18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

III Wojna światowa

Barthuss • 2012-11-03, 00:36
Najnowsza część serii zapowiada się wybuchowo! :)

derley1

2012-11-03, 01:43
leming pieprzony co myśli, że zabłyśnie szerząc propagandę

Garbatyx

2012-11-03, 01:43
Rudy tak Cię w dupę r*cha, że faktycznie, niebawem Ci eksploduje.

vass

2012-11-03, 01:47
PISory zaraz sraczki dostaną :)

Ork.Fajny

2012-11-03, 09:21
Ja wiem że to głupi hejt jeszcze głupszego leminga, ale...
... III Wojna Światowa? Między kim? Nami za którymi nikt nie stoi czy Rosją która takie państewka na siadanie zjada sama? I jeszcze jak k***a mamy toczyć wojnę kiedy nawet ze sobą nie graniczymy a nasza wodna flotylla to dwa pontony, kuter rybacki pana Józia ze Szczecina i kadłub wiecznie robionego krążownika?
Jak już k***a chcesz jełopie hejtować to rób to ze stylem, wiedzą i kunsztem...

JesseJames

2012-11-03, 09:27
up

troche wiedzu o nato

Sl...........nx

2012-11-03, 09:33
Cytat:

PISory zaraz sraczki dostaną :)



Jak by ci to napisać...
Puknij się w łeb, intelektualny impotencie. Całą tą gadkę o Smoleńsku zrzuca się na PiS, a przecież to nie tylko członkowie PiSu tam zginęli i nie tylko oni domagają się poznania prawdy.

A że Macierewicz i Kaczyński mówią, że to był zamach, to też wina rządu. Bo nie wyjaśnili sprawy i im na tym nie zależy. To, na czym im zależało, a więc by ta katastrofa ludziom obrzydła, już im się udało. Gdyby po prostu zażądali wraku, sprowadzili do Polski i przeprowadzili rzetelne, drobiazgowe śledztwo, to sprawa już by była wyjaśniona i ani Kaczyński, ani Macierewicz nie mogliby nic powiedzieć.
No i nie zastanawia cię, dlaczego znaleziono ślady trotylu, czy też materiałów wysokoenergetycznych pomimo tego, że rosjanie zdążyli wrak wypucować i niby zacierali ślady?
Tu jest za dużo znaków zapytania, no ale dla ciebie to temat do żartów i wielka śmiesznostka. A mnie to nie śmieszy, bo prezentuje typowe podejście leminga do sprawy. Każdemu takiemu kretynowi powinni zamordować kogoś bliskiego. Wtedy leming by sobie poszedł na policję, a ci nie znając sprawy powinni od razu powiedzieć, że to był wypadek i nie robić nic, by wyjaśnić sytuację i znaleźć winnego. Ciekawe, ilu takich skończonych kretynów zmieniłoby swoje podejście.

I nie każdy, kto chce poznać prawdę na temat tej katastrofy jest z PiSu, natomiast każdy, kto tak uważa, jest idiotą.
Ale to przecież twoja wizytówka, z tego jesteś na sadisticu znany, więc to wszystko tytułem wstępu dla nowych użytkowników.

Nathaniel_Demerest

2012-11-03, 09:34
@Arashel

Taa a ty myjesz mordę przed całowanie pejsa w dupę!

Szerzy się k***a tak oto opinia:
Jesteśmy słabi, chójowi, nędzni.. więc bądźmy też k***A strachliwi i tchórzliwi!

Ścierwo, jak masz korzenie narodu Polskiego, to hańba Ci i Twoim potomnym. Co by sobie o Tobie żołnierz walczący w II Wojnie Światowej pomyślał? - ja nie wiem, ale wiem że takie gówno jak ty, warte jest pobrudzenie buta, w celu rozmazania po asfalcie.
W ogóle, skoroś taki strachliwy to nie wychodź k***a w ogóle na zewnątrz swego pokoika, bo nuż ktoś z nożem się chadza i przypie**oli po gardzieli.. ?
Co więcej, ścierwusie, słyszałeś z kim Wszechpotężna Rosja miała konflikt ostatnią?
Otóż z Gruzją - i co? - Gruzja wygrała te wojnę.
Jeszcze wcześniej byli w Afganistanie - i co? - wycofali swe wojsko, co jest równe wygranej Afganistanu.

Jak widać słabsze kraje miały bitwy z tym największym krajem Świata, i wyszły z niego obronną ręką.
I co teraz powiesz?
Jesteś kretynem i tchórzem, co tylko smrodzi powtarzając słowa ludzi, którzy mają w tym interes czy sam do nich należysz, będąc poniżej metryki ścierwa?

Sl...........nx

2012-11-03, 09:35
JesseJames napisał/a:

troche wiedzu o nato



Chyba nie jesteś tak naiwny by sądzić, że my cokolwiek dla pozostałych państw paktu znaczymy?

zajetynick

2012-11-03, 09:36
Krata piwa Slonx.
A co do NATO, to to ma taką wartość jak porozumienie z Angolami i innymi przed wojną, czyli gównianą wartość.

straatveger

2012-11-03, 09:44
@up kura jacy znawcy


znawcy polityki siędza na salon24 a nie na sadisticu
na sadistic siedzą trole i dzieci z gimnazjum ( ja jestem trolem - dodaje urbana i was wk***iam)

Shatter

2012-11-03, 09:44
Ale buludópy :D
"Lemingi" kuhwa, się pie**olnij w łeb baranie kuhwa...

Sl...........nx

2012-11-03, 09:49
straatveger napisał/a:

( ja jestem trolem - dodaje urbana i was wk***iam)



I masz swój portret w awatarze.