18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

III Wojna światowa

Barthuss • 2012-11-03, 00:36
Najnowsza część serii zapowiada się wybuchowo! :)

solteck

2012-11-03, 09:51
jaką prawdę chcecie poznać, jak ją wszyscy od dawna znają?

głodny_toster

2012-11-03, 09:53
Coś czuję, że tu się na jednej stronie z komentarzami nie skończy... :mrgreen:

Trollu

2012-11-03, 10:01
Profesorowie AGH i PW, fizycy, wykładowcy wytrzymałki i mechaniki badali na własną rękę co mogłoby być przyczyną katastrofy. Po porównaniu rozbicia szczątków tupolewów z różnych katastrof i badań uznali, że nie ma o czym dyskutować. Musiały nastąpić 2 wybuchy. Pierwszy przy skrzydle (miał on oderwać skrzydło od kadłuba a stało się to po zejściu na około 50 mnpm, żeby wszystko zwalić na niewinną brzozę którą później wycieli, żeby nie okazało się, że to ch*j prawda. I drugi, który miał za zadanie rozszczelnić kadłub (znajdował się on na dziobie samolotu i dzięki różnicy ciśnień nie musiał być to duży ładunek a i tak rozj***ł wszystko w p*zdu. Następnie zebrali ciała myląc je, albo ich części a rudy nam wpie**ala, że wszystko jest ok.

Tak samo z gazem, w całej europie tanieje a u nas idzie w górę. No proszę was :homer:

Grommash

2012-11-03, 10:09
Ten Naród ni ch*ja nie zasługuje na przeżycie. Polski naród powinien k***a wyemigrować na powierzchnię słońca. Czy naprawdę musi wybuchnąć wojna, aby Polacy zapomnieli o podziałach o hejtach i o kurestwie. Czemu my, kiedy mamy czasy pokoju sramy sobie po kątach. Po 10.IV.2010 ludzie przez 2 tyg. byli zjednoczeni, byliśmy zajebiści. Pokazaliśmy całemu światu, co to patriotyzm, co to znaczy kochać swój kraj. A teraz k***a i z prawa i z lewa, wszyscy węszą spiski, ch*jstwo i kurestwo. Jaro i Rudy skutecznie obrzydzili i skłócili naród. Jesteśmy jak jedna wielka beczka prochu. k***a mać Piłsudski powinien wstać z grobu iść, z ludzimi na Waw-e i zrobić porządek. Ni ch*ja Polacy jako naród nie nadają się na żadnego partnera w stosunkach społecznych, skoro taka zawiść panuje wśród społeczństwa. I nie nie będę sp***alał na zachód ( uprzedzając pytania )

Gl0BaL

2012-11-03, 10:25
Wszyscy pie**olicie o Smoleńsku. Zamiast wiary w to co się chce, chcecie prawdy która tak naprawdę ch*ja zmieni. Bo co zrobimy jeśli się okaże że to Ruskie? Najedziemy na nich naszymi rosomakami pontonami i karabinami z 70 roku?

Lepiej to zostawić tak jak jest, a każdy niech wierzy w to co chce, bo to już powoli zaczyna wk***iać normalnych ludzi. Jak fanatyczni PiSowcy(chodzi o Kaczora i Macierewicza) uważają że to Ruski w porozumieniu z Tuskiem, to niech k***a naśle na tego tuska jakiegoś płatnego mordercę allah akbara czy kebaba z siekierą (Oczywiście nie mówię dosłownie, mam na myśli jakiś mały zamach stanu itp)... Już dawno by tak zrobili, jakby NAPRAWDĘ uważali że to Tusk za tym stoi. A to co teraz widzicie to jedna wielka szopka polityczna mająca na celu wysysaniu jak największej liczby wyborców.

Alien_12

2012-11-03, 10:36
Rudy ch*j jest z ciebie dumny

Nathaniel_Demerest

2012-11-03, 10:39
@Arthas21

Na powierzchnie słońca to ty powinieneś wyemigrować pie**olony bluźniercą, razem ze swoja za pewne żydowską rodzinką (O jestem antysemito!). I nie pie**ol mi tutaj o Polakach i Polsce, bo obszczymurze jak widać nie jesteś poinformowany w obecnej sytuacji.
Przypie**alasz się, że ludzie mają obiekcje do "Katastrofy Smoleńskiej"?
A jak k***a, normalny człowiek ma nie mieć k***a obiekcji, skoro:
- Prezydent Rosji stwierdził zgon Lecha Kaczyńskiego tuż przed koronerem;
- Miejsce katastrofy zostało wyczyszczone z rzetelnych dowodów;
- Oficjalne rządowe informacje były fałszywe, a stwierdził to sam rząd!
- W trumnach ofiar, nie leżały osoby które miały tam leżeć
- Po katastrofie, nagle zaczął szaleć po Polsce seryjny "samobójca", który czynił samobójstwa osobom mające inne informacje, niż TVN24;
- I tak dalaj i dalej!

......................

Hitler kiedyś napisał, że w młodości spotkał Żydka który głosił jawne kłamstwa. Więc wplątał się z nim w rozmowę i po paru godzinach dyskusji, delikwent przyznał otwarcie że się mylił.
Nazajutrz, Hitler przechodząc ulicą na której spotkał ów Żyda zobaczył go ponownie, jak się okazało powtarzał te same brednie, które wygłaszał przed wczorajszą dyskusją.
Zdumienie, k***a!

Morał: Tak i dziś są takie k***a osobniki, choć nie Żydki to dokładnie tak samo działają. Przyciśniesz barana, wyjaśnisz, zmarnujesz swój czas i nerwy - a ten sk***ysyn na drugi dzień będzie powtarzał to samo.
Taka to k***a taktyka, pie**olą swoje przekłamane gówno i karmią im ludzi najnierozumniejszych. a gdy spotkają mądrego to jego słowa przelatują im przez pusty łeb.

zderealizowany

2012-11-03, 10:39
Eeee, co do waszych wypowiedzi to fajnie, pięknie prezentujecie swoje zdania na temat śledztwa i takich tam, ale prawdę mówiąc niewielu ludzi spośród polskiego społeczeństwa interesuje to co się zdarzyło o świcie. Na ten przykład - taki ja; w dupie mam to czy był to zamach, ufo czy wypadek, ważniejsza jest dla mnie dobra praca, kobiety i alkohol. Dlaczego? Bo ludzi, którzy tam zginęli w życiu na oczy nie widziałem i nie chciałbym oglądać. Nie mieli dla mnie takiej wartości tak samo jak nie mają ludzie ginący w wypadkach/morderstwach na całym świecie. Ktoś zginął? Smutno, ale mam to gdzieś.

ujemuje

2012-11-03, 10:42
@ jasio99
Jesli 99 to twoj rocznik to jeszce zrozumiem, ze naiwny, jesli nie to zwyczajnie glupi jestes.

wessoly

2012-11-03, 10:45
Ja mam takie pytania do "nie lemingów". Kto najbardziej skorzystał na tym "zamachu" ? PO które miało na początku 2010r 2Xwiększe poparcie niż PiS ? Startujący na Prezydenta Tusk mający 26% poparcia, gdy śp Prezydent Lech Kaczyński miał 12% i dopiero trzecie miejsce w rankingu, po Jolancie Kwaśniewskiej ? A może Putin, który według mapy geopolitycznej 2010r. miał świetną pozycję w Federacji Rosyjskiej i zero zagrożenia ze strony Polski ?
ps. Nie, nie jestem lemingiem. Nie, nie czerpię wiedzy z GW i TVN. Statystyki które podałem w komentarzu pochodzą ze strony Partner in Business Strategies (PBS).

Nathaniel_Demerest

2012-11-03, 10:50
ujemuje napisał/a:

@ jasio99
Jesli 99 to twoj rocznik to jeszce zrozumiem, ze naiwny, jesli nie to zwyczajnie glupi jestes.




Jak ja kocham te sk***iałę triki słowne. Na racjonalista.pl można spotkać takie same osobniki, tyle że bardziej elokwentni w swym pie**oleniu zastępczym.
Mała mendo, skoro chłopak ma te 13 lat, to proponuje ze mną pójść w dyskusje, w której w naukowy sposób wymienimy się dowodami świadczącymi o sfałszowaniu przez Polską Prokuratorie informacji o przyczynie tragedii.
Ja mam w razie czego materiału potwierdzające iż raporty MAK są fałszywe - same raporty wystarczą właściwie, podane do info publicznej -, więc choć pokaż co ty masz, prócz urywków z TVN24 i pie**olenia.

delsol

2012-11-03, 10:52
Pierwszy raz widzę pudełko z płytą DVD w formie książki :D

Grommash

2012-11-03, 10:52
@nathaniel.demerest

Wskaż mi w którym momencie się przypie**alam do Smoleńska w którym. W którym fragmencie ? W którym fragmencie przypie**alam się do tego że ludzie mają obiekcje. Niech k***a mają i bardzo dobrze. Prawda musi wyjść na jaw. Tylko że my jako naród jesteśmy poj***ni. Jesteśmy skłoni siebie nawzajem pozabijać i wypatroszyć przez sk***ysynów z władzy. Jesteśmy jako naród podatni na wszelkie sugestie, ze strony mediów, władzu itp. Jesteśmy jak te barany, co potrafią jedynie beczeć. To jest w ch*j smutne jak Polacy po 2.5 roku potrafią sobie tak skakać do gardła. 11 listopada idzie, pewnie będzie jeszcze większy rozpie**ol niż rok temu. Nienawiść w naszych sercach i umysłach od Smoleńska stała się niezbędnym dodatkiem.

ujemuje

2012-11-03, 11:01
@Athas21
Stary nie ma sensu sie unosic bo zejdziesz do poziomu nathaniel.demerest
Wielcy krzykacze ktorzy sa bardzo ladnie manipulowani przez "ich" media. Dla mnie niepodwazalnym dowodem w sprawie wypadku sa czarne skrzynki. Nasi piloci plus indolencja ruskich zrobili prawie wszystko czego nie powinni i mamy efekty. Jesli chodzi o twoje zdanie to masz racje. Wiele lat spedzilem w roznych krajach na calym swiecie i wszedzie sa roznice zdan tak jak u nas ale w Polsce to sie ludzie tak nakrecaja, ze naprawde kiedys wojna domowa wybuchnie. Ten z samej gory nazywa ludzi lemingami a sam stal sie lemingem Jaroslawa.

Nathaniel_Demerest

2012-11-03, 11:03
wessoly napisał/a:

Ja mam takie pytania do "nie lemingów". Kto najbardziej skorzystał na tym "zamachu" ?



PRLowskie Tajne Wojskowe Służby Specjalne, które pociągają za sznurki Polskiej polityki od "obalenia" komunizmu. Istnieją dowody na to, ze Lech Kaczyński szantażował ich ujawnieniem ich tożsamości.
Możliwe, że na ujawnieniu tychże akt chciał zbudować swój wizerunek wyborczy, aaa to byłoby tragedią dla 80% rządzących i wielkich biznesmenów Polskich.
Wyobraź to sobie, że nagle odkrytą ich powiązania, ich przekręty i IPN byłby otwarty dla wszystkich.
Po eksterminacji lub utylizacji tych PRLowskich śmieci lub odesłaniu ich na wysypisko polityczne, kraj by ozdrowiał.