18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach

Homoseksualizm , zoofilizm i inne

Labalbal • 2013-02-25, 23:08
Dziś oglądając pewien program gdzie mówiono na temat związków lesb i pedałów byłem świadkiem jak bardzo walczą o swoje prawa popierając się tym iż żyjemy XXI wieku i ze myślenie iż homo jest chorobą, to zacofanie i w tym momencie pomyślałem sobie tak , że czekam, aż jakiś zoofil , pedofil zgada sie z innymi swego pokroju (nie wiem jak nazwać bo to nie ludzie , a zwierząt nie chce obrażać ) i będą pod sejmem walczyć o swoje prawa . Juz zastanawiam sie nad ich argumentami zoofil mam prawo być ze zwierzęciem w końcu mamy XXXI w a pedofil zapewne muszę gwałcić małe dzieci przecież to takie normalne . Ludzi opamiętajmy się do czego ten świat zmierza ! jestem pewien ze niedługo albo coś nas pie**olnie , albo faktycznie zoofile i pedofile będą domagać się swoich praw


Pisane od siebie nie wiedziałem gdzie to dać :)

haras1991

2013-02-25, 23:18
k***a i te spacje po znakach interpunkcyjnych
Myślałem że to moda z gimbazy wzięta

A co do tematu to masz rację ale to nasze j***ne tolerancyjne społeczeństwo tak zarządzi że niedługo zwykły heteroseksualny człowiek będzie w mniejszości wśród tych wszystkich pojebów r*chających się operacyjnie doszytym ch*jem w dupę małego zdechłego koziołka.

Ne...........ro

2013-02-25, 23:18
Stary, masz rację, ale po cholerę walnąłeś taką dużą czcionkę? Już nie wspomnę o interpunkcji, a raczej jej braku...

SSylwia

2013-02-25, 23:23
nie czerwona nie tęczowa tylko POLSKA Narodowa!

Twin

2013-02-25, 23:44
Homoseksualizm akurat towarzyszy ludziom od zawsze, wiec jest to zupelnie naturalna rzecz. Jesli ktos twierdzi inaczej, jest zwyczajnie niedouczony.
Prawa homoseksualistow to juz zupelnie inna sprawa. Jakakolwiek adopcja dzieci przez pary homo, dla mnie przynajmniej, jest zupelnie wykluczona, bo skoro nie moga splodzic wlasnego potomstwa, wychowywanie dziecka przez pare tej samej plci jest nienaturalne. Co do reszty praw, o ktore walcza - jest mi to zupelnie obojetne. Wk***ia mnie jedynie afiszowanie sie odmienna orientacja seksualna, to sa sprawy, ktore powinny zostac w domach, a nie poj***ne protesty i manifestacje.

Zoofilia i pedofilia (i inne dewiacje seksualne) to juz wylacznie kwestia moralnosci i poziomu rozwiniecia danego spoleczenstwa. Wystarczy spojrzec w jakich krajach sa one 'akceptowalne'. Ludzie zyja w lepiankach, zabijaja sie o byle gowno i generalnie zachowuja sie (w porownaniu z bardziej cywilizowanymi krajami) jak bydlo. Tego typu praktyki NIGDY nie beda moralnie (ani prawnie) akceptowalne w rozwinietych panstwach.

Udash

2013-02-26, 00:08
Dzięki za wsparcie Sadoli z wadą wzroku, dzięki Tobie nie muszą powiększać tekstu! PIWO!

mariusz1987

2013-02-26, 00:31
Nazwali by Cię homofobem, rzucali kamieniami, dla mnie jesteś po prostu człowiekiem który dostrzega że ten cały biedroniowaty syf do niczego dobrego nie prowadzi piwko!

Robajson

2013-02-26, 01:06
@Twin W zupełności się z Tobą zgadzam ale jak dla mnie to jest fetysz, zachcianka i nie wynika z tego nic dobrego.

qbcia

2013-02-26, 01:19
Jak już gdzieś kiedyś pisałem, to przez te ostatnio nasilające się manifestacje i homopropagandę ludzie coraz bardziej nienawidzą odmienności. Cierpią na tym tylko i wyłacznie tacy ludzie, który nie chcą się afiszować z tym i coraz bardziej boją się do tego przyznać.

kokroucz

2013-02-26, 01:21
Kolego homofobie homoseksualizm to preferencja seksualna, h*j cie obchodzi co kto lubi jak oboje tego chca? lubisz jak Ci dziewczyna loda zrobi? nikt Ci jakos nie zabrania.

Pedofilia czy zoofilia to fetysz seksualny, w odroznieniu od preferencji pedałów, to zazwyczaj przemoc i molestowanie, dzieci na pewno nie lubią jak jakis stary oblesny knur sie z nimi zabawia, to jest przestepstwo, dzieciom niszczy sie dziecinstwo

porównywanie tego to jakas pie**olona pomyłka, trzeba mieć IQ ślimaka winniczka żeby myśleć w taki sposób

kecajowicz

2013-02-26, 01:31
ale słabe spojrzenie- taki pedał i lesba będąc ze sobą w wyrze czy związku nikomu krzywdy nie robią, a pedofil i zoofil tak. Argument na " nie" w tych 2ch przypadkach jest taki: nie godzimy się na to by któraś ze stron seksualnych ponosila krzywdę". Pedały raczej wzajemnie krzywdy sobie nie robią, chyba, że Tobie na samą myśl - ale to już Twój kłopot. Jak słusznie zauważył kokroucz "porównywanie tego to jakaś pie**olona pomyłka, trzeba mieć IQ ślimaka winniczka żeby myśleć w taki sposób"

qbcia

2013-02-26, 01:59
Apropo to chyba w Niemczech, o ile się nie myle to zoofile walczyli o swoje prawa. W przeciwieństwie do homosiów to ci mają przek***ione.

Sl...........nx

2013-02-26, 03:51
Twin napisał/a:

Homoseksualizm akurat towarzyszy ludziom od zawsze, wiec jest to zupelnie naturalna rzecz. Jesli ktos twierdzi inaczej, jest zwyczajnie niedouczony.



To żaden argument. Mordy, gwałty i inne niemoralne zachowania również towarzyszą ludziom od zawsze, a jakoś nikt nie usiłuje nikomu wmówić, że jest to zupełnie naturalna rzecz.
Nie jest.
Homoseksualizm to oczywiście inna skala, ale nie zadałeś sobie najważniejszego pytania - po co ludziom (i zwierzętom) popęd seksualnym? Odpowiedź jest prosta - do reprodukcji, przedłużenia gatunku. To, że zachowania homoseksualne występują wśród zwierząt, a i wśród ludzkości występują od dawna nie ma nic do rzeczy. To dysfunkcja organizmu.
Dwóch homoseksualistów nie przyczyni się w żaden sposób do zwiększenia populacji. Ich popęd seksualny jest skierowany wobec przedstawiciela tej samej płci, co sprawia, że ich organizmy nie funkcjonują prawidłowo. I to jest właśnie nienaturalne. To jest właśnie choroba.
Tak samo jak chorobą, czy dysfunkcją jest niewykształcenie danych organów, tak samo jak chorobą jest to, że organ w danym ciele nie spełnia właściwej funkcji.
Homoseksualizm to nie jest naturalna rzecz i nie zmienia tutaj niczego fakt, że to zjawisko towarzyszy niewielkiemu odsetkowi ludzkości od wielu, wielu lat.