18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Idiota na Cargo

masabitumiczna • 2013-03-27, 18:37
Idiota na Cargo uciszony przez policjanta

ha...........er

2013-03-27, 21:35
Cargo - parking przy lotnisku w W-wie na Okęciu. Dawno mieli to zrobić, teraz część zamknięta (ogrodzona).

Dziwię się, że zanim go położyli, nikt z auta nie wyskoczył jak ten balas je obijał.

Skorek14

2013-03-27, 21:35
Dobrze znac kolejne autko tajniakow . dziena

Kopulator

2013-03-27, 21:42
dlaczego nikt mu nie dał w mordę? to tego doszło, że na sadolu muszę patrzeć, jak idiotę psy zwijają.. w Rosji, najnormalniej w świecie ktoś by wysiadł z auta i mu wypie**olił.. a u nas? starzejące się społeczeństwo ;(

lydek

2013-03-27, 21:48
CARGO - tak jak napisał @piwesm to "miejsce spotkań motoryzacyjnych pasjonatów". Miejsce to nazywa się cargo ponieważ, te spotkania motoryzacyjnych pasjonatów miały miejsce na dużym parkingu, który znajdował się nieopodal magazynu o nazwie "CARGO" (ten magazyn a właściwie magazyny znajdują się koło Okęcia). Kiedyś wjazd był tam wolny, ale teraz postawili szlabany i nici z drifftów itp itd w tamtym miejscu. Teraz jeśli się mówi o nielegalnych wyścigach cargo to już nie chodzi o dokładnie tamto miejsce tylko o tamtą społeczność.

T-Will

2013-03-27, 21:49
Po co się kierowcy zatrzymywali? Trzeba było nie zwracać uwagi i jechać dalej po łbie.

Pajoresko

2013-03-27, 22:03
hahahahahaha, ale ładnie go zgasili :D nawet się słowem nie odezwał, hahahahahahahahaha

Vrak

2013-03-27, 22:05
Kopulator napisał/a:

dlaczego nikt mu nie dał w mordę? to tego doszło, że na sadolu muszę patrzeć, jak idiotę psy zwijają.. w Rosji, najnormalniej w świecie ktoś by wysiadł z auta i mu wypie**olił.. a u nas? starzejące się społeczeństwo ;(



No tak, gdybyś Ty tam był, każdemu byś naklepał.

A psa, to możesz mieć w domu.

eb

2013-03-27, 22:27
Bardzo dobrze ten policjant powinien mu jaja od strzelić i już by tak nie krzyczał. A na miejscu kierowcy bym sie niezatrzymał

gelynder1

2013-03-27, 22:34
dla nie wtajemniczonych,,,cargo to jest tam gdzie kiler złoto odbierał od waldka

Dupa_gargamela

2013-03-27, 22:54
Jak to co to jest Cargo? Pan Waldek czekał tam na killera ze złotem

Edit : Widze ze zostalem uprzedzony;p

modyf

2013-03-27, 23:05
@up nom, o 20 minut, mogłeś przeoczyć :D

gelynder1

2013-03-27, 23:08
bo jesteś dupa i niemasz refleksu ;)

Mockba

2013-03-27, 23:50
Yanek43 napisał/a:

Nie wiem co to jest to "cargo", ale za brawurowe przeładowanie klamki + powinięcie idioty na dołek zawsze piwo.



Otoz tlumacze, kargo to jest miejsce w znienawidzonej wwa. Kolo lotniska.

1) nieuzasadnione wyciogniecie broni, za to ch*j. nie chce mi sie wyciagac artykulow. Chcialbym podkreslic na przykladzie euro 2012 dla mniej kumatych, podczas zamieszek polska-rosja policja nie uzyla nic poza gazem i gumowymi kulami. bylem w centrum wiec wiem. a byl burdel

2) pan pies nie mial czapki, wiec byl NIE UMUNDUROWANY. (razem sie pisze)

hogg

2013-03-28, 00:27
Mockba napisał/a:



Otoz tlumacze, kargo to jest miejsce w znienawidzonej wwa. Kolo lotniska.

1) nieuzasadnione wyciogniecie broni, za to ch*j. nie chce mi sie wyciagac artykulow. Chcialbym podkreslic na przykladzie euro 2012 dla mniej kumatych, podczas zamieszek polska-rosja policja nie uzyla nic poza gazem i gumowymi kulami. bylem w centrum wiec wiem. a byl burdel

2) pan pies nie mial czapki, wiec byl NIE UMUNDUROWANY. (razem sie pisze)



1) ch*j kogo obchodzą te twoje wrażenia z zamieszek słoiku.
2) przestań tu brzęczeć tymi wsiowymi mądrościami.

BongMon

2013-03-28, 00:37
Wielcy znawcy prawa po gimnazjum. A idiota, który to udostępnia powinien się walnąć w głowę, bo sądząc po parciu na te gówniane piwa robi antyreklame tak samo jak debil co to wrzucił w internet. Jeżeli jeździsz na to twoje cargo, które i tak już jest spalone przez takich idiotów to chociaż byś nie rozpowszechniał tego złego obrazu w świat. Bo na sadolu coraz rzadziej widać dobre strony tych ludzi przez Ciebie i debila z cargo co to wrzucił i szukał sensacji. Wszyscy sie jarają jakimś naćpanym debilem, który robił tam rozpie**ol i mieli z niego dobry ubaw, a niesmak pozostanie przez właśnie takie filmiki, których ludzie którym zależy na tym całym cargo jednak nie zobaczył światła dziennego. Taka prawda, że społeczności zamknięte są lepiej zorganizowane, a na cargo zaczęła uderzać taka wieś i całe cargo coraz bardziej uchodzi za wieśniaków, których inne ekipy nie chcą zapraszać, bo narobią trzody jak zawsze.