18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

III Wojna światowa

Barthuss • 2012-11-03, 00:36
Najnowsza część serii zapowiada się wybuchowo! :)

Ork.Fajny

2012-11-03, 11:06
JesseJames napisał/a:

up

troche wiedzu o nato


NATO dziś nie do końca gwarantuje pomoc militarną. Jest ona ostatecznością.
Poza tym. Karta NATO nie do końca wyjaśnia czy Bałtyk jest strefą działania paktu. Bo problem jest taki że Morze Śródziemne zostało wyszczególnione i obawiam się że Bałtyk nie jest i w razie czego wszyscy powiedzą że nie ma podstaw by reagować.

nathaniel.demerest napisał/a:

Taa a ty myjesz mordę przed całowanie pejsa w dupę!


Że co? Czy ja gdzieś wspomniałem coś o jakieś miłości rzekomej do Izraela?

nathaniel.demerest napisał/a:

Szerzy się k***a tak oto opinia:
Jesteśmy słabi, chójowi, nędzni.. więc bądźmy też k***A strachliwi i tchórzliwi!


Ja tylko mówiłem o Armii. A taka jest prawda. Nasza armia jest w stanie śmierci klinicznej a samym Gromem wojny się nie wygra...

nathaniel.demerest napisał/a:

Ścierwo, jak masz korzenie narodu Polskiego, to hańba Ci i Twoim potomnym. Co by sobie o Tobie żołnierz walczący w II Wojnie Światowej pomyślał? - ja nie wiem, ale wiem że takie gówno jak ty, warte jest pobrudzenie buta, w celu rozmazania po asfalcie.


Żołnierz II WŚ nazwął by mnie w stosunku do ciebie elitą... Bo zdaje sobie sprawę z mizernego stanu kraju a nie pie**olę glupot jacy my potężni. Nie jesteśmy... Ale musimy się nimi stać.

nathaniel.demerest napisał/a:

W ogóle, skoroś taki strachliwy to nie wychodź k***a w ogóle na zewnątrz swego pokoika, bo nuż ktoś z nożem się chadza i przypie**oli po gardzieli.. ?


k***a mać... Gdzie ja debilu mówiłem o strachliwości...?

nathaniel.demerest napisał/a:

Co więcej, ścierwusie, słyszałeś z kim Wszechpotężna Rosja miała konflikt ostatnią?
Otóż z Gruzją - i co? - Gruzja wygrała te wojnę.


Serio...? Sądzisz że to była poważna wojna? I wysłai tylko jakieś 25tys. żołnierzy...? Nie ośmieszaj się...

nathaniel.demerest napisał/a:

Jeszcze wcześniej byli w Afganistanie - i co? - wycofali swe wojsko, co jest równe wygranej Afganistanu.


ZSRR było w Afganistanie...

nathaniel.demerest napisał/a:

Jak widać słabsze kraje miały bitwy z tym największym krajem Świata, i wyszły z niego obronną ręką.
I co teraz powiesz?


To samo. Gruzja nie była poważną wojną a Afganistan to dzieło ZSRR.

nathaniel.demerest napisał/a:

Jesteś kretynem i tchórzem, co tylko smrodzi powtarzając słowa ludzi, którzy mają w tym interes czy sam do nich należysz, będąc poniżej metryki ścierwa?


Ja tylko debilu stwierdzam że nie mamy armi...
Lepiej to stwierdzić i pociągnąć działania by ten stan naprawić niż k***a jak ty ciągnąc mit potężnej Polski która zginie w każdym konflikcie jaki by się tylko napatoczył teraz...

Shatter

2012-11-03, 11:11
nathaniel.demerest - Ehh polaki robaki biedaki cebulaki czośniaki...

Nathaniel_Demerest

2012-11-03, 11:18
Arthas21 napisał/a:

@nathaniel.demerest

Wskaż mi w którym momencie się przypie**alam do Smoleńska w którym.



Proszę bardzo jamochłonie:

Cytat:


i ch*ja Polacy jako naród nie nadają się na żadnego partnera w stosunkach społecznych, skoro taka zawiść panuje wśród społeczństwa



Cytat:

Czy naprawdę musi wybuchnąć wojna, aby Polacy zapomnieli o podziałach o hejtach i o kurestwie.




Żeby było bardziej szczegółowo, troche wyjaśnienia:

Po pierwsze. pie**olisz przesłodzone gadki o "pokoju miedzy dwiema stronami", to k***a jego mać, jaki to ma być pokój? - gdy takie ścierwo jak ty z bandy PO kłamie (skrót: afera trumienna, wina pilota, wymuszenie lądowania, sprzeczne relacje pilota samolotu Tuska i kontroli z wieży, żelazna brzoza itd.) i jeszcze bezczelnie wypytuje co takiego złego powiedziało

Po drugie: W Polsce coraz więcej ludzi ginie na "samobójstwa",

Po trzecie: Pisząc o "podziałach o hejtach i o kurestwie", które jak można wywnioskować z Twojego żałosnego tekstu są k***a przesadne, mam ochotę wyj***ć Ci w tej ryj, a argumentuje to faktem, że tak poj***ne rzeczy się dzieją dziś w Polsce, że obecna reakcja ludzi: Czyli strajki, konferencje, dochodzenia. TO tak naprawdę w ch*j za mało!


Shatter napisał/a:

nathaniel.demerest - Ehh polaki robaki biedaki cebulaki czośniaki...



Żydki, czyli najbardziej zbydlęcony naród na całym globie. Ich pasją, jest ujebywanie sobię napleta z pejsatego ku*asa, który uwielbiają maczać w owczej....
Ach Ci Egipcjanie, jak oni was za mordy pięknie trzymali.. wspaniałe czasy.
Jak powstanie wehikuł czasu, to się przeniosę w tamte czasy i pooglądam sobie wasz wieśniaczy, pastuszy narodek napie**alany batami przez brudasów,

Grommash

2012-11-03, 11:39
Ktoś tu pisał o NATO, że gówno zrobią. NATO jak wiemy ( albo i nie ) powstało aby chronić Europę przed ZSRR. Teraz gdy nie ma ZSRR, to na to nastawia się na inne zagrożenia ( rozprzestrzenianie broń jądrowe, przemyt broni, lokalne, etniczne konflikty, "terroryzm") itp.

Art. 5 Traktatu o NATO tzw. Casus foederis: - po krótce, atak kogokolwiek na jakiekolwiek państwa będące członkiem NATO, jest atakiem na każde państwa. Tak ten art. teoretycznie działa. Tylko że nigdy obecnie ten art. nie miał zastosowania. I mam nadzieje, że nie będzie. Z jednej strony jesteśmy w NATO, mamy sojuszników, z drugiej strony, Polska ma bogate doświadczenia w byciu dymanym przez inne państwa w czasach wojennych. Wydaje mi się że Polska ma lepsze oparcie w NATO niż na innych historycznych sojuszach z Anglią czy Francją, ale jak mówię historia lubi się powtarzać ( oby nie )

@nathaniel.demerest

Widzę że mamy tutaj templariusza. Czas na krucjatę. Wczoraj się zarejestrowałeś na tym zacnym forum, jakże różnym od innych. Ale po kolei. Nie nie jestem za PO. Nie jestem zwolennikiem PO, nie głosowałem za PO. Czy wszyscy ludzie którzy mają wątpliwość do do teorii spiskowych, o zamachu itp od razu muszą być za PO ? k***a nie czaje tego. Widzę też nie sporo masz do żydów, też ich jakoś bardzo nie kocham, ale po twoich postach to k***a musili ci matke z ojcem zaj***ć. Pytanie do Ciebie takie. Poznałeś kiedyś żyda ? Nie obywatela państwa Izrael, ale osoba wyznania mojżeszowego. Żyda. Gadałeś z nim, rozmawaiłeś, ze masz taki stosunek do nich ? Ja mam stosunek czysto historyczny, oparty na wiedzy historycznej. Ty tak na ich napie**alasz jakby to była twoja osobista sprawa. ( nie niejestem żydem, uprzedzając, twoje inwektywy, na mnie i na moją rodzinę )

Co do smoleńska. Jest w ch*j niedopowiedzeń, nieścisłości, kłamstw itp. Z jednej i z drugiej strony ( Rudy i Jaro ) Prawda może nigdy nie wyjść na jaw. Największa katastrofa lotnicza na Teneryfie bodajże, 2 747 rozbiły się. Do dziś nie wiadomo jakie były przyczyny. Osobiście najlepiej by było jakby powstała międzynarodowa komisja i rozpoczeła międzynarodowe śledztwo. To chyba najbardziej by wszystkich przekonało co nie ? Hipotetyczna sytuacja. Rezultat takiego śledztwa : większość win po stronie polskiej, był to wypadek i tak dalej. k***a afera na cały świat, trochę wstyd jak ch*j. Myślisz że osoby pokroju antka macierewicza, przyjełby taki rezultat. Ni ch*ja. I tu k***a pies pogrzebany jest. I tak ch*j i tak ch*j. Co z tym zrobić ? Nawet jak k***a będzie 45 śledztw i 100 komisji, i tak przez długie lata temat smoleńska będzie zatruwał naród.

fixedonlol

2012-11-03, 11:45
Pozostaje tylko zastanowić się ilu zwolenników PiS na tym portalu pamięta lata 2005-2007. Leppera, Giertycha, Ziobrę, podsłuchy, "aferę gruntową" i wszechobecny CHAOS. Teraz Kaczyński uczepił się katastrofy smoleńskiej i na fali populizmu robi z półinteligentów kompletnych idiotów. To, że Tusk się wypalił i należy go zastąpić nie znaczy, że należy go zastąpić tym, który najgłośniej szczeka! Polska to nie tylko "lemingin" i "mohery"!

Anders Breivik

2012-11-03, 11:46
Slonx napisał/a:



Jak by ci to napisać...
Puknij się w łeb, intelektualny impotencie. Całą tą gadkę o Smoleńsku zrzuca się na PiS, a przecież to nie tylko członkowie PiSu tam zginęli i nie tylko oni domagają się poznania prawdy.

A że Macierewicz i Kaczyński mówią, że to był zamach, to też wina rządu. Bo nie wyjaśnili sprawy i im na tym nie zależy. To, na czym im zależało, a więc by ta katastrofa ludziom obrzydła, już im się udało. Gdyby po prostu zażądali wraku, sprowadzili do Polski i przeprowadzili rzetelne, drobiazgowe śledztwo, to sprawa już by była wyjaśniona i ani Kaczyński, ani Macierewicz nie mogliby nic powiedzieć.
No i nie zastanawia cię, dlaczego znaleziono ślady trotylu, czy też materiałów wysokoenergetycznych pomimo tego, że rosjanie zdążyli wrak wypucować i niby zacierali ślady?
Tu jest za dużo znaków zapytania, no ale dla ciebie to temat do żartów i wielka śmiesznostka. A mnie to nie śmieszy, bo prezentuje typowe podejście leminga do sprawy. Każdemu takiemu kretynowi powinni zamordować kogoś bliskiego. Wtedy leming by sobie poszedł na policję, a ci nie znając sprawy powinni od razu powiedzieć, że to był wypadek i nie robić nic, by wyjaśnić sytuację i znaleźć winnego. Ciekawe, ilu takich skończonych kretynów zmieniłoby swoje podejście.

I nie każdy, kto chce poznać prawdę na temat tej katastrofy jest z PiSu, natomiast każdy, kto tak uważa, jest idiotą.
Ale to przecież twoja wizytówka, z tego jesteś na sadisticu znany, więc to wszystko tytułem wstępu dla nowych użytkowników.


Co ty pie**olisz, j***ć polityków.

dziarski

2012-11-03, 11:47
haha jakie dałny się kłócą na 3 strony bo ktoś jebnął kaczora i maciora z podpisem "jak rozpętałem IIIcią wojnę światową", ten k***a z NATO wyskakuje ten z żydami... Dobrze że w tym Smoleńsku się rozj***li bo wy po prostu nie mielibyście co ze sobą zrobić a tak przynajmniej macie o czym pie**olić, wasze życie ma sens: kto wymyśli bardziej skretyniałą teorię spiskową. Ale popieram was panowie, przynajmniej nie trzeba iść do zoo, wystarczy wejść na sadistica.

Nathaniel_Demerest

2012-11-03, 11:57
Arthas21 napisał/a:


@nathaniel.demerest

Widzę że mamy tutaj templariusza.
Czas na krucjatę. Wczoraj się zarejestrowałeś na tym zacnym forum, jakże różnym od innych



No k***a zajebisty ze mnie templariusz, a krucjata ho ho.
Jestem zarejestrowanym ateistą od 5 lat, więc weź k***a daruj sobie te nędzne próby zbicia mnie do parteru, bo nie k***a z takimi i nie takim językiem rozmawiałem.


Arthas21 napisał/a:

Widzę też nie sporo masz do żydów, też ich jakoś bardzo nie kocham, ale po twoich postach to k***a musili ci matke z ojcem zaj***ć. Pytanie do Ciebie takie. Poznałeś kiedyś żyda ? Nie obywatela państwa Izrael, ale osoba wyznania mojżeszowego. Żyda. Gadałeś z nim, rozmawaiłeś, ze masz taki stosunek do nich ? Ja mam stosunek czysto historyczny, oparty na wiedzy historycznej. Ty tak na ich napie**alasz jakby to była twoja osobista sprawa.




Wpierw zapytam, czemu nie zadałeś takiego pytania tej gnidzie @Shatter, tyle że o Polakach

A teraz odpowiedź:

Bo widzisz "drogi" muminku, obecnie naród Żydowski pracuje nad ośmieszaniem Polski na arenie międzynarodowej, co więcej w Polsce mamy takie k***y z tego przeklętego narodu, że obwiniają Polaków za ofiary Żydowskie z II WŚ. Chcą od nas 65 000 000 000 pieniążków za nieuzasadnione, bez prawne i wymyślone morderstwa.
Te bydlaki są w tak sposób bezczelne, że niemalże w każdym zakamarku internetu są sk***ysynki pokroju @Shatter, które prowokują i bluźnią na Naród Polski.

Z resztą: http://www.sadistic.pl/stanislaw-michalkiewicz-o-65-miliardow-haraczu-vt131794.htm#1328085

( nie niejestem żydem, uprzedzając, twoje inwektywy, na mnie i na moją rodzinę )

Ozjasz Goldberg też twierdzi, że nim nie jest


ujemuje napisał/a:

@Athas21
Stary nie ma sensu sie unosic bo zejdziesz do poziomu nathaniel.demerest
Wielcy krzykacze



Póki co szczurku, to ty tu robisz za krzykacza. Jedyne co potrafisz wyskrobać tymi pazurami, to to że ktoś jest beee bo beee i nic więcej. Więc wracaj do piłowania napleta i nie wpie**alaj się w rozmowę, skoro prócz pie**olenie nie masz nic więcej do wniesienia.

peniseusz

2012-11-03, 12:34
ostatnia rozmowa jarka z lechem i jej następstwa


Extraordinary_Gentleman

2012-11-03, 13:06
nathaniel.demerest napisał/a:



Po pierwsze. pie**olisz przesłodzone gadki o "pokoju miedzy dwiema stronami", to k***a jego mać, jaki to ma być pokój? - gdy takie ścierwo jak ty z bandy PO kłamie (skrót: afera trumienna, wina pilota, wymuszenie lądowania, sprzeczne relacje pilota samolotu Tuska i kontroli z wieży, żelazna brzoza itd.) i jeszcze bezczelnie wypytuje co takiego złego powiedziało

Po drugie: W Polsce coraz więcej ludzi ginie na "samobójstwa",

Po trzecie: Pisząc o "podziałach o hejtach i o kurestwie", które jak można wywnioskować z Twojego żałosnego tekstu są k***a przesadne, mam ochotę wyj***ć Ci w tej ryj, a argumentuje to faktem, że tak poj***ne rzeczy się dzieją dziś w Polsce, że obecna reakcja ludzi: Czyli strajki, konferencje, dochodzenia. TO tak naprawdę w ch*j za mało!




nathaniel.demerest napisał/a:


obecnie naród Żydowski pracuje nad ośmieszaniem Polski na arenie międzynarodowej




Jak patrzę na takie komentarze to zastanawia mnie kto tu pracuje najdzielniej nad ośmieszaniem Polski na arenie międzynarodowej?

Jakie tak naprawdę masz dowody? Moim zdaniem obrazek jest bardzo trafny, gość (Gzym) sztucznie? Na życzenie? Chciał podkręcić atmosferę fałszywymi informacjami i udało się! Twierdził że miał 4 źródła potwierdzenia tej informacji. Reszta już ch*ja widzi, że chwilę potem PW dała oświadczenie że nie ma potwierdzenia tych informacji, co zresztą dezorganizuje całe śledztwo. Ale ch*j, banda idiotów którzy wierzą w spiski jest najedzona i syta. To wystarczy, nakład dobrze się rozszedł - jest ok.

Gościa jako dziennikarza powinni za to wyj***ć na zbity pysk że publikuje niesprawdzone informacje.

JohnnyRocketfingers

2012-11-03, 14:00
ch*ja powtarzacie pie**olenie jak to bylo zle za Kaczynskiego k***a, a co maja w tv mowic j***ne komuchy i zlodzieje ze bylo dobrze? Jak ich Kaczynski za morde trzymal ze bali sie pisnac slowko i wyskoczyc przed szereg, osle i co zle ze byly podsluchy u tych waznych? k***a kazdy siedzial cicho i robil co do niego nalezy a ktos probowal odjebac z j***nym szpiegiem ruskim to zaraz wszystko bylo wiadomo. Gdzie ci k***a wypuszczaja pie**olonych gangsterow na ktorych by zlapac i cokolwiek udowodnic pracowano k***a latami. k***a chlopie ruscy maja taka agenture i tylu szpiegow (jak nie wiesz to poczytaj dlaczego pomysl rurociagu polnocnego blokujacego Polske nie upadl bo wypowiada sie wazna osoba ktora mowi ze gdyby nie agenci ruscy to dawno ten plan bylby w koszu) ze nie wiadomo czy polowa nie siedzi teraz w sejmie. I co zle bylo ze Kaczynski trzymal ich za morde wszystkich?! To teraz pucuj gale rudemu inteligencie z wielkiego miasta. Slaby zmanipulowany charakterze idacy za stadem baranow na rzez.

lu...........la

2012-11-03, 16:16
@nathaniel.demerest
Po co tyle agresjii?? Wypij melisę, pomasuj pinokia i idź spać. Nie powinienem się wtrącać, ale wk***ia mnie takie zachowanie.

Barthuss

2012-11-03, 16:47
Panowie i Panie! Po co tyle agresji? Wrzucić coś żeby się pośmiać z przeróbki zdjęcia, a przez przypadek wywołać wojnę w komentarzach - bezcenne.

PS. Nie miałem zamiaru nikogo urazić tą wrzutką :)

vass

2012-11-03, 18:28
Slonx napisał/a:



Jak by ci to napisać...
Puknij się w łeb, intelektualny impotencie. Całą tą gadkę o Smoleńsku zrzuca się na PiS, a przecież to nie tylko członkowie PiSu tam zginęli i nie tylko oni domagają się poznania prawdy.

A że Macierewicz i Kaczyński mówią, że to był zamach, to też wina rządu. Bo nie wyjaśnili sprawy i im na tym nie zależy. To, na czym im zależało, a więc by ta katastrofa ludziom obrzydła, już im się udało. Gdyby po prostu zażądali wraku, sprowadzili do Polski i przeprowadzili rzetelne, drobiazgowe śledztwo, to sprawa już by była wyjaśniona i ani Kaczyński, ani Macierewicz nie mogliby nic powiedzieć.
No i nie zastanawia cię, dlaczego znaleziono ślady trotylu, czy też materiałów wysokoenergetycznych pomimo tego, że rosjanie zdążyli wrak wypucować i niby zacierali ślady?
Tu jest za dużo znaków zapytania, no ale dla ciebie to temat do żartów i wielka śmiesznostka. A mnie to nie śmieszy, bo prezentuje typowe podejście leminga do sprawy. Każdemu takiemu kretynowi powinni zamordować kogoś bliskiego. Wtedy leming by sobie poszedł na policję, a ci nie znając sprawy powinni od razu powiedzieć, że to był wypadek i nie robić nic, by wyjaśnić sytuację i znaleźć winnego. Ciekawe, ilu takich skończonych kretynów zmieniłoby swoje podejście.

I nie każdy, kto chce poznać prawdę na temat tej katastrofy jest z PiSu, natomiast każdy, kto tak uważa, jest idiotą.
Ale to przecież twoja wizytówka, z tego jesteś na sadisticu znany, więc to wszystko tytułem wstępu dla nowych użytkowników.


Ty się k***a gamoniu nie masz nawet w co puknąć. Może łeb masz, ale pusty.

topol817

2012-11-03, 19:55
Ktoś tylko miał czelność zażartować z Jarka, i jak zwykle odezwała się banda hipokrytów nazywająca innych lemingami (swoją drogą, modne ostatnio pojęcie, jak gimbus). Jakoś z dowcipów o Tusku smieją się wszyscy i nikt się nie pluje w komentach. Pewnie połowa z tych anty-lemingów jeszcze jakiś czas temu zgodnie z panującym trendem krzyczała w internecie żeby zabrać babci dowód, tacy k***a wielcy niezależni myśliciele.
Dlaczego k***a każdy, kto ma inne zdanie na dany temat jest od razu lemingiem? Bo nie wierzy ślepo w wasze "niezależne" źródła? Spójrzcie na Jarka, przeczytał facet w rz jakiś artykuł i zaczął pół Polski oskarżać o morderstwo. Pewnie mnie za to zjedziecie, ale wtedy Tusk powiedział coś mądrego: że to niepoważne żeby lider opozycji na podstawie niepotwierdzonej wiadomości taką szopę odpie**alał.
Nie mówię, że zamachu na pewno nie było (albo że na pewno był), ale moglibyście dać sobie spokój z tym swoim pie**oleniem do czasu wyjaśnienia sprawy bo tak naprawdę nikogo nie obchodzi wasze zdanie na ten temat.