18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Idioci zaczynają studia. Upadek polskiego szkolnictwa.

Emeryt_na_emeryturze • 2017-07-11, 16:48
Dziś natrafiłem na artykuł o pojebach składających papiery na Uniwersytet Wrocławski
Cytat:

Kuriozalne ogłoszenie pojawiło się na profilu Uniwersytetu Wrocławskiego na Facebooku. Organizatorzy rekrutacji apelują, by do dokumentów nie dołączać zmodyfikowanych graficznie zdjęć zrobionych przy użyciu Snapchata.
Dział Nauczania UW apeluje, by kandydaci nie przesyłali zdjęć ze Snapchata z doklejonymi uszami lub nosem królika lub kota. Przy okazji proszą też, żeby w rubryce dotyczącej drugiego imienia przyszli studenci nie wpisywali słów „nie mam”, tylko stawiali kreskę.
„A jeśli nie macie drugiego imienia, w polu „drugie imię" w IRK nie piszcie „nie mam”. No chyba, że chcecie mieć na legitymacji „Anna nie mam Kowalska". (No i śpieszcie się. Zdjęcie musicie mieć zaakceptowane do czasu dostarczania dokumentów - jest potrzebne, żeby wydrukować podanie)” – czytamy w komunikacie.
Internauci nie pozostawiają na adresatach ogłoszenia suchej nitki. „Pierwsza do odstrzału w sesji zimowej”, „Przynajmniej nie muszę się martwić, że przyjdą młodsi i mi pracę zabiorą”, „To jest dobry pomysł na wstępną rekrutację. Zdjęcie z uszami/ryjkami od razu skreśla z listy kandydatów” – tak brzmią niektóre komentarze.


Przykładowe zdjęcie nadesłane przez przyszłą (nie daj Boże !) panią magister:
spoiler

Jednocześnie przypominam, że w momencie rozpoczęcia studiów w Polsce ma się co najmniej 19 lat, a to znaczy, że ci ludzie mają już prawa wyborcze...
Źródło: https://www.tvp.info/33176096/nie-wgrywajcie-zdjec-z-uszami-ze-snapchata-uniwersytet-musial-zaapelowac

~Velture

2017-07-11, 16:54
Welcome to the future...

dr_dex

2017-07-11, 17:00
Kolega sie pyta czy Pani ze spoilera wystepowala juz w jakis filmie a jesli tak to prosi o tytul ...

Halman

2017-07-11, 17:03
r*chał bym tą panią magister, koniecznie z dopiętymi uszkami...

saves

2017-07-11, 17:20
Panie z tego typu zdjęć najczęściej kończą "Uniwersytet Lansu I Hałasu", a potem pracują w "Szlachta nie pracuje". Ewentualnie malują paznokcie lakierem hybrydowym (cokolwiek by to nie było).

Al...........go

2017-07-11, 18:13
Oj oj, kogoś tu trochę poniosło i tworzy alternatywną prawdę ze zdjęciem. Na profilu UPWroc było wyjaśnione, że to zdjęcie to PRZYKŁAD stworzony przez jedną z osób zajmujących się profilem.

Essent

2017-07-11, 18:23
Up dobrze,że polityki nie wcisnąłeś w swój komentarz :kawa:

Al...........go

2017-07-11, 18:36
orisuniek napisał/a:

Up dobrze,że polityki nie wcisnąłeś w swój komentarz :kawa:



A wiesz, że można by? Wiesz, że 27 lat rządów postkomunistów wypaczyło społeczeństwo i ogłupiło je do tego stopnia, że robią takie rzeczy? To nie wina ludzi tylko systemu m.in. szkolnictwa, które karze inteligentne jednostki (słynne już co poeta miał na myśli) i równa poziom do tych mniej inteligentnych, zamiast rozdzielić klasy i wprowadzić materiał adekwatny do zdolności intelektualnych. Teraz mamy fabryki idiotów z tytułem zamiast uniwersytetów kształcących elity, które były prześladowane i mordowane przez 60 lat do uzyskania tzw. wolności w 1989.

Essent

2017-07-11, 20:22
AleDlaczego napisał/a:



A wiesz, że można by? Wiesz, że 27 lat rządów postkomunistów wypaczyło społeczeństwo i ogłupiło je do tego stopnia, że robią takie rzeczy? To nie wina ludzi tylko systemu m.in. szkolnictwa, które karze inteligentne jednostki (słynne już co poeta miał na myśli) i równa poziom do tych mniej inteligentnych, zamiast rozdzielić klasy i wprowadzić materiał adekwatny do zdolności intelektualnych. Teraz mamy fabryki idiotów z tytułem zamiast uniwersytetów kształcących elity, które były prześladowane i mordowane przez 60 lat do uzyskania tzw. wolności w 1989.



No i ch*j.Mleko się rozlało :kawa:

Volfodzio

2017-07-11, 20:39
Ameryka nie została odkryta, to że poziom na uczelniach wyższych sukcesywnie zmierza do zera wiadomo nie od dziś. Produkcja absolwentów przypomina produkcję gaci, ma być dużo i tanio tak aby jak najwięcej hajsu zostawało w kieszeniach tych co to prowadzą

Noside

2017-07-11, 21:30
Uniwersytet nie lepszy, że zniża się do takiego poziomu i to kretynom tłumaczy, zamiast zająć się nauczaniem tych w miarę ogarniętych

doopa

2017-07-11, 22:43
koniec świata

ws...........33

2017-07-12, 00:03
k***a chyba coraz bardziej się do aborcji przekonuję, powinniśmy iść w jakość a nie w ilość. Dawać tu darwinizm społeczny i niech k***y z psimi mordami zdychają. Amen.