18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Idioci zaczynają studia. Upadek polskiego szkolnictwa.

Emeryt_na_emeryturze • 2017-07-11, 16:48
Dziś natrafiłem na artykuł o pojebach składających papiery na Uniwersytet Wrocławski
Cytat:

Kuriozalne ogłoszenie pojawiło się na profilu Uniwersytetu Wrocławskiego na Facebooku. Organizatorzy rekrutacji apelują, by do dokumentów nie dołączać zmodyfikowanych graficznie zdjęć zrobionych przy użyciu Snapchata.
Dział Nauczania UW apeluje, by kandydaci nie przesyłali zdjęć ze Snapchata z doklejonymi uszami lub nosem królika lub kota. Przy okazji proszą też, żeby w rubryce dotyczącej drugiego imienia przyszli studenci nie wpisywali słów „nie mam”, tylko stawiali kreskę.
„A jeśli nie macie drugiego imienia, w polu „drugie imię" w IRK nie piszcie „nie mam”. No chyba, że chcecie mieć na legitymacji „Anna nie mam Kowalska". (No i śpieszcie się. Zdjęcie musicie mieć zaakceptowane do czasu dostarczania dokumentów - jest potrzebne, żeby wydrukować podanie)” – czytamy w komunikacie.
Internauci nie pozostawiają na adresatach ogłoszenia suchej nitki. „Pierwsza do odstrzału w sesji zimowej”, „Przynajmniej nie muszę się martwić, że przyjdą młodsi i mi pracę zabiorą”, „To jest dobry pomysł na wstępną rekrutację. Zdjęcie z uszami/ryjkami od razu skreśla z listy kandydatów” – tak brzmią niektóre komentarze.


Przykładowe zdjęcie nadesłane przez przyszłą (nie daj Boże !) panią magister:
spoiler

Jednocześnie przypominam, że w momencie rozpoczęcia studiów w Polsce ma się co najmniej 19 lat, a to znaczy, że ci ludzie mają już prawa wyborcze...
Źródło: https://www.tvp.info/33176096/nie-wgrywajcie-zdjec-z-uszami-ze-snapchata-uniwersytet-musial-zaapelowac

Al...........go

2017-07-12, 11:23
Lukasz2525 napisał/a:

Nie idioci, tylko zwykli humaniści, podgatunek człowieka.



Humanista to określenie człowieka o wszechstronnej wiedzy, potrafiącego odnaleźć się w każdej sytuacji, o intelekcie wyższym niż średnia. Humanistą był da Vinci czy Michał Anioł. Dzisiejsze określenie na humanistów wzięło się z nazwy profilu humanistycznego w liceum, gdzie stawia się bardziej na znajomość literatury, sztuki i filozofii. Pogardliwie używają tego głąby z polibudy, którzy uważają się za lepszych bo potrafią obsłużyć kalkulator, a jadą na tym samym wózku bezrobocia co humaniści. I nie, nie kończyłem nic "humanistycznego".

zbigniewwodecki

2017-07-12, 15:05
AleDlaczego napisał/a:

zbigniewwodecki,

Temat jest o podawaniu przerobionych zdjęć do rejestracji na uniwersytet, a ten wyskakuje z instagramem. Kolejna ofiara systemu.


Te filtry z psami pochodzą bodajże z tych portali społecznościowych. To że teraz wyrasta taka młodzież jest winą komuny, na zachodzie nie ma takich zachowań. Próbujesz mi czy sobie takie bzdury wmówić?

Al...........go

2017-07-12, 15:10
zbigniewwodecki napisał/a:


Te filtry z psami pochodzą bodajże z tych portali społecznościowych. To że teraz wyrasta taka młodzież jest winą komuny, na zachodzie nie ma takich zachowań. Próbujesz mi czy sobie takie bzdury wmówić?



Dalej nie rozumiesz clou tematu czy tylko udajesz idiotę?

xv89

2017-07-12, 15:32
Nie obrażał bym akurat w tym wypadku humanistów. W mojej pracy spotkałem co najmniej 3 osoby po studiach humanistycznych, które są świetnymi inżynierami sieci, często potrafiącymi również programować, pomimo braku kierunkowego wykształcenia, władające co najmniej 3 językami obcymi w stopniu pozwalającym na swobodną komunikację.

Za to studenci zatrudniani na umowy zlecenia będący na kierunkach takich jak m.in. telekomunikacja czy informatyka prezentują sobą żenująco niski poziom. Liczy się tylko jak skutecznie ściągać na egzaminach, Minecraft, YT, Twitch, LoL i strimerzy. Ukończenie CCNA bez wyniesienia czegokolwiek, jest dla nich powodem do dumy...

Wszystko jest kwestią indywidualną, charakteru.

Sigonek

2017-07-15, 21:51
Wszystko co państwowe w III RP to kupa dziadostwa. Tylu idiotów co spotkałem na studiach to już mi raczej w życiu nie będzie dane poznać.