18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Idiota na Cargo

masabitumiczna • 2013-03-27, 18:37
Idiota na Cargo uciszony przez policjanta

Eliot Imperio

2013-03-28, 01:36
Klamka jak steven seagal przeładowana. Typ w ciągu sekundy z cwaniaka położył się jak pies na ziemi ; D hahahahaha, i ten komentarz- teraz krzycz! Dobrze że nikomu szyb nie powybijal, a durne pały z tłumu jeszcze podkręcały -.- "skacz na maske!" No k***a, banda idiotów, szkoda,że nikt nie wrzucil wstecznego jak już go wyminał i nie pie**olnął xD

Bh...........86

2013-03-28, 01:36
czekam na dzień w którym bedziemy szanowac policje a policja nas, to bedzie dobry dzien

the47

2013-03-28, 01:38
Cargo to jest chyba to miejsce, gdzie Killer dostawał to złoto. :D

blackbird969

2013-03-28, 02:13
"miejsce spotkań motoryzacyjnych pasjonatów" chyba chciałeś napisać wieś tańczy i śpiewa

ps. tak jestem z Wawy i wiem co to Cargo aktualnie parking gdzieś pod Brwinowem, psujecie opinie innym podobnym zlotom i nic dziwnego, że policja ciągle się czepia kierowców nocą jak robi na was co tydzień blokadę i zabiera kilka dowodów za stan auta

Bułka_bez_Masła

2013-03-28, 08:42
ru_ziolo napisał/a:


warszafka w końcu


h*j ci w dupe nygusie ! za "Warszafke"
w każdym mieście znajdzie się jakiś palant.

Matikens

2013-03-28, 09:54
Mockba napisał/a:


2) pan pies nie mial czapki, wiec byl NIE UMUNDUROWANY. (razem sie pisze)



W życiu jeszcze nie przeczytałem takiego idiotyzmu jak ten :homer:

xarkons

2013-03-28, 10:26
Na jakims k***a koxie byl debil.

masabitumiczna

2013-03-28, 11:03
Wrzucam_Gówno napisał/a:

Wielcy znawcy prawa po gimnazjum. A idiota, który to udostępnia powinien się walnąć w głowę, bo sądząc po parciu na te gówniane piwa robi antyreklame tak samo jak debil co to wrzucił w internet. Jeżeli jeździsz na to twoje cargo, które i tak już jest spalone przez takich idiotów to chociaż byś nie rozpowszechniał tego złego obrazu w świat. Bo na sadolu coraz rzadziej widać dobre strony tych ludzi przez Ciebie i debila z cargo co to wrzucił i szukał sensacji. Wszyscy sie jarają jakimś naćpanym debilem, który robił tam rozpie**ol i mieli z niego dobry ubaw, a niesmak pozostanie przez właśnie takie filmiki, których ludzie którym zależy na tym całym cargo jednak nie zobaczył światła dziennego. Taka prawda, że społeczności zamknięte są lepiej zorganizowane, a na cargo zaczęła uderzać taka wieś i całe cargo coraz bardziej uchodzi za wieśniaków, których inne ekipy nie chcą zapraszać, bo narobią trzody jak zawsze.


Sam jesteś idiotą i się walnij w głowę. Nie robię antyreklamy tylko pokazuję jedno z obliczy, a te piwa są mi tak potrzebne w ch*j, że o ja pie**olę... Było wiele filmików pokazujących dobre i złe strony Cargo, ten nie jest ani lepszy ani gorszy od poprzednich, to tylko kolejny element obrazu. Kto tam bywa to wie jak tam jest na prawdę, a kto nie bywa to gówno go to obchodzi. Sadistic jest od pokazywania tej czarniejszej strony naszej rzeczywistości, więc moim skromnym zdaniem to nagranie pasuje tu idealnie.
Ból dupy mija z czasem. Pozdrawiam


Tak poza tym nick masz niezły...

BongMon

2013-03-28, 13:06
To konto jest dla beki, ale nie bede ci się tłumaczył. A ty swoim idiotycznym zachowaniem psujesz miejscówkę i ludzi, skoro jarają cie takie klimaty to widze, ze zaliczasz sie do tej chołoty, albo uderzasz skuterem na cargo i masz sie za najwiekszego cargowicza.

Pu...........le

2013-03-28, 13:46
Yanek43 napisał/a:

Nie wiem co to jest to "cargo", ale za brawurowe przeładowanie klamki + powinięcie idioty na dołek zawsze piwo.




jesteś taki hardcore...

WP...........PR

2013-03-28, 15:35


To to jeszcze funkcjonuje? Dwa-trzy lata temu zrobił się tam spęd pijanego bydła i gimbusów na skuterach. Obecnie widzę jest jeszcze "ciekawiej".

JURIJ_77

2013-03-28, 16:21
Mockba napisał/a:



Otoz tlumacze, kargo to jest miejsce w znienawidzonej wwa. Kolo lotniska.

1) nieuzasadnione wyciogniecie broni, za to ch*j. nie chce mi sie wyciagac artykulow. Chcialbym podkreslic na przykladzie euro 2012 dla mniej kumatych, podczas zamieszek polska-rosja policja nie uzyla nic poza gazem i gumowymi kulami. bylem w centrum wiec wiem. a byl burdel

2) pan pies nie mial czapki, wiec byl NIE UMUNDUROWANY. (razem sie pisze)




ehhh znafffffcy ... po PIERWSZE panie wychowany w internecie i na pie**oleniu podobnych Tobie kolegów, Policja ma prawo użyć broni palnej m.in. :

- art. 17 z ust. z dnia 6.IV.1990,

Cytat:

pkt. 1. W celu odparcia bezpośredniego i bezprawnego zamachu na życie, zdrowie lub wolność policjanta lub innej osoby oraz w celu przeciwdziałania czynnościom zmierzającym bezpośrednio do takiego zamachu



Cytat:

pkt. 5. W celu odparcia zamachu na mienie, stwarzającego jednocześnie bezpośrednie zagrożenie dla życia, zdrowia lub wolności człowieka



także DZIĘKUJĘ, DOBRANOC. I na przyszłość najpierw poczytaj, później pisz, bo robisz z siebie durnia na forum publicznym.


Kolejna rzecz - jakie ma znaczenie, czy ma na sobie czapkę? Może on ewentualnie dostać karę dyscyplinarną od przełożonego za niekompletne umundurowanie ... natomiast jeżeli ten zawinięty pan będzie się w sądzie tłumaczył że nie widział jakiejś czapki u policjanta (sąd go wyśmieje), to policjant w łatwością odpowie: "Nie było czasu, by czapkę włożyć, gdyż istniało uzasadnione podejrzenie, że doprowadzany/zatrzymany będzie próbował ucieczki, a poza tym stanowił zagrożenie dla siebie i innych (prawdopodobnie znajdował się pod wpływem środków odurzających) i trzeba było interweniować natychmiast" ...
Panie wszechwiedzący - policjant w terenie zabudowanym może nawet biegać w krótkich spodenkach a i tak ma prawo do sprawdzenia tożsamości, ba, nawet ma prawo do kontroli. Inaczej sprawa wygląda poza terenem zabudowanym - tam policjant musi być umundurowany.

użyszkodnik

2013-03-28, 16:29
Yanek43 napisał/a:

Nie wiem co to jest to "cargo", ale za brawurowe przeładowanie klamki + powinięcie idioty na dołek zawsze piwo.



Spieszę z wyjaśnieniem: "cargo" to takie miejsce w Warszawie, gdzie zbierają się idioci przed wywiezieniem ich na dołek.

źródło informacji

masabitumiczna

2013-03-28, 16:30
Wrzucam_Gówno napisał/a:

To konto jest dla beki, ale nie bede ci się tłumaczył. A ty swoim idiotycznym zachowaniem psujesz miejscówkę i ludzi, skoro jarają cie takie klimaty to widze, ze zaliczasz sie do tej chołoty, albo uderzasz skuterem na cargo i masz sie za najwiekszego cargowicza.


Jebie mnie ta miejscówka, w życiu tam nie byłem... To nie ja jestem na tym filmie więc to nie moje zachowanie psuję to miejsce. Nie jarają mnie tylko śmieszą te klimaty.
Twoim zdaniem osoby jeżdżące na Cargo to hołota?

naiwny01

2013-03-28, 17:39
JURIJ_77 napisał/a:

Inaczej sprawa wygląda poza terenem zabudowanym - tam policjant musi być umundurowany.

gówno prawda
Całość postu dobra ale to zdanie zj***łeś.