać kogoś k***a normalnego kto zacznie poprawiać warunki w Polsce?