18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Instruktor kontra uczeń

P@...........@C • 2012-07-02, 01:03
nie ma to jak zlekceważyć ucznia, a potem dziwić się, że się spina ;)


stery_srh

2012-07-02, 01:16
Możnaby powiedzieć, że uczeń przerósł mistrza... ale to miękki ch*j, a nie mistrz. ;-)

fr...........07

2012-07-02, 01:20
Mistrz liczył na to, że uczeń sam sobą rzuci już na samą myśl, że ma z nim do czynienia.

ProVVe

2012-07-02, 02:22
w sumie nie wiem czego to jest pokaz, ale widze worek wiec... Taa zawsze jak ktoś chce komuś zaj***ć to chwyta go za ciuchy...

kokofon

2012-07-02, 02:30
jakas k***a przestala nagrywac filmik w najciekawszxym momecie dlatego nazywa sie k***A ...

lukasoon15

2012-07-02, 07:53
To wcale nie jest taki uczeń. Typ ma czarny pas, więc "coś tam" potrafi

bloodwar

2012-07-02, 07:54
Tak by wyglądała 99% ćwiczeń gdyby "napastnik" stawiał opór a nie posłusznie kładł się na macie przy najmniejszym przyłożeniu siły, to pokazuje jak bardzo bezwartościowe są te wszystkie dżudżitsa, karaty i inne juda w REALNEJ walce, a nie głupich pokazówkach na turnieje. Pamietam, jak u nas był pokaz sprawności policjantów, raz dwa trzy, zajechali drogę, wyciągają kierowce, gleba, cała akcja trwa 20 sekund. Traf chciał że kilka dni później w mieście szalał pijany 16sto late za kierownicą, najpierw ścigali go ze dwie godziny po starówce i parku, zajeżdzali mu drogę kilka razy ale za każdym razem chłopak wsteczny i jedzie dalej, zatrzymało go dopiero to, że zarył samochodem w rów (sam, nie wepchęły go tam radiowozy) a potem pół godziny nie mogli go wyciągnąć zza kierownicy bo się zaparł rękami nogami, dopiero jakiś mundry, znudzony biernym oporem wyciągnął paralizator...

kotorminator

2012-07-02, 09:12
Jeżeli ktoś ćwiczy systematycznie i podejdzie do nauki poważnie, może osiągnąć bardzo wiele. Sam tronowałem trzy lata AI KI DO i widziałem zak***istych wymiataczy. Raz spróbowałem się stawiać Mistrzowi z trzecim danem. To była poezja jak mną jebnął. A co do używania technik podczas bójek, to lepiej nie, Chyba że faktycznie ktoś cię złapię za rękę albo za fraki, ale polecam dobre jebnięcie w palnik a nie żadne kombinowanie.

defcon1

2012-07-02, 09:14
Sama prawda. Przy najmniejszym oporze wszystkie te "walki" gości w kimono to bezwartościowa pokazówka. Jak chcesz się lepiej bronić to polecam boks tajski lub tradycyjny, tam przynajmniej się naprawdę bijesz...

P@...........@C

2012-07-02, 09:19
ProVVe napisał/a:

w sumie nie wiem czego to jest pokaz, ale widze worek wiec... Taa zawsze jak ktoś chce komuś zaj***ć to chwyta go za ciuchy...



W judo nie ma uderzeń :facepalm:

moim zdaniem każda technika powinna być poprzedzona zaznaczonym uderzeniem lub kopnięciem- oddaje to realność walki na chwyty na ulicy.
Odnośnie tych policjantów i walki na ulicy, to zapewniam Ciebie, że nikt na ulicy się nie szarpie 20minut, max walka trwa 2min, jeśli przeiwnicy coś ogarniają. Zazwyczaj poniżej 20s ;)

Pseudolistonosz

2012-07-02, 09:31
Jebie fejkiem: udawane emocje i nienaturalne zachowania. Poza tym, zobaczcie napisy na początku filmu. Kto by zatytułował taki filmik po prostu: "pokaz nr .." toż to był incydent, a nie jakiś pokaz

kesnall

2012-07-02, 09:55
To jest pokaz judo, dokładnie chce pokazać rzut Morote Seoi-Nage, tylko ten trener- mistrz, coś mu nie wychodzi, jak sam powiedział ma zły dzień.

ketoprom

2012-07-02, 09:59
Pseudolistonosz, sam jebiesz fejkiem. Jakiś taki nienaturalny jesteś.

Fazer6

2012-07-02, 10:09
no to zatańczyli

Vinewood

2012-07-02, 10:14
po co wam to pajace skoro wystarczy 9mm :/