18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Intel Extreme Masters fail

masaj990 • 2013-01-24, 15:30
Spotkanie dwoch kultur, Europejskiej i Azjatyckiej.
Ten Pan po lewej to Zooltar (Tadeusz Zieliński)
Jak sam mówi, był troszkę zaskoczony (co widać na gifie) bo wszyscy Koreańczycy przed tym jednak rękę uścisnęli, ale z tego co wiem - później udało się z zawodnikiem uścisnąć dłoń.

Swoja droga, nie powinno byc tak, ze jak sie jest w Europie to sie dostosowuje do kultury ?



sinjids

2013-01-24, 18:25
masaj990 napisał/a:


Swoja droga, nie powinno byc tak, ze jak sie jest w Europie to sie dostosowuje do kultury ?



Podejrzewam, że będąc w Japonii na zawodach, gdy stres by Cię przycisnął i mnóstwo ludzi obskoczyło to też byś zapomniał że nie jesteś u siebie. Ludzie, wyrozumiałości trochę... :kawa:

S.O.A.D.

2013-01-24, 18:28
@ellsworth

Przepraszam, a co miało służyć za wzór dla świata? Mieliśmy k***a przyjąć baktuny Majów? Poza tym - wcale nie jest tak, że Europa narzuciła całemu światu swoją kulturę. System decymalny jest "wspólnym dziełem" Europy, Arabów i Hindusów. Europa rozwijała się najdynamiczniej, była ekspansywna, więc nic dziwnego, że wiele rozwiązań zostało przyjętych przez kraje, do których zawitaliśmy (nie ważne czy pokojowo, czy najazdem, czy sami byliśmy najeżdżani). A zamiast być dumnym z tego, że pochodzisz z kontynentu, który tyle dał światu, to jesteś j***nym malkontentem, któremu się nie da dogodzić.

Srasłkasz

2013-01-24, 18:39
Każdy kto miał taką sytuacje, wie jakie ch*jowe to uczucie jest. ;(

rusofil

2013-01-24, 18:47
Jaki fail? To oczywiste, że dużo Azjatów nie uściśnie wyciągniętej dłoni, więc trzeba być przygotowanym na taką ewentualność. Ktoś, kto tego nie wie, ma zajebiste braki w elementarnej wiedzy. Już to widzę jak wy, srający żarem, przystosowujecie się do czyjejś kultury, jadąc na przykład do jakichś krajów azjatyckich. Typowa polska obłuda.

Avalansh

2013-01-24, 18:55
Najlepsze było jak w konkursach z publicznością do wygrania była przepocona czapka Teemo z łba tego typa i jego grubego kolegi ;)

PepsiQ

2013-01-24, 19:01
hahahaha dobrze tak ch*jowi

SzokAT

2013-01-24, 19:09
Nie zauważył po prostu.

bohdan_lazuka

2013-01-24, 19:14
Koreańczyk jak by był honorowy, to by popełnił teraz sepuku, bo uraził gospodarza. Ale to koreańczyk a nie japończyk, a koreańczycy to dzikusy.

Rottensparrow

2013-01-24, 19:27
bohdan_lazuka napisał/a:

Koreańczyk jak by był honorowy, to by popełnił teraz sepuku, bo uraził gospodarza. Ale to koreańczyk a nie japończyk, a koreańczycy to dzikusy.



polacy to dzikusy, koreańczycy to silniejszy naród

Co...........21

2013-01-24, 19:31
TytanowaPyta napisał/a:

Zooltar nie ma spokoju przez tego gifa :P



Jaki k***a znowu Zooltar? Ten co kitajcow w PowderAngers przyzywał czy co?

typo

2013-01-24, 19:46
Może ktoś wyjaśnić kim jest Zooltar? Ja z graniem na bakier, ale Intel Extreme Master to z tego co wyczytałem duża impreza, wiec gostek pewnie niezle wymiata. Ciekawy jestem.

Jemiide

2013-01-24, 19:47
Omg śmieszny gif ze śmiesznym Failem, a wy tu już jakieś wywody o różnych kulturach..

Ps. Tadek nawet sobie nieźle poradził w roli prowadzącego.

maniiiek

2013-01-24, 21:26
@up to sobie gardź, ale w niczym lepszy od nich nie jesteś.