18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Integracja

freaky • 2023-09-04, 18:00
Chyba nie przebiega po myśli.


PolAK

2023-09-04, 20:44
Jesse.Pinkman napisał/a:

Kolejny zapijaczony ryj, wielki polski pan. Wstyd mi k***a, że takie gówno nazywa się Polakiem. Są poj***ni Ukraińcy i są też normalni, pracujący Ukraińcy - ktoś kto tego nie ogarnia jest tak samo zj***ny jak ten ochlapus.



j***ny dezerter uważa ,że mu się w Polsce wszystko należy - niech wypie**ala na wojnę

freaky

2023-09-04, 20:45
VeIture napisał/a:

ej k***a. Bez obrazy sadole ale bez początku historii to sobie możemy zgadywać co tam się odj***ło.
Na 99 filmów tutaj z takimi sytuacjami ale bez udziału ukraińców w PL to każdy pisze to samo "a co było na początku?" "taki film w połowie to ch*ja widać co się działo wcześniej" itp.
ch*j tam wie czy janusza wk***iło, że ukrainiec na kasie obsługując sobie coś pogadał w trakcie czy k***a 10min kolejka stała bo "dżonjego łolkjera z kraju" wybierali...
Lubię się doj***ć ale znając cała sytuację a nie koniec akcji.



Widzisz, tu nie chodzi o ocenę kto zaczął, kto ma rację i komu ch*j w dupę. Tu chodzi o pokazanie, że ludziom już puszczają nerwy. Kończy się powoli eldorado, bo brakuje kasy i ludzie kalkulują co jest przyczyną, z jakiej racji jedni mają lepiej, a drudzy na to lepiej muszą zapie**alać. Resztę sobie dopowiadają, generalizują, a jak emocje sięgną zenitu, wybuchają jak na tym filmie. Ponoć Polska odpowiedziała na apel i zaczyna deportować widomo kogo wiadomo gdzie. Jeśli to prawda to kwestią czasu jest by prawi i sprawiedliwi sami zaczęli donosić gdzie ukrywają się dezerterzy. Wiem, bo nie będę wyjątkiem.

Puczysta

2023-09-04, 20:53
Alkoholiku jak zespół odstawienny wchodzi ,nie jesteś sobą. Biedaczek suszyło i każda sekunda to dla jego posuchy to wieczność.

Za Ukraińcami też nie przepadam, ale takie chamstwa to pracujących nie nawidzę,

0dbytBiskupa

2023-09-04, 21:00
~VeIture napisał/a:

ej k***a. Bez obrazy sadole ale bez początku historii to sobie możemy zgadywać co tam się odj***ło.
Na 99 filmów tutaj z takimi sytuacjami ale bez udziału ukraińców w PL to każdy pisze to samo "a co było na początku?" "taki film w połowie to ch*ja widać co się działo wcześniej" itp.
ch*j tam wie czy janusza wk***iło, że ukrainiec na kasie obsługując sobie coś pogadał w trakcie czy k***a 10min kolejka stała bo "dżonjego łolkjera z kraju" wybierali...
Lubię się doj***ć ale znając cała sytuację a nie koniec akcji.


Nie ważne, co się wcześniej odj***ło. Ważne, że po każdym takim filmiku internetowe patopolaczki dostają patridiotycznej sraczki. A zawsze najwięcej mają do powiedzenia tacy, co żadnego Ukraińca nie znają. Ale wydaje im się, że wiedzą o nich wszystko bo nasłuchali się jakiegoś opłaconego przez kacapów zjeba na youtube.

Kaszakisza

2023-09-04, 21:02
freaky napisał/a:

Widzisz, tu nie chodzi o ocenę kto zaczął, kto ma rację i komu ch*j w dupę. Tu chodzi o pokazanie, że ludziom już puszczają nerwy. Kończy się powoli eldorado, bo brakuje kasy i ludzie kalkulują co jest przyczyną, z jakiej racji jedni mają lepiej, a drudzy na to lepiej muszą zapie**alać. Resztę sobie dopowiadają, generalizują, a jak emocje sięgną zenitu, wybuchają jak na tym filmie. Ponoć Polska odpowiedziała na apel i zaczyna deportować widomo kogo wiadomo gdzie. Jeśli to prawda to kwestią czasu jest by prawi i sprawiedliwi sami zaczęli donosić gdzie ukrywają się dezerterzy. Wiem, bo nie będę wyjątkiem.



Haha k***a śmieszny jesteś.

Przez pomylenie kaczki brutto-netto z budżetu wyparuje dodatkowe 8 miliardów rocznie ale wy dzbany w przybyszach, z których większość pracuje zaklejając dziurę demograficzną i płaci podatki widzicie problem xddd

Nawet mi was nie żal onuce. Będzie was PIS dymał a wy będziecie krzyczeć o więcej. xddd

takamahi

2023-09-04, 21:12
sirmlcs napisał/a:

Zaczyna się panoszenie ukrów; ciekawe co na to wszyscy ukrofile-antypolacy



Chyba jakiś inny film oglądałeś, kolego. Na tym panoszą się jedynie polaczki.

tomashm

2023-09-04, 21:12
Taki film - tyle niedopowiedzeń. Czekam na ciąg dalszy,

Antebot

2023-09-04, 21:23
Dziwne ze go nie wyj***li ze sklepu. Biznes prywatny to poszedł na ch*j. I takie zjeby mają prawa wyborcze...

Grubasnik

2023-09-04, 21:26
Nie wiem czemu zawsze te zapijaczone Januszem uważają się za wielkich kozaków, a jedyny sport jaki widzieli to ten w Tv i przeciętny 20-30latek coś tam ćwiczący ich poskłada jak domek z kart

Halman2

2023-09-04, 21:36
Jakim trzeba być przegrywem, żeby ci ukraińcy pracę zabrali ;) haha

Jakim trzeba być przegrywem, żeby ci ukraińcy pracę zabrali ;) haha

Spar1988 napisał/a:

k***a do niemca to na szparagi zapie**alają i ukłony biją , nikt szwaba nie wyzywa za miliony ludzi w obozach, media tak zryły banie takim prostym amebą jak ten z filmiku że to przecież byli naziści .





Amebom, nie amebą. k***a, tego się uczy w 5 klasie podstawówki!

jjzz26

2023-09-04, 21:54
Ciekawe czy w stosunku do Ukrainek też jest fifa rafa. Im to by pewnie podeszwy butów wylizał z gówna pantofel j***ny.

dżonyłojlker

2023-09-04, 22:12
jjzz26 napisał/a:

Ciekawe czy w stosunku do Ukrainek też jest fifa rafa. Im to by pewnie podeszwy butów wylizał z gówna pantofel j***ny.



Zastanów się co ty piszesz. W temacie gdzie gostek dawał reprymendę UPAdlińskiej szmacie i jej bękartom, to sadolowi obciągacze banderowskiego pęta pisali, że do chłopa by nie wyskoczył, bo by się bał. Ten wyskoczył, więc jest pantoflem :facepalm3:

takamahi

2023-09-04, 22:16
~VeIture napisał/a:

ej k***a. Bez obrazy sadole ale bez początku historii to sobie możemy zgadywać co tam się odj***ło.



Cokolwiek by się odj***ło takiego zachowania w sklepie nie tłumaczy nic, no chyba że ten ukraiński kasjer/sprzedawca(?) zaczął bluzgać na tych awanturujących się, ale to jest mega wątpliwe.

marcin1988r8

2023-09-04, 22:17
Wypie**alaj na wojne powiedzial ten kktory nigdy nawet w MONie nie byl i bladego pojecia o wojnie nie ma... jebac ruskich i ukraincow bo to jeden ch*j tak na prawde ale zachowanie tego cwe*a powinno spotkac sie z oklepem tej cwaniackiej mordy !!!