18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Jak się protestuje na Świecie

cerastes • 2013-02-25, 16:27
czyli to czego nie pokazują w mainstreamowej telewizji

PS. można dodać Bułgarię !!



ik...........ea

2013-02-25, 20:29
Naprawdę trzeba zniszczyć pół miasta, żeby wyrazić swoje zdanie..? :roll:

Niech wejdą tam gdzie trzeba, pogonią kogo trzeba i wystarczy. Po cholerę mają ponosić koszta ci, którzy niczym nie zawinili.

Te...........ed

2013-02-25, 20:31
Rząd nie ma kasy, więc rozpie**olmy całe miasto! OH YEAHHHH! Nie tędy droga. Chcecie, żeby było lepiej, każdy z Was ma przepis na ten kraj? To załóżcie partie. Skoro jesteście tacy wielcy przywódcy, to na pewną Was wybiorą. Nie jestem za PiS'em/PO, ani żadnym innym dupkiem z bandy czworga. Kluczem do sukcesu jest praca u podstaw. Uważał tak Józef Piłsudski, Gabriel Narutowicz, Eugeniusz Kwiatkowski, Władysław Grabski, Roman Dmowski, Ignacy Daszyński i wielu innych wybitnych mężów stanu. Zmienimy swoje beznadziejne nastawienie, że jeśli coś jest Polskie, to słabe i do dupy. Zacznijmy do ciężkiej cholery robić chociaż małe coś. NA zmianę rządu niejednokrotnie przyjdzie jeszcze okazja, to ci śmierdziele są dla Nas, a nie My dla nich!

froqer

2013-02-25, 20:31
Cytat:

a potem wybrać kogoś k***a normalnego kto zacznie poprawiać warunki w Polsce?



Jakby ktoś taki był, to nawet na ulice nie trzeba wychodzić. W tym jest problem właśnie.

Ezoteryk

2013-02-25, 20:40
Podoba mi sie :)

vass

2013-02-25, 20:49
Lewaki protestują, to trza ich lać i patrzeć czy równo puchnie :)

cerastes

2013-02-25, 21:03
Teired napisał/a:

Rząd nie ma kasy, więc rozpie**olmy całe miasto! OH YEAHHHH! Nie tędy droga. Chcecie, żeby było lepiej, każdy z Was ma przepis na ten kraj? To załóżcie partie. Skoro jesteście tacy wielcy przywódcy, to na pewną Was wybiorą. Nie jestem za PiS'em/PO, ani żadnym innym dupkiem z bandy czworga. Kluczem do sukcesu jest praca u podstaw. Uważał tak Józef Piłsudski, Gabriel Narutowicz, Eugeniusz Kwiatkowski, Władysław Grabski, Roman Dmowski, Ignacy Daszyński i wielu innych wybitnych mężów stanu. Zmienimy swoje beznadziejne nastawienie, że jeśli coś jest Polskie, to słabe i do dupy. Zacznijmy do ciężkiej cholery robić chociaż małe coś. NA zmianę rządu niejednokrotnie przyjdzie jeszcze okazja, to ci śmierdziele są dla Nas, a nie My dla nich!





"Raz zdobytej władzy nie oddamy nigdy!" - Władysław Gomułka, przemówienie 1945



niewyedukowanym przypominam tylko że PRL nigdy w Polsce nie został rozliczony !!

Pajoresko

2013-02-25, 21:06
Nie wiedziałem, że rozp*******e swojego miasta nazywa się protestem....

ziemniak1311

2013-02-25, 21:09
nie moge sie doczekac az to wszystki pie**olnie i wyjde na ulice razem z tysiacami moich pobratyncow aby rozpie**olimy to co jest teraz i zaczniemy wszystko budowac na nowo.

klaudia439

2013-02-25, 21:13
Tak wyjść na ulice i rozp******** sklepy i samochody które są kogoś sposobem zarobku na życie lub kupione za zapracowane pieniądze idealny sposób by walczyć o swoje to niszczyć wlasne miasta, można wyjść i protestować ale to gówno to zamieszki są, a nie protesty i głównymi ludzmi którzy tam "walczą o swoją wolność" są półgłówki którym chodzi o to żeby wyjść i sie ponapier****ć. To jest ta waszza prawdzziwa walka o wolność wyjść i rozwalić pół własnego miasta zniszczyć czyjąś własnośc. Rzygać mi się jak słyszę takie coś, ciekawe jakby wam rozjeb*** samochód chate czy interes to nadal dla was byłaby to walka o wolność i powiedzielibyście "nic się nie stało, oni walczyli o to żebyy mi było lepiej" HA HA HA

Te...........ed

2013-02-25, 21:19
@cerastes

Może czas udowodnić im, że się mylą?

cerastes

2013-02-25, 21:27
@up klaudia439

mało czytasz, mało wiesz

radzę się zapoznać ze styczniowym raportem CIA z 2007r na temat prowadzenia strategii wojny ekonomicznej.
Bardzo ciekawa praca. Mówi jak prowadzić wojny i niszczyć gospodarki przeciwnych i wrogich sobie państw.


Niestety ale aby prowadzić wojny typu Economic Games trzeba posiadać duży kapitał.
Komu mogą służyć takie machinacje, zostawiam do przemyślenia.

Jakie możliwości do wyboru ma społeczeństwo które jest zubożałe, sfrustrowane i okłamywane na każdym kroku?

Władza rządzi, Władza radzi, Władza nigdy cie nie zdradzi...

Wdr

2013-02-25, 21:31
froqer do twojej zj***nej informacji skończyłem szkołę do której ty byś nie poszedł bo jesteś zwykła p*zdą następnie nie mam polskiego obywatelstwa bo dorosłem do tej myśli że nie chce być r*chanym w dupę jak ty będziesz w swojej "dobrej" pracy nadal mieszkam w Polsce ponieważ nie chcę uciekać z Polski bo kocham ten Kraj następnie ch*j mnie obchodzisz i zmykaj mały bo masz jeszcze oscypa z pały od ojca a się wypowiadasz

krzysiek0909

2013-02-25, 22:16
Co to jest mainstreamowa telewizja? Nie znasz polskich określeń czy jesteś upośledzony?

Ares149

2013-02-25, 22:29
k***a. Ludzie co z wami. Wszyscy jesteśmy dymani przez rząd a wy jeszcze na siebie sracie. Prędzej czy później ludzie powinni się zjednoczyć i wyjść na ulice PROTESTOWAĆ a nie rozpie**alać wszystko co się nawinie pod rozwścieczony tłum. Współczuje tym co wierzą, że w Polsce będzie w najbliższych latach lepiej. ch*jA będzie. Fotoradary, pakt fiskalny, wyższe podatki. Rypią nas na każdym kroku. I obojętne kto obejmie władzę z dzisiejszych politycznych mord to nic się nie zmieni.
ch*j mnie obchodzi kim jesteście a was powinno tyle samo obchodzić że też jestem z 1993 roku bo mamy tak samo przej***ne(nie mówiąc już o naszych emeryturach na które nie będzie miał kto zarobić).