18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

I'm Jewish And You Know It

salve789 • 2012-02-15, 11:41
becon becon becon becon nooo! :D


Esz

2012-02-17, 15:27
Niеbieski napisał/a:

Za dużo literek dajecie aby czytać, ale widzę, że na moją odpowiedź zwątpił, hipokryta, hehe. ;-)


Jesli mówisz o mnie to Ci powiem, że nie zauważyłem Twojej odpowiedzi :)
Napisałeś wygolone, a nie łyse.
A dzieci skoro nie mają włosów i nie miały, to nie mogą byc wygolone, tak więc... Jeśli teoria jest prawdziwa, ale postawiona na fałszywym założeniu, wtedy automatycznie jest nieprawdą. Teoria obalona :)

.:...........:.

2012-02-17, 21:39
Esz napisał/a:

A dzieci skoro nie mają włosów i nie miały, to nie mogą byc wygolone, tak więc... Jeśli teoria jest prawdziwa, ale postawiona na fałszywym założeniu, wtedy automatycznie jest nieprawdą. Teoria obalona :)



Hehe, idiota, se łatwiejszą drogę bzdurną wymyślasz, coby ukryć zboczenie, perwers. ;-)

Nie odpowiadaj już, tłumaczenia się są bezcelowe, ciul jesteś i tyle.

_PTK_

2012-02-18, 00:53
Niebieski, przegrałeś z nim.
Leżysz na deskach i dalej machasz rękami,
tylko gimbusy będą myślały, że mu dogadałeś.

:mrgreen:

.:...........:.

2012-02-18, 00:55
_PTK_, ja pie**olę. :-/ Co teraz mam zrobić? :emo:

_PTK_

2012-02-18, 01:04
Weź skakankę i poszukaj klamki.
A tak na serio, to nic, przecież nikogo chyba nic nie zabolały te komentarze? :D

.:...........:.

2012-02-18, 01:06
_PTK_ napisał/a:

A tak na serio, to nic, przecież nikogo chyba nic nie zabolały te komentarze? :D



:nie_znaju: To Ty jesteś homofobem. :roll:

_PTK_

2012-02-18, 01:12
Yep, ale nie ja wystartowałem z tematem :D
w sumie gdyby nie błąd ortograficzny to tematu by nie było.
Ale widzę po wypowiedziach, że bardziej Ci przeszkadza moje obrzydzenie i nienawiść to pedałów, niż mi ich obecność wśród żywych. :D

.:...........:.

2012-02-18, 01:16
Generalnie nie interesuje mnie niczyja opinia z internetu, piszę se bo jest późno i popijam piwo. Sprawdzam reakcje ludzi. ;-)

Początkowo chciałem po prostu napisać, że mam to w dupie i wali mnie to, ale ktoś mógłby to zbyt dosłownie odebrać. :roll:

_PTK_

2012-02-18, 01:23
Heheh, no jak byś tak napisał to na 100 % ktoś by się później odniósł do twojej obecności na tym filmiku.

W k***iłeś mnie z tym piwem, też bym się napił. :)