18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Jak Polacy spedzają 1 Listopada? Właśnie tak...

bartoszszo • 2013-11-02, 22:22
Krótki reportarz z 1.11.2013 z Cmentarza Północnego.



Czekam na komentarze.

Zarammoth

2013-11-03, 12:15
Sayagin666 napisał/a:

do ateistów i antykatoli : co was tak dupsko boli ?? Nie podoba się to nie świętuj. Boli Cie dupsko, że ktos robi jakąś kasę na świeczkach czy coś ? Ateiści robią kasę na książkach i wykładach tlumaczących ,ze Boga niema. To samo. Więc jak sie święto zmarłych nie podoba lub wigilia czy Boże Narodzenie - to zachecam do wypie**alania na karaiby, syberie czy inny ch*j - tam nie będzie tego co was drażni.



Tu raczej chodzi właśnie o "ból dupy" prawdziwych katolików dla których nie w smak taka jarmarczna otoczka. Ale co ja tam wiem - poza tym chyba 1 listopada to Wszystkich Świętych i powinno się iść do kościoła, a 2-go na groby. Tak ci niedzielni "wierzący" znacie swoje święta...

Black Snake

2013-11-03, 12:31
Nienawidzę tego dnia -.- Wybrałem się do znajomej w ten dzień. Zapomniałem, że koło cmentarza mieszka. Jaki wk***iony byłem, że z buta nie poszedłem nosz k***A! Drogi pozamykane, auta gdzie zostawić nie ma bo wszystko zaj***ne starymi dziadkami co jeżdżą tylko w niedzielę do sklepu. Koniec końców musiałem 10 minut zapie**alać od auta do niej. ch*j już z tym bo przejść się mogę, ale tacy ludzie mnie rozwalają. Na cmentarz idą raz w roku się pokazać znajomym -.- Zamiast cały rok pamiętać o zmarłych to nie, muszą 1 listopada iść wystrojonym jak się da i paradować przed znajomymi. No ch*j mnie strzela ;/

Ba...........lu

2013-11-03, 12:31
1:03, "HOD DOG" i jedziemy :facepalm:

Xumme

2013-11-03, 12:32
fretss napisał/a:

Po spędzeniu dnia w sztywnym towarzystwie dobrze jest coś opie**olić na ciepło :lol:



Mówisz, ze lubisz opie**olic coś na ciepło?
Ja tam lubie wpie**olic, no ale kwestia gustu - o którym chyba sie nie dyskutuje.[/center]

TurboDown

2013-11-03, 12:40
Czym sie tak oburzać, 1 listopada to właściwie wesołe swięto - uczczenie świętych, nie widze nic zdroznego w opie**oleniu czegoś luib kupieniu znudzonemu dzieciakowi jakiejś zabawki

dashadow

2013-11-03, 13:16
no i co, wielkie halo że ludzie coś jedzą? poj***ło to chyba autora filmiku że do tego dołączył taką muzykę i wrzucił do neta. ch*j ci w dupę.

btw: do autora wrzutki:
"reportarz"

...dobrali się k***a głupi i głupszy

h3r0

2013-11-03, 13:21
A we wrocławiu na cmentarzach nie ma co wpie**alać ;o

MateuszMmz

2013-11-03, 13:42
@Stuku Pomogłeś mi ujrzeć w Cyganie człowieka, dzięki.

Fa...........um

2013-11-03, 14:25
O co wy macie ból dupy? I autor filmu też. Mamy kapitalizm - jest popyt, to zapewnia się podaż. Pewnie ten co to kręcił to jakiś zgrzybiały komuch, który oburzony jest to, że ktoś śmie coś zmieniać i modernizować.

A już przypie**alanie się do jarmarcznej atmosfery ... grunt, że ludzie na tym zarabiają, a nikomu krzywda się nie dzieje.

Gandiz

2013-11-03, 14:42
Wk***ia mnie mówienie o sprzedawaniu świąt. Każde święto wiąże się z kupowaniem i sprzedawaniem czegoś . Na Boże narodzenie- Choinka , Wielkanoc- jajka farbki do jajek itp. Nie istnieje święto które można obchodzić kupując niczego . Urodziny- tort, prezenty. sylwester - alkohol , fajerwerki .

Sylarr

2013-11-03, 15:19
Rzeczą oczywistą jest, że ludzie handlują jak jest więcej osób to więcej zarobią i to mi w ogóle nie przeszkadza. Śmieszne jest, że katolicy potrzebowali ustalonego z góry przez kościół jednego i konkretnego dnia, żeby zwalać się na cmentarze korkując przy tym miasta.

Tabernak napisał/a:

Mamy kapitalizm


Co mamy?

tomkararek

2013-11-03, 18:36
zj***na rewia mody kto wiekszy kto drozszy wieniecc wryyy ja pie**oleeeeee to juz nie te swieta ze wystarczyl 1 kwiatuszek i pamiec a nie pokazywanie i zasypywanie grobow wiazanami bo przeciezz sasiad ma to co ja mam byc gorszyyy ja pie**oleee !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! gdzie sie podzial ten urok tych wszystkich swiat

LaTos

2013-11-03, 19:14
A ja powiem tak, że zejebiście mnie wk***iało jak dzieciaki wpieprzały watę cukrową nad grobami.

Bo sam bym jedną opierdzielił, ale mi było głupio przed mamą. :D

zypon

2013-11-03, 21:48
jeśli ktoś sobie chce zarobić i mu się chce niech pracuje.... a zjeby którym to przeszkadza niech się pie**olą

OpenStreetMaps

2013-11-03, 21:58
Nowość! Kiełbasa ze Zmarłego* i keczup do tego ! ...................................................................................................................................................................................................................................................................................................................................................................................................................................................................................................................................................................................................................................................................................................................................................................................................................................................................................................................................................................................................................................................................................................................................................................................................................................................................................................................................................................................................................................................................................................................................................................................................................................................................................................................................................................................................................................................................................................................................

* Chodzi o martwe zwierze