18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

I'm Jewish And You Know It

salve789 • 2012-02-15, 11:41
becon becon becon becon nooo! :D


bogdanznosa

2012-02-16, 10:35
k***a gdyby Palestyny nie rozj***ły j***ne amerykańce to nigdy by takie pedalstwo żydowskie się nie zalęgło.

.:...........:.

2012-02-16, 10:37
bogdanznosa napisał/a:

k***a gdyby Palestyny nie rozj***ły j***ne amerykańce to nigdy by takie pedalstwo żydowskie się nie zalęgło.



Żydzi są nieco starszym narodem niż Amerykanie. Poza tym rasista z Ciebie, masz klapsa.

bogdanznosa

2012-02-16, 10:39
Co z tego, że rasista? Jestem antysemitą i jestem z tego dumny. Polak i antysemita to synonimy.

I co z tego, że żydzi są starszym narodem? Z jakiegoś powodu nigdy nie mieli własnego państwa i grubasy pozwoliły im się mnożyć.

wojtas2112

2012-02-16, 10:43
Za ten kawałek duże piwo. Gazowane cyklonem B.

Takeda

2012-02-16, 11:03
bogdanznosa napisał/a:

Jestem antysemitą i jestem z tego dumny.



Fiutka masz za małego, żeby być z niego dumnym?

bogdanznosa napisał/a:

Polak i antysemita to synonimy.



Weź się w łeb pie**olnij :)

cykenmyken

2012-02-16, 12:16
wuja adolf sie w grobie przewraca

szczur77

2012-02-16, 13:22
za zydowska propagande piwa nie ma :P

Esz

2012-02-16, 13:25
Niеbieski napisał/a:



Na niczym, nienawiścią mózg ma przepełniony. ;-)



Nie nawidzę pedałów, ale nie jestem homofobem. W ogole to sformułowanie jest jakieś niepoprawne.
Fobia to uporczywy lęk, a ja się ich nie boje, tylko po prostu nimi gardzę, brzydzę się.
A rasiści co najwyżej mogą mieć mózgi wyżarte przez nienawiść. Bo to chora nienawiść, jak można nienawidzić kogoś za coś na co nie ma żadnego wpływu?
Tak wiem k***a, pedały też nie mają wpływu na to, że są pedałami... ch*ja prawda ; )
Homoseksualizm to schorzenie psychiczne, dałoby się to wyleczyć, a jak nie to ograniczyć. To jest dewiacja jak zoofilia, nekrofilia, pedofilia itp. Nie można nikogo zmuszać, żeby nie był pedałem, w końcu jest wolnym człowiekiem i dopóki nie propaguje tego i nie rozgłasza, że jest to normalne i nie chce adptować dzieci to nie szkodzi innym. Jego sprawa, jest wolny. Ale wolność kończy się tam, gdzie zaczyna się szkoda drugiego człowieka :)

.:...........:.

2012-02-16, 13:28
Esz napisał/a:

Homoseksualizm to schorzenie psychiczne, dałoby się to wyleczyć, a jak nie to ograniczyć. To jest dewiacja jak zoofilia, nekrofilia, pedofilia itp.



Lubisz wygolone?

Dusz

2012-02-16, 15:08
Ostatnio zastanawiałem się do czego zmierza ta strona, i niestety wychodzi na to że staje się ona coraz bardziej ,,poprawna politycznie". Coraz więcej mamy tutaj obrońców pedałów, murzynów czy żydów. Tacy ludzi powinni z zasady omijać takie strony bo po prostu ich poglądy kłócą się z tym co jest tutaj prezentowane.

Natomiast dzisiaj sadol staje się jakiś taki k***a modny czy coś, linki stąd lądują na ,,fejsbukach" zjebów którzy z sadyzmem mają gówno wspólnego. Zalęgło się tu sporo różnych wynalazków, i niedługo nie będzie się tu można pośmiać się z jakiegoś murzyna czy pedała bo zaraz ktoś napisze ,,ale to przecież tacy sami ludzie jak my" co już teraz dzieje się w niektórych tematach. Macie k***a kwejki czy inne takie to sobie tam k***a siedźcie a nie wpie**alacie się gdzieś gdzie nie pasujecie.

Amen

KurwaRomantyk

2012-02-16, 17:04
Esz napisał/a:



Nie nawidzę pedałów, ale nie jestem homofobem. W ogole to sformułowanie jest jakieś niepoprawne.
Fobia to uporczywy lęk, a ja się ich nie boje, tylko po prostu nimi gardzę, brzydzę się.
A rasiści co najwyżej mogą mieć mózgi wyżarte przez nienawiść. Bo to chora nienawiść, jak można nienawidzić kogoś za coś na co nie ma żadnego wpływu?
Tak wiem k***a, pedały też nie mają wpływu na to, że są pedałami... ch*ja prawda ; )
Homoseksualizm to schorzenie psychiczne, dałoby się to wyleczyć, a jak nie to ograniczyć. To jest dewiacja jak zoofilia, nekrofilia, pedofilia itp. Nie można nikogo zmuszać, żeby nie był pedałem, w końcu jest wolnym człowiekiem i dopóki nie propaguje tego i nie rozgłasza, że jest to normalne i nie chce adptować dzieci to nie szkodzi innym. Jego sprawa, jest wolny. Ale wolność kończy się tam, gdzie zaczyna się szkoda drugiego człowieka :)


Dobra, skoro Niebieski ubiegł mnie z trollingiem, to ja tym razem napiszę poważnie. Po pierwsze znawco seksuologii homoseksualizm i biseksualizm zostały wykreślone z listy zaburzeń seksualnych - chcesz polemizować z całą masą seksuologów - powodzenia. Po drugie co nazywasz szkodą drugiego człowieka, hmm? To, że dzieci zamiast gnić w bidulu, gdzie pewnie wyrosłyby na kryminalistów, zamiast tego trafiłyby do jakiejś homoseksualnej pary? A załóżmy "przykładna" katolicka rodzinka, w której tatuś napie**ala synka za każdy błąd, a jak się najebie to zamienia się w potwora - to nadal wydaje ci się mniejszą szkodą niż orientacja rodzica? I uprzedzę komentarze pok***ieńców, którzy mogliby pomyśleć, że sam chciałbym mieć dzieci i dlatego mam takie zdanie na ten temat - nienawidzę tych małych, głośnych, obleśnych pasożytów.

Takeda

2012-02-16, 17:26
k***aRomantyk napisał/a:


dzieci zamiast gnić w bidulu, [...] trafiłyby do jakiejś homoseksualnej pary


k***aRomantyk napisał/a:

I uprzedzę komentarze pok***ieńców, którzy mogliby pomyśleć, że sam chciałbym mieć dzieci



Pozdrów swojego partnera ;)

sarkazm

2012-02-16, 18:23
Ale z was tępe ch*je. Przecież w tym kawałku tak samo leją z żydków, Baron Cohen w Boracie, a wy się sracie wszyscy, żeby ich do gazu powrzucać. Poj***ne niedouczone wieśniaki.