18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach

Jackie Chan, nie Jackie Chan sprawiedliwość musi być

Halman • 2014-12-28, 21:54
32-letni aktor i piosenkarz Jaycee Chan został aresztowany w tym roku w Pekinie po tym, jak podczas policyjnej operacji test na obecność marihuany w jego organizmie okazał się pozytywny.
Policja poinformowała, że podczas przeszukania domu młodego gwiazdora odnaleziono też 100 gramów narkotyku.

W wywiadzie opublikowanym przez chińską agencję prasową Xinhua Jackie Chan publicznie kaja się za syna. Mówi, że jest zawstydzony sytuacją i ma nadzieję, że jego syn w przyszłości sam zaangażuje się w kampanię antynarkotykową.

Tymczasem jak zauważają media, Jaycee Chana czeka formalny proces sądowy. 100 gramów marihuany może zostać zakwalifikowane jako znaczna ilość narkotyku, za co w Państwie Środka grozi kara śmierci.


A u nas?


Żródło

kidi1

2014-12-29, 22:00
A u nas? U nas to samo, pie**olą, grożą i wypuszczają jak sprawa w mediach ucichnie. Ile gwiazdek w Polsce miało iść siedzieć? Doktorek z serialu, za jazdę po pijaku z potrąceniem kobiety, były mąż Górniakowej i dużo innych (nie oglądam TV to nie znam nazwisk) I co? Jak już go powieszą to wtedy napisz "A u nas? "

Vongin

2014-12-29, 22:03
A ch*j dupa tam jest tyle ludzi że tylko szukają powodu by chociaż jakąś część wytępić :D

borys04

2014-12-29, 22:13
Takie mają prawo i kulturę, jak mu sie nie podoba to niech sie wyprowadzi ;) ale teraz to juz po ptakach :D

Voit

2014-12-29, 22:25
@PANxxxBDSM Zauważyłem po raz kolejny tak żenujący post z twojej strony, że sprawdziłem co ty tam pie**olisz, i wiesz co?! jesteś zj***ny

androgenius

2014-12-29, 22:28
Wyobrazcie sobie,ze przylatuja kosmici, podchodza do was i zagaduja:

- to mowicie, ze od lat prowadzicie ogolnoplanetarna wojne z roslina...i przegrywacie :smiechzula:


Corporal_Grue

2014-12-29, 22:30
Narkotyki są złe.
Alkohol jest narkotykiem.
Narkotyki są dobre.
Dobranoc.

solidsnake

2014-12-29, 22:48
PANxxxBDSM napisał/a:

Bardzo dobrze! Powiesić żółtego ch*ja i tyle w temacie! Narkotyki to zło!



Tak sobie poczytałem trochę twoich komentarzy i dochodze do wniosku że...jakby to delikatnie ująć...jesteś głupi jak na 40 latka

szczav

2014-12-29, 22:52
tak k***a? robić co się chce? niszczyć się jak się chce? pełna wolność, k***a brać i ćpać co się chce... A jak k***a po 10 latach ćpania padniesz na chodniku to kto k***a zapłaci za j***ną karetkę, która po ciebie przyjedzie? Kto k***a zapłaci za j***ne leczenie, leki, zapłaci lekarzom, a potem zapłaci za pobyt w j***nym szpitalu. I tak k***a uważam, że każdego frajera żerującego na normalnych ludziach należy wj***ć do dołu i zasypać wapnem. O tym się nie myśli... Robie co chce, nikomu nic do tego, truję się czym chce, nikomu nic do tego. Ale przy okazji robić koszty dla podatników w tysiace to już k***a w bani za mało miejsca. Na leczenie uzależnionych od fajek wydaje się miliony, o alko nawet nie wspomnę. Kara śmierci i ch*j, dobrze w tych Chinach kombinują. Tu piwa lecą za legalizacje wszystkiego, ale k***a piwa od ludzi którzy chyba jeszcze podatków nie płacą, albo k***a nie mają pojecia gdzie te ich pieniądze idą... I nie pie**olić mi tu o złodziejach z wiejskiej bo to inny temat.

zielak300

2014-12-29, 22:58
Calmwater napisał/a:

Może jestem debilem, ale z przedmówcą się nie zgodzę. Narkotyki, czy złe czy nie, nie powinny powodować, że z wolnych ludzi robi się z nas stado baranów sterowanych przez "dobrodusznych" pasterzy. Jesteśmy wolni, to niszczmy się w dowolny sposób, jeśli taka nasza wola.
Ogólnie śmiać mi się chce, gdy słucham wysmęceń ważniaków w TV twierdzących, jaka to legalizacja by była zła. Wszystko sprowadza się do tego, że, gdyby istniała taka możliwość, to każda matka i ojciec poszli by nakupić hery, koko, metaamfetaminy i naćpali by się jak króliki przed seksem, BO MOŻNA! Ale za to mamy półlegalne dopalacze i research chemicals, które są o wiele bardziej niebezpieczne niż narkotyki i bandę młodocianych ćpunów, a także polityków bogatszych o łapówki mafii narkotykowych.
PANxxxBDSM, gratuluję życia w dzisiejszym świecie bez grama alkoholu czy tytoniu. Biorę to za pewnik, bo jeśli by tak nie było musiałbym uznać co najmniej komentarz za idiotyczny i obłudny.



Zapomniałeś o fakcie, że naćpany marihuaną może mieć wpływ również na innych np. kogoś zabić nożem/samochodem. Rządzący poprzez zakaz zażywania marichuany próbują chronić społeczeństwo, a nie zaćpane jednostki.

ska

2014-12-29, 22:58
Problem heroiny, mety, trawy i tak dalej nie polega na tym, że ktoś się troszczy o nasz zdrowie. Tutaj chodzi tylko i wyłącznie o akcyzę jaką płacimy za papierosy i alkohol. Państwa z tego żyją a jednocześnie głoszą jakie picie i palenie jest szkodliwe a to w 100% wybiela cały system. Druga kwestia, gdyby narkotyki twarde były legalne i każdy by ćpał na umór to powstaje problem zdrowia a także leczenia tych ludzi więc ubezpieczenia- oczywiście ten co pracuje ma a ci co ćpają zazwyczaj nie nadają się do stałej roboty więc po 5 latach mielibyśmy drugą grecje.

Rekin_piczojad

2014-12-29, 23:08
Calmwater napisał/a:

Może jestem debilem, ale z przedmówcą się nie zgodzę. Narkotyki, czy złe czy nie, nie powinny powodować, że z wolnych ludzi robi się z nas stado baranów sterowanych przez "dobrodusznych" pasterzy. Jesteśmy wolni, to niszczmy się w dowolny sposób, jeśli taka nasza wola.


Wy ludzie chyba nie jesteście świadomi do czego to by doprowadziło. Sam kiedyś też zakochałem się w wizji liberalizmu, twierdziłem, że każdemu trzeba pozwolić iść do piekła swoją własną drogą. Ale zrozumiałem, że to nie tak. Pozwolenie na budowę autostrady do j***nego piekła jest okrutnym błędem. Legalizacja i bach! W wiadomościach: naćpani gimnazjaliści, naćpane matki, naćpani ojcowie. Dotację na programy dla ćpunów, schronienia, rosnące ubóstwo. Mało mamy alkoholików w kraju? I nie pie**olić mi tu o świadomości bo tę można łatwo zmanipulować.

Kuriki

2014-12-29, 23:09
szczav napisał/a:

tak k***a? robić co się chce? niszczyć się jak się chce? pełna wolność, k***a brać i ćpać co się chce... A jak k***a po 10 latach ćpania padniesz na chodniku to kto k***a zapłaci za j***ną karetkę, która po ciebie przyjedzie? Kto k***a zapłaci za j***ne leczenie, leki, zapłaci lekarzom, a potem zapłaci za pobyt w j***nym szpitalu. I tak k***a uważam, że każdego frajera żerującego na normalnych ludziach należy wj***ć do dołu i zasypać wapnem. O tym się nie myśli... Robie co chce, nikomu nic do tego, truję się czym chce, nikomu nic do tego. Ale przy okazji robić koszty dla podatników w tysiace to już k***a w bani za mało miejsca. Na leczenie uzależnionych od fajek wydaje się miliony, o alko nawet nie wspomnę. Kara śmierci i ch*j, dobrze w tych Chinach kombinują. Tu piwa lecą za legalizacje wszystkiego, ale k***a piwa od ludzi którzy chyba jeszcze podatków nie płacą, albo k***a nie mają pojecia gdzie te ich pieniądze idą... I nie pie**olić mi tu o złodziejach z wiejskiej bo to inny temat.


Mam rozwiązanie na twój problem. Prywatna służba zdrowia.

Dziękuję. Branoc :amused:

SHF-Stealer

2014-12-29, 23:53
zielak300 napisał/a:



Zapomniałeś o fakcie, że naćpany marihuaną może mieć wpływ również na innych np. kogoś zabić nożem/samochodem. Rządzący poprzez zakaz zażywania marichuany próbują chronić społeczeństwo, a nie zaćpane jednostki.



Co do samochodu - mogę się zgodzić
Ale kuhwa jakoś nie widzę, żeby ktokolwiek po trawie rzucał się na kogoś z nożem.

pzt. rządzący nie starają się chronić ludzi, tylko inkasować jak najwięcej w łapę od gangów narkotykowych.

fabiothethird

2014-12-30, 00:01
Czy tylko ja tam k***a widzę Jaycee Chan, a nie Jackie Chan?! Poza tym Jackie ma trochę więcej niż 32 lata.

solidsnake

2014-12-30, 00:25
DO LUDZI CO WIEDZĄ CO I JAK

Jak zaczyna się temat o marihuanie to po prostu przewijajcie dalej bo wypowiadanie na ten temat na tej stronie nie ma sensu, tu jest pełno kretynów co to twierdzą że jak ktoś zapali to zadźga kogoś nożem albo będzie spał na dworcu "naćpany".

Już nawet nie będę próbował was przekonać że alkohol jest tak samo a nawet bardziej szkodliwy bo te temat był wałkowany na tej stronie miliard razy