18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Idiota na Cargo

masabitumiczna • 2013-03-27, 18:37
Idiota na Cargo uciszony przez policjanta

skizo

2013-03-28, 18:43
Brawo k***a brawo, nienawidzę takiego kretynizmu naj***ł się i kozaczy z kolegami. Jaki on k***a jest słaby psychicznie hahahah BRAWO

JURIJ_77

2013-03-28, 19:22
naiwny01 napisał/a:

gówno prawda
Całość postu dobra ale to zdanie zj***łeś.



nie chcę być niemiły ale ... :

ROZPORZĄDZENIE MINISTRA SPRAW WEWNĘTRZNYCH I ADMINISTRACJI z dnia 18 lipca 2008 r., w sprawie kontroli ruchu drogowego:

Cytat:

§ 2.2. Policjant nieumundurowany jest uprawniony do zatrzymania kierującego pojazdem wyłącznie na obszarze zabudowanym.



Proszę bardzo - nie dziękuj.

Mało tego ...

Cytat:

§ 2.1. Policjant umundurowany w warunkach dostatecznej widoczności podaje sygnały tarczą do zatrzymywania pojazdów lub ręką



także może Ci pomachać, a i tak będziesz musiał się zatrzymać :)

Ludzie - czy Wy nie zdajecie sobie sprawy z tego, że nieznajomość prawa szkodzi i działa tylko na Waszą niekorzyść? NIE SŁUCHAJCIE bzdurnych wypowiedzi jakiejś dziennikarzyny czy parcha spotkanego na ulicy który wrzeszczy najgłośniej - CZYTAĆ PRZEPISY I POZNAWAĆ JE !!!

saseq

2013-03-28, 22:22
To raczej Białystok,czapka Jagielloni

naiwny01

2013-03-31, 15:47
JURIJ_77 przytoczyłeś art dotyczący kontroli pojazdu a nie legitymowania! Nieznajomość prawa szkodzi. Ale sama znajomość treści to nie wszystko trzeba jeszcze rozumieć co jest napisane!

JURIJ_77

2013-03-31, 18:39
naiwny01 napisał/a:

JURIJ_77 przytoczyłeś art dotyczący kontroli pojazdu a nie legitymowania! Nieznajomość prawa szkodzi. Ale sama znajomość treści to nie wszystko trzeba jeszcze rozumieć co jest napisane!



ale ale ... przecież ja pisałem o KONTROLI a nie legitymowaniu. Legitymowanie jest czynnością, która ma za zadanie ustalenie tożsamości osoby. Oczywiście że podczas kontroli przeprowadzane jest legitymowanie, więc jedno wynika z drugiego.

Cytat z mojej poprzedniej wypowiedzi:

Cytat:

policjant w terenie zabudowanym może nawet biegać w krótkich spodenkach a i tak ma prawo do sprawdzenia tożsamości, ba, nawet ma prawo do kontroli. Inaczej sprawa wygląda poza terenem zabudowanym - tam policjant musi być umundurowany.



także nie wiem o co się przypie**alasz i wymyślasz jakieś "legitymowania". Wyraźnie napisałem, że PODCZAS KONTROLI. Po ch*j dorabiasz jakieś niewypowiedziane przeze mnie farmazony ... Ja rozumiem, że do błędu przyznać się jest ciężko ale ...

także zastosuj się do tego co sam napisałeś:

naiwny01 napisał/a:

trzeba jeszcze rozumieć co jest napisane!



...