18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Intel Extreme Masters fail

masaj990 • 2013-01-24, 15:30
Spotkanie dwoch kultur, Europejskiej i Azjatyckiej.
Ten Pan po lewej to Zooltar (Tadeusz Zieliński)
Jak sam mówi, był troszkę zaskoczony (co widać na gifie) bo wszyscy Koreańczycy przed tym jednak rękę uścisnęli, ale z tego co wiem - później udało się z zawodnikiem uścisnąć dłoń.

Swoja droga, nie powinno byc tak, ze jak sie jest w Europie to sie dostosowuje do kultury ?



Episkopat

2013-01-27, 17:12
maniiiek napisał/a:

Mam jeszcze podać jakiś link do słownika, który wyjaśnia znaczenie tego słowa?
A gdzie ja niby jadem pluję? A z resztą już rozumiem... mam do czynienia z trollem i tylko marnuje swój cenny czas na idiotę, któremu się wydaje, że jest inteligentny bo "wkręca" innych w sieci, że jest głupszy, niż jest w rzeczywistości? Przykro mi, ale to tak nie działa. Kretynem jesteś, byłeś i będziesz i żadne próby dowartościowania się w sieci tego nie zmienią. Ba.. to tylko jeszcze bardziej cementuje twój kretynizm.
Z tego co widzę to ty taki osioł po mózgotrzepie jak się bawimy w porównywanie parzystokopytnych i alkoholu.



No i wyszło szydło z wora. Niby rozmówca na poziomie a w rzeczywistości polaczek: zwykły cham i prostak który obraża innych (i do tego internetowy napinacz). Łał, musisz być niezłym kozakiem w realu.

Ciebie najbardziej boli, że używam zwrotu "placzek" i tylko o to tutaj się rozchodzi ta dyskusja.
To ty pierwszy zwróciłeś mi uwagę o "polaczkach". Zatem sam musisz się czuć polaczkiem. Małym, zawistnym człowieczkiem, który pluje jadem i dusi w sobie złość i nienawiść. :emo:

Nie jesteś w stanie ogarnąć, że nie wyzywam Polaków, Polski itd.

Nie ma sensu z Tobą pisać, jesteś poniżej mojego poziomu, zatem z mojej strony EOT.

Goodbay. 8-)

maniiiek

2013-01-27, 23:17
Episkopat napisał/a:

No i wyszło szydło z wora. Niby rozmówca na poziomie a w rzeczywistości polaczek: zwykły cham i prostak który obraża innych (i do tego internetowy napinacz). Łał, musisz być niezłym kozakiem w realu


Przecież to co napisałem było i tak ze 3 poziomy wyżej od tego co ty reprezentujesz...
Episkopat napisał/a:

Ciebie najbardziej boli, że używam zwrotu "placzek" i tylko o to tutaj się rozchodzi ta dyskusja.
To ty pierwszy zwróciłeś mi uwagę o "polaczkach". Zatem sam musisz się czuć polaczkiem. Małym, zawistnym człowieczkiem, który pluje jadem i dusi w sobie złość i nienawiść.


Zwróciłem ci jedynie uwagę, że światli ludzie takich określeń nie używają. Nigdzie na tego Koreańczyka jadem nie plułem, ale ty w tej swojej małej, durnej łepetynce już sobie dorobiłeś ideologie i powtarzasz to jak mantrę a co najgorsze sam w to wierzysz. Błagam! Powiedz, że jaja sobie robisz bo na sam fakt, iż po ziemi chodzi aż tak durne stworzenie podające się za człowieka smutno mi się robi :-(
Episkopat napisał/a:

Nie jesteś w stanie ogarnąć, że nie wyzywam Polaków, Polski itd.


Ale ja nic takiego nie napisałem nawet. Tylko, że ty, kretynie naczelny czytać ze zrozumieniem nie potrafisz tylko sobie durne ideologie dorabiasz a następnie wmawiasz rozmówcy, że o to mu chodziło i już :roll:
Episkopat napisał/a:

Nie ma sensu z Tobą pisać, jesteś poniżej mojego poziomu, zatem z mojej strony EOT.


Chcesz zobaczyć coś w okolicach twojego "poziomu"? Proszę bardzo:
Episkopat napisał/a:

Goodbay.


Nie masz jaj!
O tak, mniej więcej twój "poziom" widzę.