18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Humor naszego wykładowcy z Analizy Matematycznej

Hooch • 2013-01-26, 19:11
Co tu pisać?
To jest wycinek z książki napisanej przez naszego wykładowce a Amialu (Analiza matematyczna i algebra liniowa). To nie jest śmieszne. To jest żałośnie suche i właśnie dlatego postanowiłem się tym podzielić.


chmurek22

2013-01-27, 16:05
smieszne fch*j. Właśnie napie**alam całki z Krystkiem z E-trapeza... wszedłem się odprężyć na sadola i co ? całki. ,,!,,

Kov

2013-01-27, 16:14
Bubr32 - mam Internet z playa dzięki czemu ładujący się gif miałem w slomo :D kilka razy sutka jej wyskoczyła czego nie widać w normalnej prędkości. Dzięki bubr, dzięki Play ;]

Stalovy

2013-01-27, 16:22
@up:
na przyszłość pics or it didn't happen ;)

Tak rozruszała, że nawet cycka pokazała:

SzymToJa

2013-01-27, 17:36
Dam piwo żeby nie było że nie rozumiem.

T0B1

2013-01-27, 22:41
Danyy napisał/a:

@Unimator
Coś Ci się chyba pomyliło ... czym się różni całkowanie funkcji
f(x)=1/(x^n)=x^(-n)
a funkcji
g(x)=x^m (gdzie n,m naturalne) ...
z tego samego wzoru z tablicy korzystasz ;] oczywiście przy n=/=1 (różne) bo w tedy masz ln|x|..

Jarać się rozwiązaniem (banalnej) całki (wielomianowej) jednej zmiennej może się co najwyżej jakiś mierny inżynier Panowie.


Masz rację, to ja się trochę źle wyraziłem. Miało być całki w postaci 1/(x^n + x^m) nie liczy się z tego najogólniejszego wzoru bo trzeba to wpierw przekształcić aby zapisać to w postaci chociażby x^k.

korniszon223

2013-01-28, 03:55
Daj proszę link do filmu oraz zdjęć tej pięknej pani, wiem, że to bitch z rosji, ponieważ kiedyś miałem źródło ale dawno tam nie zaglądałem i zapomniałem.

Bitch z GIF'a to Vira Solovey