18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Idzie wiosna, rosną przebikupy!

pkh • 2014-02-13, 13:15
"Czy psie gówno jest mniej gówniane niż ludzkie?"
Ja bym powiedział, że jest nawet bardziej gówniane.

Wielu z nas zadaje sobie to odwieczne pytanie, idąc slalomem pomiędzy psimi gównami leżącymi na chodniku, albo po wdepnięciu w gówno zdradziecko ukryte pod cienką warstwą topniejącego śniegu.
Nigdy pewnie nie zgłębimy tej tajemnicy, a wszystkim właścicielom psów dedykuję poniższą infografikę :D


vincenzopl

2014-02-14, 16:26
Fialek napisał/a:

Od srania są trawniki których jest coraz to mniej, bo przecież wszystko musi być pokryte chodnikami i innymi ścierwami z innego betonu.
Pies od zawsze srał i srać będzie na trawnik (nie mówię tu o lamusach wyprowadzających psy które srają po chodnikach) i na ch*j to komu sprzątać skoro natura sama się tym zajmie?
Ci co zarzuca hejty: z góry mówię, albo się idioto naucz chodzić, albo nie wychodź z domu.


Masz dzieci? Nie? To wszystko jasne. Nie każdy chce aby jego dziecko nie mogło swobodnie pobawić się na trawniku, pograć w piłkę itp. A wszystko przez j**ane kupy.

A, zapomniałem, przecież nie każdy wie co to jest "zabawa na świeżym powietrzu"

squorpion

2014-02-18, 10:24
Fialek napisał/a:

Od srania są trawniki których jest coraz to mniej, bo przecież wszystko musi być pokryte chodnikami i innymi ścierwami z innego betonu.
Pies od zawsze srał i srać będzie na trawnik (nie mówię tu o lamusach wyprowadzających psy które srają po chodnikach) i na ch*j to komu sprzątać skoro natura sama się tym zajmie?
Ci co zarzuca hejty: z góry mówię, albo się idioto naucz chodzić, albo nie wychodź z domu.


a ciebie to poj***ło, napisał bym coś wiecej ale i tak nie zrozumiesz, wieczorem i tak twój pies nasra w parku a ty z podniesioną głową wrócisz do domu ciesząc ryja że twój pupil użyźnił glebę