18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach

Homoseksualizm , zoofilizm i inne

Labalbal • 2013-02-25, 23:08
Dziś oglądając pewien program gdzie mówiono na temat związków lesb i pedałów byłem świadkiem jak bardzo walczą o swoje prawa popierając się tym iż żyjemy XXI wieku i ze myślenie iż homo jest chorobą, to zacofanie i w tym momencie pomyślałem sobie tak , że czekam, aż jakiś zoofil , pedofil zgada sie z innymi swego pokroju (nie wiem jak nazwać bo to nie ludzie , a zwierząt nie chce obrażać ) i będą pod sejmem walczyć o swoje prawa . Juz zastanawiam sie nad ich argumentami zoofil mam prawo być ze zwierzęciem w końcu mamy XXXI w a pedofil zapewne muszę gwałcić małe dzieci przecież to takie normalne . Ludzi opamiętajmy się do czego ten świat zmierza ! jestem pewien ze niedługo albo coś nas pie**olnie , albo faktycznie zoofile i pedofile będą domagać się swoich praw


Pisane od siebie nie wiedziałem gdzie to dać :)

KlinikaAborcyjna

2013-02-28, 22:07
dionizodoros napisał/a:



Nie jesteś przypadkiem upośledzony? Czy może zapomniałeś, że nazwą "sodomita", w Biblii określani byli mieszkańcy Sodomy (którzy prowadzili rozwiązły tryb życia; za to zresztą bóg zesłał na nich plagi)? Inne konotacje (mieszkaniec sodomy, tudzież nierządnik, czy tam nierządnica) zostały przypisane słowu "sodomita", dopiero w czasach współczesnych...


:idzwch*j: The Billu

masabitumiczna

2013-03-01, 22:54
kapral napisał/a:

widzę że u homoobrońców też występuje dysfunkcja mózgu, ale postaram się wam to wytłumaczyć tak abyście sami to zrozumieli:


- k***a tu nie chodzi do ch*ja o to że ktoś się wpie**ala w łóżko pedałom. NIE, absolutnie nie. my - normalni zdrowi ludzie mamy na nich wyj***ne!! CHODZI O TO ŻE: nie zgadzamy się żeby pedały adoptowały dzieci!!

i nigdy się nie zgodzimy.


W dysfunkcji mózgu jednak wiedziesz prym Ty...

Jeśli zależy Wam, żeby pedały nie adoptowali dzieci to co Wam przeszkadza, żeby mieli dostęp do informacji medycznych na swój temat czy mogli decydować o pochówki i kilku innych "przywilejach" nie mających nic wspólnego z adopcją dzieci?

Problem polega na Waszej ogólnej niechęci do homoseksualistów, wynikających z uprzedzeń.

Pedofile molestują także małe dziewczynki, zgodnie z Twoim rozumowaniem trzeba się zatem zastanowić czy heteroseksualizm nie prowadzi pedofilii...