18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach

Jackie Chan, nie Jackie Chan sprawiedliwość musi być

Halman • 2014-12-28, 21:54
32-letni aktor i piosenkarz Jaycee Chan został aresztowany w tym roku w Pekinie po tym, jak podczas policyjnej operacji test na obecność marihuany w jego organizmie okazał się pozytywny.
Policja poinformowała, że podczas przeszukania domu młodego gwiazdora odnaleziono też 100 gramów narkotyku.

W wywiadzie opublikowanym przez chińską agencję prasową Xinhua Jackie Chan publicznie kaja się za syna. Mówi, że jest zawstydzony sytuacją i ma nadzieję, że jego syn w przyszłości sam zaangażuje się w kampanię antynarkotykową.

Tymczasem jak zauważają media, Jaycee Chana czeka formalny proces sądowy. 100 gramów marihuany może zostać zakwalifikowane jako znaczna ilość narkotyku, za co w Państwie Środka grozi kara śmierci.


A u nas?


Żródło

PA...........SM

2014-12-28, 21:56
Bardzo dobrze! Powiesić żółtego ch*ja i tyle w temacie! Narkotyki to zło!

19WTJ89

2014-12-28, 22:03
Beke bym miał jakby ci dziecko kiedyś z narkotykami wpadło , co też byś mu szubienice zaserwował ?

Propane

2014-12-28, 22:06
HAhaha a on tym policjantom tłumaczył
-Panowie ja tu tylko jajami handluje
a oni cap go za szyje i do radiowozu na kotlety jada haha

Halman

2014-12-28, 22:07
19WTJ89 napisał/a:

Beke bym miał jakby ci dziecko kiedyś z narkotykami wpadło , co też byś mu szubienice zaserwował ?



Jak sobie wychowasz tak będziesz miał a od uzyskania pełnoletności odpowiadają za swoje czyny...

Ca...........er

2014-12-28, 22:09
Może jestem debilem, ale z przedmówcą się nie zgodzę. Narkotyki, czy złe czy nie, nie powinny powodować, że z wolnych ludzi robi się z nas stado baranów sterowanych przez "dobrodusznych" pasterzy. Jesteśmy wolni, to niszczmy się w dowolny sposób, jeśli taka nasza wola.
Ogólnie śmiać mi się chce, gdy słucham wysmęceń ważniaków w TV twierdzących, jaka to legalizacja by była zła. Wszystko sprowadza się do tego, że, gdyby istniała taka możliwość, to każda matka i ojciec poszli by nakupić hery, koko, metaamfetaminy i naćpali by się jak króliki przed seksem, BO MOŻNA! Ale za to mamy półlegalne dopalacze i research chemicals, które są o wiele bardziej niebezpieczne niż narkotyki i bandę młodocianych ćpunów, a także polityków bogatszych o łapówki mafii narkotykowych.
PANxxxBDSM, gratuluję życia w dzisiejszym świecie bez grama alkoholu czy tytoniu. Biorę to za pewnik, bo jeśli by tak nie było musiałbym uznać co najmniej komentarz za idiotyczny i obłudny.

le_Roi_des_fous

2014-12-28, 22:09
A u nas to psy sobie zamawiają towar a właściciel nic o tym nie wie.

RockyWood

2014-12-28, 23:00
a u nas

jak napiszesz że jaracze to ćpuny to zaraz zleci się rój gimbusów i będą starali się zrównać każdego do ich poziomu po czym będą rozk***iać doświadczeniem.

Nejm

2014-12-28, 23:04
Zabić za marychę :szczerbaty: Dobrze, że ludzie już chociaż przestali "wiedźmy" palić na stosie.
Do spraw używek też najwyraźniej potrzeba czasu, cóż... :kawa:

Zolc

2014-12-28, 23:49
PANxxxBDSM napisał/a:

Bardzo dobrze! Powiesić żółtego ch*ja i tyle w temacie! Narkotyki to zło!



Po pierwsze to dawka czyni truciznę, po drugie to jest tyle wersji legalnych nielegalnych narkotyków że gdybyś o nich wiedział to byś się zdziwił, a po trzecie to jak widać nawet delegalizacja nie powstrzyma ludzi od ćpania.

A gdyby tak zalegalizować wszystkie substancje zwane narkotykami to i na wiele chorób znalazły by sie leki. :roll:

KrisCFC

2014-12-29, 00:34
PANxxxBDSM napisał/a:

Bardzo dobrze! Powiesić żółtego ch*ja i tyle w temacie! Narkotyki to zło!



Tak jest ! Jarajmy tylko szałwię !

conrad303

2014-12-29, 13:29
a w UK za 3 uncje tematu dozór raz na miesiac

Teodorr

2014-12-29, 21:47
Panie swiec nad jego dusza [*]

Falsum

2014-12-29, 21:49
:homer:
Kara śmierci za taką pierdołę...
Chinom gratuluję legislatorów...

DRUGA_WOJNA

2014-12-29, 21:57
"Zabijemy cię, żebyś się więcej nie truł" :roll: