18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Jak nazywamy

Mizantrop • 2012-10-23, 11:53
Jak nazywamy miłą i sympatyczną osobę w Warszawie?
Przyjezdny.

lwRazor

2012-10-24, 19:55
Maderfakermen napisał/a:

ej wieśniaku, masz we swojej wsi rondo? wiesz jakie litery składają się na warszawskie blachy?



No nawet 2. Nie k***a nie wiem, wyprzedzam, wbijam awaryjki, zatrzymuje auto na środku drogi i pytam frajera: Cześć frajerze na jakich blachach jeździsz i czemu nie dziwi mnie, że WE? :homer:

chizhovskiy

2012-10-24, 23:44
byłem kilkukrotnie na czas wakacji, raczej nic złego od warszawiaków nie uświadczyłem. ot, zwykli mieszkańcy zwykłego miasta, mający na siebie nawzajem wyj***ne jak wszyscy inni. :P

LTx

2012-10-25, 03:27
Lasarr napisał/a:



lool my wlasnie wszystko importujemy niszczac wlasny rynek, bo o dziwo wszystko co zagramaniczne wydaje sie nam lepsze.



Bowiem o dziwo tak jest... Przykłady, żeby daleko nie szukać wyroby cukiernicze (a w szczególności czekolada), chemia gospodarcza (mniej wypełniaczy), można by tak długo wymieniać... ale nie jest od tego ten temat.

maniiiek

2012-10-25, 11:58
@Maderfakermen do warszawiaków nic nie mam, ale jak tak czytam te twoje komentarze przepełnione wielkim ego, chamstwem i prostactwem to widzę, że niczym się od stereotypu w dowcipie nie różnisz. Pewnie zaraz w odwecie wyskoczysz na moją miejscowość buraku, ale się tym nie przejmę nawet.

PYJOFANS

2012-11-06, 20:30
A jak nazywamy nie miłego warszawiaka na śląsku


TRUP !!