18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Jak się protestuje na Świecie

cerastes • 2013-02-25, 16:27
czyli to czego nie pokazują w mainstreamowej telewizji

PS. można dodać Bułgarię !!



rafic100

2013-02-25, 22:31
a u nas tylko Korwin coś pie**oli do megafonu

ellsworth

2013-02-25, 22:59
adik799 napisał/a:

Zabawne jest, że często gdy pokazuje się obrazki z protestów za granicą, media mówią, piszą, śpiewają, że tam walczy się o wolność. Ludzie biorący udział w takim wydarzeniu nazywani są protestującymi, studentami, górnikami, farmerami czy lekarzami, a gdy u nas dochodzi do takich scen to wszystkich od razu nazywa się bandytami. Pokazuje nam to tyle, że inni o lepsze życie walczyć mogą, ale Ty j***ny Polaku masz siedzieć w domu i zamknąć mordę.


Walką o lepsze życie nazywasz spalenie komuś samochodu, zdewastowaniu ulicy czy obrabowaniu sklepu? Coś ci się zdrowo poj***ło! Powinni takich sukinsynów wystrzelać z ostrej amunicji!

adik799

2013-02-25, 23:02
@up

Ehh, przesłania widzę nie zrozumiałeś.

PS. Nie wystrzelać, ale kazać odpracować. :)

Szabla

2013-02-26, 00:22
Podkład muzyczny to jakieś nieporozumienie !

cerastes

2013-02-26, 00:58
krzysiek0909 napisał/a:

Co to jest mainstreamowa telewizja? Nie znasz polskich określeń czy jesteś upośledzony?



był to zwrot sarkastyczny..

ps. ucz się języków obcych, jak w tym wieku nie znasz to wstyd.

vass

2013-02-26, 03:02
Ares149 napisał/a:

k***a. Ludzie co z wami. Wszyscy jesteśmy dymani przez rząd a wy jeszcze na siebie sracie. Prędzej czy później ludzie powinni się zjednoczyć i wyjść na ulice PROTESTOWAĆ a nie rozpie**alać wszystko co się nawinie pod rozwścieczony tłum. Współczuje tym co wierzą, że w Polsce będzie w najbliższych latach lepiej. ch*jA będzie. Fotoradary, pakt fiskalny, wyższe podatki. Rypią nas na każdym kroku. I obojętne kto obejmie władzę z dzisiejszych politycznych mord to nic się nie zmieni.
ch*j mnie obchodzi kim jesteście a was powinno tyle samo obchodzić że też jestem z 1993 roku bo mamy tak samo przej***ne(nie mówiąc już o naszych emeryturach na które nie będzie miał kto zarobić).


Weź się do roboty lewaku, nikt Ci nic nie da, jak sobie sam nie zarobisz.

Ares149

2013-02-26, 16:56
Cytat:

Weź się do roboty lewaku, nikt Ci nic nie da, jak sobie sam nie zarobisz.


1) Nie znasz mnie, to nie nazywaj mnie lewakiem.
2) Gdzie jest mowa, że liczę aż ktoś mi wszystko na tacy poda? Doskonale wiem że samemu się do wszystkiego dochodzi (Może z pewnymi wyjątkami ;-) ) lecz państwo nam utrudnia, żeby się czegoś sensownego dorobić.

froqer

2013-02-27, 15:10
@Wdr haha a co zaglądali ci między nogi jak brali do szkoły? xD
I taki z ciebie kochający kraj? Mieszkasz tu a podatki płacisz, komu niemcom?