18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Intel Extreme Masters fail

masaj990 • 2013-01-24, 15:30
Spotkanie dwoch kultur, Europejskiej i Azjatyckiej.
Ten Pan po lewej to Zooltar (Tadeusz Zieliński)
Jak sam mówi, był troszkę zaskoczony (co widać na gifie) bo wszyscy Koreańczycy przed tym jednak rękę uścisnęli, ale z tego co wiem - później udało się z zawodnikiem uścisnąć dłoń.

Swoja droga, nie powinno byc tak, ze jak sie jest w Europie to sie dostosowuje do kultury ?



sebeks

2013-01-24, 21:40
wg mnie taka "gafa" jest dopuszczalna ponieważ w jego kulturze ludzie sie sobie kłaniają, oczywiście mógłby podawać ręke wszystkim ale z drugiej strony, chciałoby wam sie wszystkim kłaniać? ten giff zrobił ktoś kto nie lubi bohatera i na bank jest to jakiś Polak :)

Vinewood

2013-01-24, 22:16
Ten żółty to rasistowska k***a ;)

Ehhcotam

2013-01-24, 22:40
@Vinewood
Ehh takie polskie głupie gadanie. Byłem na Iem'ie oraz spotkałem CAŁE azubu w Pizza Hut. Z kazdym sie przywytałem, zrobiłem zdjecie oraz od kazdego mam autograf. W ogóle bardzo mili Ci koreańczycy ale lepiej pie**olić na sadolu śmieci a później gimbus przeczyta 2 komentarze i rozpowie jakie to żółtki rasistowskie.

Episkopat

2013-01-24, 22:40
@maniiiek

Owszem jestem. Nie gloryfikuje swojej "kultury" jak jakiś debil bo zdaje sobie sprawę, że nie żyjemy w zamkniętym społeczeństwie i że są ludzie którzy myślą inaczej i mają inny punkt widzenia. Polaczki mentalnie tego nigdy nie zaakceptują, czyjejś inności. I nie mam tu na myśli gejów, lewaków, narodowców itd.

Ciesin

2013-01-24, 23:09
Czy to przypadkiem nie ten mądrala, który powiedział, że łatwo wygrają finał? Jeden z ruskich z którymi przegrali, odpowiedział mu później w stylu Kozakiewicza, ale nie mogę znaleźć gifa.

muydeemer

2013-01-25, 00:25
lol, pamietam zooltara z gamblera

morderuk

2013-01-25, 00:59
masaj990 napisał/a:




A kto tu kogos stawia w zlym swietle ? Dopiero pozniej znalazlem post o tym, ze koreanczyk po prostu nie zobaczyl tej reki. A to, ze zapytalem jak to jest z ta kultura to co k***a, to jest stawianie w zlym swietle ? :idzwch*j:



Nie, nie spytales k***a o kulture tylko zadales pytanie z przekasem ewidentnie, wiec sie teraz pajacu nie probuj wykrecac. Robia z igly widly, typ nie zauwazyl reki a goscie rozwineli temat na kulturoznawstwo, wieksza beka z was przyglupy niz z gifa.

koolowsky

2013-01-25, 02:00
kto to jest zoltar wy nołlajfly pie**olone????????????????????!!!!!!!!!!!!!!!!!!!ch*j mnie to i tak w sumie.

diabel666

2013-01-25, 02:48
kto to k***a zoltar?

Suguru

2013-01-25, 08:29
Nie lubie tego cwaniaczkowatego ciecia starajacego sie byc smiesznym.

maniiiek

2013-01-25, 19:19
Episkopat napisał/a:

Owszem jestem


Nie jesteś. Samo słowo "polaczek" pokazuje, że tak na prawdę jesteś ograniczony i tylko kreujesz się na światłą osobę. Bo widzisz, światły człowiek jest otwarty zarówno na innych jak i na swoich.
Episkopat napisał/a:

Polaczki mentalnie tego nigdy nie zaakceptują, czyjejś inności.


A czy Ty akceptujesz inność "polaczków" wobec reszty?
Prawda jest taka, że Koreańczyk popełnił niezłą gafę. W analogicznej sytuacji, gdyby to Polak w Korei się nie ukłonił również byłaby to gafa. Prawda jest taka, że WYPADA się dostosować do zwyczajów, chociaż nie wolno winić obcych, którzy z powodu przeoczenia tego nie robią.

Episkopat

2013-01-26, 12:22
maniiiek napisał/a:


Nie jesteś. Samo słowo "polaczek" pokazuje, że tak na prawdę jesteś ograniczony i tylko kreujesz się na światłą osobę. Bo widzisz, światły człowiek jest otwarty zarówno na innych jak i na swoich.
A czy Ty akceptujesz inność "polaczków" wobec reszty?
Prawda jest taka, że Koreańczyk popełnił niezłą gafę. W analogicznej sytuacji, gdyby to Polak w Korei się nie ukłonił również byłaby to gafa. Prawda jest taka, że WYPADA się dostosować do zwyczajów, chociaż nie wolno winić obcych, którzy z powodu przeoczenia tego nie robią.



Słyszę ból zaciśniętej dup* polaczku. Koreańczyk nie zauważył, że Zooltar podaje mu rękę. I tyle. Gorsze gafy popełnia nasz prezydent.

Polaczki mogą lizać co najwyżej mi moje buty i pracować na plantacji bawełny. To są umysłowo i genetycznie upośledzeni podludzi, takie zwierzęta które nauczyły się naśladować ludzi cywilizowanych.

maniiiek

2013-01-26, 17:57
Episkopat napisał/a:

Słyszę ból zaciśniętej dup* polaczku. Koreańczyk nie zauważył, że Zooltar podaje mu rękę. I tyle. Gorsze gafy popełnia nasz prezydent.


No i wyszło chamstwo i wtórny analfabetyzm z worka. Przeczytałeś, nie zrozumiałeś co czytasz i masz pretensje. Najzabawniejsze, że ja własnie to samo napisałem... :roll:
Episkopat napisał/a:

Polaczki mogą lizać co najwyżej mi moje buty i pracować na plantacji bawełny. To są umysłowo i genetycznie upośledzeni podludzi, takie zwierzęta które nauczyły się naśladować ludzi cywilizowanych.


Zabawne, ale ton tego komentarza jasno pokazuje, że ty tu jedynym "polaczkiem" jesteś.

Episkopat

2013-01-26, 21:36
maniiiek napisał/a:


No i wyszło chamstwo i wtórny analfabetyzm z worka. Przeczytałeś, nie zrozumiałeś co czytasz i masz pretensje. Najzabawniejsze, że ja własnie to samo napisałem... :roll:

Zabawne, ale ton tego komentarza jasno pokazuje, że ty tu jedynym "polaczkiem" jesteś.



Polaczku, idź pluć swoim jadem gdzieś indziej. Nie pojmujesz różnicy pomiędzy kulturami Polski i Korei. Jesteś słabiakiem i tyle.

Jeżeli nie rozumiesz różnicy pomiędzy polaczkiem a Polakiem to podpowiem - to jest różnica jak między koniem a koniakiem. You get it? :mrgreen:

DWI 8-)

maniiiek

2013-01-27, 13:11
[/quote] Mam jeszcze podać jakiś link do słownika, który wyjaśnia znaczenie tego słowa?
Episkopat napisał/a:

Polaczku, idź pluć swoim jadem gdzieś indziej. Nie pojmujesz różnicy pomiędzy kulturami Polski i Korei. Jesteś słabiakiem i tyle.

A gdzie ja niby jadem pluję? A z resztą już rozumiem... mam do czynienia z trollem i tylko marnuje swój cenny czas na idiotę, któremu się wydaje, że jest inteligentny bo "wkręca" innych w sieci, że jest głupszy, niż jest w rzeczywistości? Przykro mi, ale to tak nie działa. Kretynem jesteś, byłeś i będziesz i żadne próby dowartościowania się w sieci tego nie zmienią. Ba.. to tylko jeszcze bardziej cementuje twój kretynizm.
Episkopat napisał/a:

Jeżeli nie rozumiesz różnicy pomiędzy polaczkiem a Polakiem to podpowiem - to jest różnica jak między koniem a koniakiem. You get it?


Z tego co widzę to ty taki osioł po mózgotrzepie jak się bawimy w porównywanie parzystokopytnych i alkoholu.