18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Integracja

freaky • 2023-09-04, 18:00
Chyba nie przebiega po myśli.


Strauss

2023-09-04, 23:16
Fakty są takie, że porządni Ukraińcy siedzą na Ukrainie i wypełniają swój obowiązek wobec ojczyzny. W Polsce możemy spotkać cwaniaczków pozbawionych kręgosłupa moralnego.

A polaczek na nagraniu wcale nie lepszy

barman32

2023-09-04, 23:20
Mam nadzieję, że nasze chłopy porządnie przekopały ukra po jego zmianie.

ErwinR

2023-09-04, 23:47
sirmlcs napisał/a:

Zaczyna się panoszenie ukrów; ciekawe co na to wszyscy ukrofile-antypolacy



debile jak lewusy, klapki na oczy, Zreszta widac pod tematami w takiej tematyce ze sadol to juz ostoja niedoj***nych ukrofili

Sayoko

2023-09-05, 00:11
Języka nie pochwalam ale a ogólnie clue sprawy popieram... wypie**alać na wojnę

nastuh

2023-09-05, 01:54
Skrajne przypadki jak ten sam się wyeliminuje. Dzisiaj wszędzie wszystko nagrywają. Będą straty po jednej jak i drugiej stronie. Sam średnio ich lubie ale bez przesady opierniczać takie akcje.

Ciposzka

2023-09-05, 06:06
Więcej takich potrzeba ale na wiejską bo to oni ich tu w milionach wpuścili

PutinToSmiec

2023-09-05, 06:57
j***ne Polustly pie**olone . Dlatego nie mieszkam w tym kraju gdzie 99% polusów to idioci :-o j***ć Putina !

Celine84 napisał/a:

Więcej takich potrzeba ale na wiejską bo to oni ich tu w milionach wpuścili



Idz sie k***o lecz

:-P

Karboksylator

2023-09-05, 10:49
Jesse.Pinkman napisał/a:

Kolejny zapijaczony ryj, wielki polski pan. Wstyd mi k***a, że takie gówno nazywa się Polakiem. Są poj***ni Ukraińcy i są też normalni, pracujący Ukraińcy - ktoś kto tego nie ogarnia jest tak samo zj***ny jak ten ochlapus.



są też Ukrainki, które fajnie obciągają i najlepiej niech nie wracają na wojnę.

Czaki1m

2023-09-05, 16:19
Niespodziewałem się że ujrzę materiał z biedry w której robię zakupy xD

RodrigoCortez

2023-09-05, 17:20
Jesse.Pinkman napisał/a:

Kolejny zapijaczony ryj, wielki polski pan. Wstyd mi k***a, że takie gówno nazywa się Polakiem. Są poj***ni Ukraińcy i są też normalni, pracujący Ukraińcy - ktoś kto tego nie ogarnia jest tak samo zj***ny jak ten ochlapus.



zapomniałeś dodać że później poleci do kościółka klepać zdrowaśki za Rydzyka i ciągnąć gałę księdzu

Tuco

2023-09-05, 21:29
Fajnie to ujął nasz rodak u Stanowskiego, że każdy z tych zacnych młodzianów nie ma po co na tą Ukrainę wracać. A co do sytuacji, nie wiem, nie było mnie tam, zdania też nie mam, ale w biedrze faktycznie - na pogaduszki nie ma ani miejsca, ani czasu.

minions

2023-09-06, 17:59
freaky napisał/a:

Widzisz, tu nie chodzi o ocenę kto zaczął, kto ma rację i komu ch*j w dupę. Tu chodzi o pokazanie, że ludziom już puszczają nerwy. Kończy się powoli eldorado, bo brakuje kasy i ludzie kalkulują co jest przyczyną, z jakiej racji jedni mają lepiej, a drudzy na to lepiej muszą zapie**alać.


Ale Ty wiesz że ten janusz nigdzie nie zapie**ala,. W przeciwienstwie do ukra.

_Cichy_

2023-09-07, 21:09
Jesse.Pinkman napisał/a:

Kolejny zapijaczony ryj, wielki polski pan. Wstyd mi k***a, że takie gówno nazywa się Polakiem. Są poj***ni Ukraińcy i są też normalni, pracujący Ukraińcy - ktoś kto tego nie ogarnia jest tak samo zj***ny jak ten ochlapus.



Chyba ci się coś poj***ło skoro twierdzisz że ukraincy są normalni :D

Pdst420

2023-09-08, 07:33
Jesse.Pinkman napisał/a:

Kolejny zapijaczony ryj, wielki polski pan. Wstyd mi k***a, że takie gówno nazywa się Polakiem. Są poj***ni Ukraińcy i są też normalni, pracujący Ukraińcy - ktoś kto tego nie ogarnia jest tak samo zj***ny jak ten ochlapus.



Pies j***ł ciebie i banderowców