18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Planowana przerwa techniczna - sobota 23:00 (ok. 2h) info
topic

Jak Polacy spedzają 1 Listopada? Właśnie tak...

bartoszszo • 2013-11-02, 22:22
Krótki reportarz z 1.11.2013 z Cmentarza Północnego.



Czekam na komentarze.

TB303

2013-11-02, 22:25
Obejrzałbym ale ta zj***na muzyka mi to uniemożliwia. Poza tym sram już tym całym 1 listopadem, zgiń i przepadnij.

halobiba

2013-11-02, 22:26
no biesiada jak ch*j. u mnie pod cmentarzem sprzedawali świecące pałki przypominające dildo, święcące każdym kolorem tęczy. widziałam też dzieciaka biegającego z plastikowym trójzębem między grobami. no k***a...

Fragless

2013-11-02, 22:28
I słusznie. Owszem 1 Listopada to czas wspominania zmarłych, ale chyba nie zaszkodzi opie**olić coś na ciepło szczególnie, że p*zda jak na Syberii i trza skakać z cmentarza na cmentarz.

fretss

2013-11-02, 22:33
Po spędzeniu dnia w sztywnym towarzystwie dobrze jest coś opie**olić na ciepło :lol:

Mr.Drwalu

2013-11-02, 22:35
Aa, interesik się kręci... :szydera:


RockyWood

2013-11-02, 23:08
tak jak wcześniej wspominali...

ja również twierdzę że to jest wręcz zajebisty pomysł.

Czasem jedziesz w ch*j kilometrów na cmentarz a na miejscu czeka na ciebie ciepłe co nieco a nawet WC... Ja pie**olę ale w większych miastach mają zajebiście...
Ja jeździłem po wioskach na groby a tam ni ch*ja - jedynie można było znicze kupić i kwiaty... Jak by kogoś tak naszło tam na sranie to jedynie krzaki a dookoła w ch*j ludzi O_O. Jak po 2 h jazdy zgłodniałeś to trudno - jedzenia na wsi nie kupisz przy grobach bo miejscowi taki karawan z hot-dogami pewnie puściliby z dymem..

Ktoś tego nie pochwala to niech nie kupuje i niech nie korzysta! Niech się wstydzi ten co robi co ciężkiej cholery!

Ja pochwalam. To się nazywa XXI wiek k***a! W tym roku było jeszcze lepsze to że znicze i kwiaty często sprzedawały zajebiste laski a nie jak w tamtym roku - jakieś podpite mietki.

takija

2013-11-02, 23:09
Rząd na nas zarabia na każdym kroku to ludzie też kumbinują jak zarobić! PRAWIDŁOWO!!! Jakoś trzeba sobie radzić. Też żałowałem że nie ma nigdzie obok cmenatrza kebaba bo bym opie**olił po mszy w tej zimnej aurze.

Sayagin666

2013-11-02, 23:12
do ateistów i antykatoli : co was tak dupsko boli ?? Nie podoba się to nie świętuj. Boli Cie dupsko, że ktos robi jakąś kasę na świeczkach czy coś ? Ateiści robią kasę na książkach i wykładach tlumaczących ,ze Boga niema. To samo. Więc jak sie święto zmarłych nie podoba lub wigilia czy Boże Narodzenie - to zachecam do wypie**alania na karaiby, syberie czy inny ch*j - tam nie będzie tego co was drażni.

wsza104

2013-11-02, 23:27
co tu k***a komentować do ch*ja,czysta komera !!!...

Rafal1757

2013-11-02, 23:31
az sie głodny zrobiłem

medowski

2013-11-02, 23:37
k***a i wez tu zrozum "biede" w polsce ..... k***a chyba bieda ale umyslowa bo biznes is biznes sie kreci

Nathaniel_Demerest

2013-11-03, 01:00
Autor filmu to typowa k***a, która zawsze będzie miała jakiś problem.

Jakby ludzie nie poszli na cmentarze, to by pewnie zrobił k***a filmik o tym jak to ludzie nie szanują świąt.

A jakby k***a mać nie było stanowisk z żarciem i świeczkami, to pewnie również by napie**alał te swoje wideo-żale: "że chłodno, sklepy pozamykane a tu nie ma gdzie kupić i zjeść coś na miejscu"

k***a, nienawidzę takich przemądrzałych ch*jków

1r0n

2013-11-03, 01:15
Cóż można napisać...

Ale stypa. ;-)

Leet

2013-11-03, 01:41
Najpierw nie do końca wiedziałem o co chodzi z tym oburzeniem autora ale wtem przypomniałem sobie o tradycyjnym przeżywaniu każdego święta/rocznicy w smutku i trwodze. Niektórzy nieszczęśliwi rodacy chcieliby by ich smutek i nieszczęście podzielili też inni i chyba to jest powodem oburzenia na cokolwiek co odstaje od narodowej żałoby i umartwiania się.