18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Integracja

freaky • 2023-09-04, 18:00
Chyba nie przebiega po myśli.


aurora

2023-09-04, 18:05
Srał ich pies, jednych i drugich.

Kriski

2023-09-04, 18:09
Hrabia Janusz poczuł się zignorowany.

sirmlcs

2023-09-04, 18:28
Zaczyna się panoszenie ukrów; ciekawe co na to wszyscy ukrofile-antypolacy

Jesse.Pinkman

2023-09-04, 18:47
Kolejny zapijaczony ryj, wielki polski pan. Wstyd mi k***a, że takie gówno nazywa się Polakiem. Są poj***ni Ukraińcy i są też normalni, pracujący Ukraińcy - ktoś kto tego nie ogarnia jest tak samo zj***ny jak ten ochlapus.

dżonyłojlker

2023-09-04, 18:57
Niedaleko mnie jest jeziorko, czasem się tam przechadzam. Często siedzą tam "nasi bracia", trzech samców w wieku poborowym i jedna samica. Jak na banderów są bardzo spokojni, tylko chleją i drą ryje. Za każdym razem gdy obok nich przechodzę, to nucę sobie pod nosem "baćko nasz bandera" [żeby nie było, że taki ze mnie chojrak i chciałbym się z nimi wszystkimi napie**alać (po prostu zawsze jak ich widzę, to najpierw przekładam kozik z plecaka do kieszeni)], ale udają, że nie słyszą.



sirmlcs napisał/a:

Zaczyna się panoszenie ukrów; ciekawe co na to wszyscy ukrofile-antypolacy



Spójrz w górę, to wina Januszów.

edit: no i jeszcze w dół - pinki też musiał dorzucić swoje 3 kopiejki.

pinki, widzę, że nadal odpie**alasz swoje stare numery i sam sobie stawiasz piwka.

Badawczy

2023-09-04, 18:59
j***ć banderowców j***nych

LubięWdupę

2023-09-04, 19:03
Jesse.Pinkman napisał/a:

Kolejny zapijaczony ryj, wielki polski pan. Wstyd mi k***a, że takie gówno nazywa się Polakiem. Są poj***ni Ukraińcy i są też normalni, pracujący Ukraińcy, jak ktoś tego nie ogarnia to jest tak samo zj***ny jak ten ochlapus.



Nikogo nie obchodzi kim jest twój stary

~Velture

2023-09-04, 19:17
ej k***a. Bez obrazy sadole ale bez początku historii to sobie możemy zgadywać co tam się odj***ło.
Na 99 filmów tutaj z takimi sytuacjami ale bez udziału ukraińców w PL to każdy pisze to samo "a co było na początku?" "taki film w połowie to ch*ja widać co się działo wcześniej" itp.

ch*j tam wie czy janusza wk***iło, że ukrainiec na kasie obsługując sobie coś pogadał w trakcie czy k***a 10min kolejka stała bo "dżonjego łolkjera z kraju" wybierali...

Lubię się doj***ć ale znając cała sytuację a nie koniec akcji.

Yelu

2023-09-04, 19:50
Gdzie film z zewnątrz? Chyba ruski czy tam ukry zebrały bęcki:) i dobrze

sirmlcs

2023-09-04, 20:05
VeIture napisał/a:

ej k***a. Bez obrazy sadole ale bez początku historii to sobie możemy zgadywać co tam się odj***ło.
Na 99 filmów tutaj z takimi sytuacjami ale bez udziału ukraińców w PL to każdy pisze to samo "a co było na początku?" "taki film w połowie to ch*ja widać co się działo wcześniej" itp.
Lubię się doj***ć ale znając cała sytuację a nie koniec akcji.





Chyba chodziło o to że ukro szmata sobie gadała z ukrem na kasie, a polaki się wk***iły; na to chyba kierowniczka czy ta szmata powiedziała że oni przecież wybierali łiski to czemu robią problem :D

Watermelon

2023-09-04, 20:13
j***ny patus dostałby w p*zde jakbym co spotkal

Spar1988

2023-09-04, 20:18
k***a do niemca to na szparagi zapie**alają i ukłony biją , nikt szwaba nie wyzywa za miliony ludzi w obozach, media tak zryły banie takim prostym amebą jak ten z filmiku że to przecież byli naziści .

siwybialy

2023-09-04, 20:37
U mnie w pracy jest z 500 Ukraińców na produkcji. Część jest poj***ne, część wk***iajaca, część w porządku i bardzo w porządku.
Tak jak wszędzie .