18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Jak każą się witać kitajce w LG w Biskupicach Podgórnych

kdominik • 2013-09-25, 15:03
Tak każą się witać kitajce w fabryce LG w Biskupicach Podgórnych
ludzie tam mają nawet szkolenia z oddawanie hołdu swoim skośnookim pracodawcom jak coś to pierwszy post możecie się wyżyć hejtować ile wlezie

azazel757

2013-09-25, 16:46
Spinacie się, nie bez powodu oni mają takie wyniki we wszystkim. Dyscyplina i jasno określona hierarchia u nas także by się przydała.

adekniejadek89

2013-09-25, 16:50
k***a za 10zł/h płaszczyć się kitajcom na własnym terenie. Do czego to doszło...

sz...........an

2013-09-25, 16:54
Burzcie się bardziej, ciekawe czyja to wina... tak btw. pracownicy nie zostali zapakowani do pociągów i siła przywiezieni do fabryki... sami chcieli tak pracować więc skośna fabryka skośne prawo, czego się k***a rzucacie ONRowskie pajace

Da...........id

2013-09-25, 16:56
Tragedia!! Ktoś wymaga od drugiego człowieka kultury! Nic tylko hejtować.
Przed wejściem na halę na pewno jest taki przekreślony aparacik. Mam nadzieję, że ten kto zrobił to zdjęcie i filmik zostanie wyj***ny na zbity pysk za bezgraniczną głupotę i ignorancję.

vedkonner

2013-09-25, 16:58
pie**olicie. Tak samo jak twój przełożony mówi do ciebie po nazwisku, a od ciebie wymaga per 'pana', to tutaj sytuacja jest dokładnie taka sama. W krajach Azjatyckich ukłon to najnormalniejsza rzecz, taka jak u nas podanie sobie ręki czy zbicie graby.

A z pseudo nacjonalistów co najwyżej bekę można pocisnąć.

$omator

2013-09-25, 17:00
to jest kurfa czesc cwiczeń, na filmie łamią się jak strzelba wielokrotnie. nie przed szefem a do siebie gamonie lokalne

sz...........an

2013-09-25, 17:08
"ludzie tam mają nawet szkolenia z oddawanie hołdu swoim skośnookim pracodawcom" i to nie jest hołd tylko powitanie. Zamiast podania ręki się sobie kłaniają, ale to jednak coś trzeba wiedzieć... gdzieś ty się chował? W Radomiu?

op...........ve

2013-09-25, 17:22
adekniejadek89 napisał/a:

k***a za 10zł/h płaszczyć się kitajcom na własnym terenie. Do czego to doszło...


ja mam kolego 7,10 zł tak że nie pie**ol :mrgreen:

kdominik

2013-09-25, 17:23
farenc napisał/a:

coś Ci nie pasuje to tam nie pracuj. Firma jest "kitajska" nic dziwnego, że jak przyjeżdżają jacyś wasi przełożeni to będziecie ich witać zgodnie z ich kulturą...

a gdzie synu wiatru i kurzu a mianowicie tumanie jest napisane ze ja tam pracuje ???

mare30ks

2013-09-25, 17:28
ot taki nas los - europejski oboz pracy.jestesmu montownia dla zachodu, ale i dalekiego wschodu

Eldryzif

2013-09-25, 17:36
k***a mac uchwycone w takim momencie... W wiekszych firmach gdzie sie nie ma kompletnie wyj***ne na pracownikow to z ranca 15 minut wszyscy robia cwiczenia, nawet sprzataczki. Ma to na celu laczenie pracownikow i takie tam ogolne same plusy. W jeszcze wiekszych firmach to dla pracownikow i ich rodzin buduja wlasne koscioly i swietlice.

monto

2013-09-25, 17:38
ja pie**ole ale oni maja taka kulture witania sie, my podajemy sobie grabe a oni robia uklon, wielkie mi k***a halo a najlepsze w tym jest to ze ci przelozeni takie same uklony robia w kierunku pracownikow

rrdzony

2013-09-25, 17:48
opusative napisał/a:


ja mam kolego 7,10 zł tak że nie pie**ol :mrgreen:


I jesteś z tego stanu rzeczy zadowolony?

Listek

2013-09-25, 17:50
Sam pracuje w kitajskiej firmie. Jak przyjeżdża Toyoda, to może nie musimy się kłaniać po pas. Ale też jest kilka restrykcyjnych zasad dotyczących ich i naszej kultury. Np. do każdego z Japończyka z którym pracujemy, musimy zwracać się imieniem+san. Nie można rzuć gumy etc, etc.

rrdzony

2013-09-25, 17:51
szer.Lucjan napisał/a:

Burzcie się bardziej, ciekawe czyja to wina... tak btw. pracownicy nie zostali zapakowani do pociągów i siła przywiezieni do fabryki... sami chcieli tak pracować więc skośna fabryka skośne prawo, czego się k***a rzucacie ONRowskie pajace


A co, mają zdychać z głodu? Może byś się dowiedział dlaczego ludzie muszą zapieprzać za takie grosze i dawać się poniżać? To ja ci powiem: kiedyś Polska miała przemysł. Ale przemysł zlikwidowano, bo Polska z kraju industrialnego miała stać się krajem usług. A ludzie potracili pracę, ponadto się okazało, że tyle usług nie potrzeba by w Polsce było małe bezrobocie. No to ściągnięto chińczyków i koreańczyków, żeby postawili swoje fabryki, przy okazji nie płacąc podatków (jaki ten nasz rząd chojny). To system wpływa na pojedyncze jednostki, a nie odwrotnie.

I nie jestem żadnym ONRowcem, wypraszam sobie.